Katarzyna Burzyńska zachwycona porodem poprzez cesarskie cięcie
Instagram

Kasia Burzyńska chwali się BARDZO szczupłą sylwetką 2 tygodnie po porodzie! I opowiada o nim ZDJĘCIA

Katarzyna Burzyńska zachwycona porodem poprzez cesarskie cięcie
Instagram

Katarzyna Burzyńska jest zachwycona porodem przez cesarskie cięcie. Gwiazda Pytania na Śniadanie, która blisko dwa tygodnie temu urodziła swoje pierwsze dziecko, pochwaliła się jak teraz wygląda oraz zachwalała na Instagramie metodę porodu, jaką wybrała. Co napisała mama małego Henryka?

Dziewczyny, ja cesarkę przeszłam wyjątkowo łagodnie. Byłam gotowa na dużo większy ból, okazał się być absolutnie do przejścia. Pierwsze dwa dni były ciężkawe, a potem już tylko lepiej. We wtorek minie 2 tygodnie od CC, a ja czuję się rewelacyjnie! Uważam, ze cesarka (obok antykoncepcji) to jeden z najgenialniejszych wynalazków dedykowanym nam, kobietom- zachwyca się Katarzyna Burzyńska.

Przy okazji zachwytów nad cesarką, Katarzyna Burzyńska pochwaliła się genialnym patentem na sukienkę do karmienia. Świeżo upieczona mama wykorzystała kreację z zapięciem na plecach, którą założyła tył na przód :). Fajny pomysł?

 

Zobacz, jak prezentuje się Katarzyna Burzyńska blisko dwa tygodnie po porodzie!

 

Zobacz także: Katarzyna Burzyńska pokazała PIERWSZE zdjęcie synka! Świeżo upieczona mama jest zachwycona macierzyństwem!

 

Katarzyna Burzyńska pokazała jak wygląda blisko dwa tygodnie po porodzie.

Mama Henryka jest zachwycona cesarskim cięciem.

Więcej na temat Katarzyna Burzyńska
Przeładuj

Czy Klaudia El Dursi sama wzięłaby udział w "Hotel Paradise" jako uczestniczka?

zobacz 00:52