Party Stories
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Sanah
Paulina Sykut-Jeżyna w Sopocie
Doda z mężem Emilem Stępniem
Katarzyna Bosacka o dietach celebrytów
ONS
Newsy

Bosacka odradza stosowania diet gwiazd: To wymysł dietetyków

Gwiazda jest oburzona wyznaniami na temat nawyków żywienia

Katarzyna Bosacka dzięki swojemu programowi "Wiem co jem" stała się główną telewizyjną ekspertką od spraw zdrowego żywienia. Dziennikarka jest bardzo przekonywująca w swoich słowach, a oryginalna konwencja jej poradnika sprawia, że podawane w nim informacje są zapamiętywane przez telewidzów. Zobacz: Bosacka ma coraz więcej wrogów. Kto nie lubi jej najbardziej?

Bosacka zauważyła, że ostatnio wiele znanych osób wypowiada się o zdrowym odżywianiu i na łamach magazynów opowiada, co je, aby wyglądać szczupło. Okazuje się, że gwiazda TVN Style w obliczu fali nadwagi w naszym kraju popiera takie zachowania, jednak zwraca uwagę na to, iż nie każdy powinien to robić.

- Uważam, że każda osoba publiczna, która występuje w tej chwili w Polsce i wypowiada się na tematy żywieniowe, powinna mieć świadomość, jak bardzo otyłym narodem, jak wiele problemów i chorób dietozależnych jest u nas w Polsce. Tych chorób dietozależnych jest 80. Jeśli wypowiadamy się na jakiś temat mówiąc "ja to w ogóle nie jem śniadań, to jest wymysł dietetyków", to musimy mieć świadomość, że mówimy to do milionów ludzi. To powinno moim zdaniem być już taką sferą poprawności politycznej. Tak samo jak trzeba przemyśleć każdą wypowiedź na temat osób homoseksualnych, trzeba przemyśleć każdą wypowiedź, która może mieć znamiona rasistowskie, tutaj tak samo powinniśmy pilnować swojego języka. Zastanawiać się dwa razy nad tym co mówimy, ponieważ ta informacja idzie w eter - powiedziała w rozmowie z AfterParty.pl Katarzyna Bosacka.


W rozmowie Bosacka nawiązała do wypowiedzi Małgorzaty Rozenek, która w rozmowie z "Faktem" przyznała się do tego, iż jest na diecie takiej jak kobiety mieszkające we Francji, a one są znane z tego, że nie jedzą śniadań (zobacz). Tak więc dla własnego zdrowia lepiej udać się na konsultacje do dietetyka, niż wierzyć gwiazdom w kwestiach związanych ze zdrowym stylem życia.


Zobacz: Bosacka kpi z diety Gessler

Gwiazdy TVN Style na konferencji prasowej:

Katarzyna Bosacka krytykuję Małgorzatę Rozenek
ONS
Newsy
Najpierw Guzik, a teraz Rozenek. Bosacka podważa autorytet Perfekcyjnej
Która ma rację?

Małgorzata Rozenek przeżywa ostatnio radosne chwile - a to wszystko za sprawą jej nowego związku z Radosławem Majdanem   oraz sukcesów zawodowych. O swojej byłej małżonce nie może jednak zapomnieć Jacek Rozenek , który ostatnio brał udział  w "Tańcu z Gwiazdami". W miniony piątek pożegnał się z show i na do widzenia powiedział kilka gorzkich słów w kontekście byłej żony. Przypomnijmy:  Te słowa zapamiętamy na długo. Rozenek na pożegnanie z "TzG" dogryzł Perfekcyjnej Okazuje się, że nie tylko on czyni aluzje do Rozenek. Ostatnio, jednym z gości programu "Magiel Towarzyski" była Katarzyna Bosacka , która w TVN Style prowadzi program "Wiem, co jem i wiem, co kupuję". Dziennikarka jest znana również z zamiłowania do zdrowego żywienia i bardzo chce, by takie nawyki weszły Polakom w krew. W rozmowie z Karoliną Korwin Piotrowską przyznała, że celebryci powinni zwracać uwagę, na to co mówią w telewizji, gdyż mają największy wpływ na postawę ludzi. Tej roli nie spełnia wg niej Małgorzata Rozenek: Celebryci muszą mieć świadomość, że jeśli występują w reklamach lub w telewizji, w programach śniadaniowych i mówią: "Ja nie jem śniadania nigdy, a jestem Perfekcyjną Panią Domu, to jednak idzie w eter, że Perfekcyjna Pani Domu nigdy nie je śniadań i że można w ten sposób żyć. Pamiętajmy, my jesteśmy naśladowani. Jeśli występuję się w programie śniadaniowym, i mówi się coś otwartym tekstem: "a że napoje gazowane to nic, że batona od czasu do czasu, że żywię się byle czym"  to trzeba pamiętać, że żywienie staje się poprawnością polityczną - przekonuje Katarzyna Bosacka Będzie odpowiedź Rozenek? Zobacz: Małgorzata Rozenek wydaje nową książkę! Mamy okładkę     Rozenek w pięknych kreacjach w "Bitwie o dom":

Katarzyna Bosacka w czarnym żakiecie, Anna Guzik w zielonej sukience
Eastnews/ONS
Newsy
Bosacka przegrała proces z producentem programu z Guzik! Jak komentuje wyrok sądu?
Bosacka przegrała proces z producentem programu z Guzik! Jak komentuje wyrok sądu?

Katarzyna Bosacka przegrała walkę z producentem programu z udziałem Anny Guzik ! Zakończyła się trwająca od kilku lat batalia sądowa pomiędzy gwiazdą TVN Style a producentami "Zdrowie na widelcu"- Katarzyna Bosacka oskarżała konkurencyjne show o plagiat. Teraz, jak informuje portal wirtualnemedia.pl Sąd Apelacyjny w Warszawie prawomocnie oddalił pozew Bosackiej, która będzie musiała pokryć koszty procesu. Jak całą sprawę komentuje gwiazda TVN? Program z Anną Guzik nie jest plagiatem "Wiem co jem" Jak przypomina portal wirtualnemedia.pl program Katarzyny Bosackiej "Wiem co jem" zadebiutował na antenie TVN Style w 2010 roku, z kolei "Zdrowie na widelcu" prowadzone przez Annę Guzik pojawiło się na antenie Polsat Cafe dwa lata później. Gwiazda TVN Style oskarżyła producentów konkurencyjnego show, że kopiują jej pomysły- sprawa trafiła do sądu, jednak w 2016 roku Sąd Okręgowy oddalił pozew Bosackiej. Teraz Sąd Apelacyjny prawomocnie oddalił wniosek prowadzącej "Wiem co jem".  W ocenie sądu, podobieństwa między programami wynikają wyłącznie z potrzeby przekazania widzom niezbędnych informacji merytorycznych. Z kolei sama koncepcja nie podlega ochronie prawnoautorskiej, mieszcząc się w granicach wolności artystycznej- czytamy na wirtualnemedia.pl. Jak przegraną sprawę komentuje Katarzyna Bosacka? Zapoznam się z pisemnym uzasadnieniem i podejmę decyzję o ewentualnych dalszych krokach prawnych- powiedziała w rozmowie z portalem. Oglądacie program Katarzyny Bosackiej? Waszym zdaniem gwiazda TVN Style powinna dalej walczyć z producentami konkurencyjnego programu? Zobacz także:  Bosacka nie zostawia suchej nitki na Lewandowskim: "Wstyd! Szkoda, że kasa jednak jest najważniejsza...". O co chodzi?! Katarzyna Bosacka przegrała proces z produdentem konkurencyjnego programu. Program "Zdrowie na widelcu" prowadzony przez Annę...

Katarzyna Bosacka w czarnym żakiecie, Anna Guzik w zielonej sukience
Eastnews/ONS
TV-Show
Jest wyrok w sprawie Bosackiej i jej pozwu o plagiat przeciwko producentowi programu Guzik.
Jest wyrok w sprawie Bosackiej i jej pozwu o plagiat przeciwko producentowi programu Guzik.

Jak dowiedziało się Party.pl,  Katarzyna Bosacka przegrała w sądzie z producentem programu "Zdrowie na widelcu" Formacją TV. Po trzech latach walki w sądzie okazuje się, że "Zdrowie na widelcu", którego gospodynią jest Anna Guzik, nie splagiatował programu "Wiem, co jem" Katarzyny Bosackiej.   Dlaczego Bosacka uważała, że to plagiat jej programu? Była zdania, że Formacja TV, która w latach 2010-2011 zajmowała się produkcją "Wiem co jem", potem zaczęła tworzyć program o podobnej tematyce w Polsat Cafe. Bosacka twierdziła, że oba programy i scenariusze kilku odcinków są zbyt podobne do siebie.  Teraz sąd stwierdził, że nie ma podobieństwa między tymi dwoma programami. Co na to Formacja TV? Od początku byłam spokojna co do tego, że sąd oddali pozew pani Bosackiej. To był taki przypadek , powiem metaforycznie, awanturnictwa . Dla mnie była to również próba sprywatyzowania przez panią Bosacką całej dziedziny programów konsumenckich o zdrowej żywności i odżywianiu. Cieszę się, że sąd stanowczo się temu przeciwstawił. Nie ukrywam też, że zachowanie pani Bosackiej odbierałam od początku jako plucie we własne gniazdo. Bo przecież program "Wiem, co jem", który pani Bosacka do dziś realizuje, powstał u nas, w Formacji. A pani Bosacka nie tylko nas pozwała, ale także oskarżyła o niestworzone przewinienia w licznych wywiadach. Z tego powodu ważne było dla mnie podkreślenie przez sąd, że kształt programu "Wiem co jem" był efektem zbiorowego, twórczego wysiłku, w którym na równych zasadach uczestniczyło wiele zdolnych i zaangażowanych osób, również z Formacji - mówi Party.pl Magdalena Kłaczyńska, prezes Formacja TV. "Wiem co jem" emitowane jest na TVN Style. A "Zdrowie na widelcu" można oglądać na Polsat Cafe, jednak na razie na czas ciąży nie będzie go prowadzić Anna Guzik , jak do tej pory.   Zobacz...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner