Przedwiosenny czas to okres wielu premier i nowych programów w telewizyjnych ramówkach - dobrze wiedzą o tym gwiazdy, które w ostatnim czasie są rozchwytywane pod kątem wydarzeń! W środę, 28 lutego w Warszawie odbyła się premiera spektaklu "Rodzinne piekiełko", która przyciągnęła wiele znanych z showbiznesu osobistości. Stylizacją zaskoczyła m.in. Katarzyna Skrzynecka, ale warty uwagi jest też nowy look Katarzyny Bosackiej! Zobaczcie sami.

Reklama

Gwiazdy na premierze spektaklu "Rodzinne piekiełko"

Nie jest tajemnicą, że premiery teatralne, podobnie jak te kinowe, przyciągają wiele znanych nazwisk. Tym razem znani i lubiani pojawili się na premierowym pokazie spektaklu "Rodzinne piekiełko", wyreżyserowanego przez Marię Seweryn. Na wieczornym wydarzeniu pojawiła się m.in. Katarzyna Skrzynecka, która, choć zdecydowała się na klasyczną, czarną kreację, postawiła na dość głęboki dekolt eksponujący jej biust! Wyraziste okulary również dodawały całości seksapilu.

To jednak nie Skrzynecka okazała się gwiazdą wieczoru w kontekście przyciągającego spojrzenia looku. Również Katarzyna Bosacka, która w ubiegłym roku poruszyła wyznaniem o bolesnym rozstaniu z mężem, zaskoczyła swoją odmienioną odsłoną! Dziennikarka postawiła bowiem na odświeżony, rudy odcień włosów! Trzeba przyznać, że to spore zaskoczenie.

Na teatralnym wydarzeniu nie zabrakło też m.in. Edyty Zając czy Adrianny Biedrzyńskiej w towarzystwie córki, Michaliny Robakiewicz. Jak prezentowali się celebryci? Zobaczcie naszą galerię zdjęć i oceńcie, czyj look był największym zaskoczeniem!

Reklama

Zobacz także: Katarzyna Skrzynecka na premierze z mężem i córkami. Mamy zdjęcia

Zobacz także
Reklama
Reklama
Reklama