Party Stories
Bosacka kpi z diety Gessler
AKPA/ONS
Newsy

Bosacka kpi z diety Gessler

Co nie spodobało się dziennikarce w diecie restauratorki?

Katarzyna Bosacka dzięki programowi "Wiem co jem" stała się w opinii widzów prawdziwym ekspertem od spraw żywieniowych. Poradnik przyniósł jej również ogromną popularność, a także przysporzył kilku wrogów, do których należą m.in. firmy produkujące produkty spożywcze. Zobacz: Bosacka ma coraz więcej wrogów. Kto nie lubi jej najbardziej?

W ostatnim numerze dwutygodnika "Gala" Bosacka udzieliła wywiadu, w którym przyznała się, że od czasu do czasu w jej domu gości śmieciowe jedzenie.

- Moje dzieci - co może być szokujące - od czasu do czasu zjedzą chipsy, a ja napiję się łyka coli. Ale nie ma tego w domu na co dzień. Zamiast coli jest mleko i domowa lemoniada.


Dziennikarka, która namawia Polaków do zdrowego żywienia skrytykowała również dietę Magdy Gessler. Bosacka uważa, że linię można utrzymać jedząc produkty dostępne w każdym spożywczaku, a nie snobując się wyszukanymi niskokalorycznymi daniami.

- Kiedy usłyszałam, że zawdzięcza swoją figurę diecie złożonej z surowych ryb i soku z limonki, złapałam się za głowę. Kto tak naprawdę może sobie pozwolić, żeby codziennie jeść superdobre i drogie ryby oraz wyciskać kilogramy limonek? - powiedziała Bosacka w "Gali".


Oglądaliście kiedyś program Katarzyny Bosackiej. Czy dziennikarka też jest dla was autorytetem w sprawach zdrowego stylu życia i świadomej konsumpcji?

akpa20120821_tvn_style_mb_7002.jpg

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Katarzyna Bosacka wyprowadza się do Kanady
ONS
Newsy
Bosacka wyprowadza się z Polski na inny kontynent
Co dalej będzie z jej karierą?

Katarzyna Bosacka olbrzymią popularność zdobyła dzięki programowi "Wiem co jem". Dziennikarka dzięki swojemu poradnikowi stała się topową gwiazdą TVN Style, a wiele osób uważa ją za najlepszą telewizyjną ekspertkę od spraw zdrowego żywienia. Zobacz: Bosacka ma coraz więcej wrogów. Kto nie lubi jej najbardziej Już nie długo życie Bosackiej może wywrócić się całkiem do góry nogami. Dziennikarka jest bowiem żoną Marcina Bosackiego , który aktywnie działa w świecie polityki oraz do tej pory pełnił funkcję rzecznika Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Okazuje się, że mężczyzna dostał właśnie nową posadę i już wkrótce zostanie ambasadorem naszego kraju w Kanadzie. Tak więc gwiazdę TVN Style czeka przeprowadzka za ocean. - Przeprowadzam się z całą rodziną do Kanady. Żona jest dziennikarką, więc raz na parę miesięcy będzie przylatywała do Polski. Dzieci będą musiały przenieść się do szkół kanadyjskich. Ale nie jest to dla nich takie straszne przeżycie, bo sześć lat temu przenosiliśmy się do USA - wyznał Marcin Bosacki w rozmowie z "Polską". Mamy nadzieję, że Katarzynie Bosackiej uda się pogodzić obowiązki żony ambasadora z pracą zawodową i opieką nad czwórką dzieci. Szkoda, aby jeden z ciekawszych poradników telewizyjnych zniknął z anteny. Piękne gwiazdy TVN Style na prezentacji jesiennej ramówki:

Katarzyna Bosacka o dietach celebrytów
ONS
Newsy
Bosacka odradza stosowania diet gwiazd: To wymysł dietetyków
Gwiazda jest oburzona wyznaniami na temat nawyków żywienia

Katarzyna Bosacka dzięki swojemu programowi "Wiem co jem" stała się główną telewizyjną ekspertką od spraw zdrowego żywienia. Dziennikarka jest bardzo przekonywująca w swoich słowach, a oryginalna konwencja jej poradnika sprawia, że podawane w nim informacje są zapamiętywane przez telewidzów. Zobacz: Bosacka ma coraz więcej wrogów. Kto nie lubi jej najbardziej? Bosacka zauważyła, że ostatnio wiele znanych osób wypowiada się o zdrowym odżywianiu i na łamach magazynów opowiada, co je, aby wyglądać szczupło. Okazuje się, że gwiazda TVN Style w obliczu fali nadwagi w naszym kraju popiera takie zachowania, jednak zwraca uwagę na to, iż nie każdy powinien to robić . - Uważam, że każda osoba publiczna, która występuje w tej chwili w Polsce i wypowiada się na tematy żywieniowe, powinna mieć świadomość, jak bardzo otyłym narodem, jak wiele problemów i chorób dietozależnych jest u nas w Polsce. Tych chorób dietozależnych jest 80. Jeśli wypowiadamy się na jakiś temat mówiąc "ja to w ogóle nie jem śniadań, to jest wymysł dietetyków", to musimy mieć świadomość, że mówimy to do milionów ludzi. To powinno moim zdaniem być już taką sferą poprawności politycznej. Tak samo jak trzeba przemyśleć każdą wypowiedź na temat osób homoseksualnych, trzeba przemyśleć każdą wypowiedź, która może mieć znamiona rasistowskie, tutaj tak samo powinniśmy pilnować swojego języka. Zastanawiać się dwa razy nad tym co mówimy, ponieważ ta informacja idzie w eter - powiedziała w rozmowie z AfterParty.pl Katarzyna Bosacka. W rozmowie Bosacka nawiązała do wypowiedzi Małgorzaty Rozenek , która w rozmowie z "Faktem" przyznała się do tego, iż jest na diecie takiej jak kobiety mieszkające we Francji, a one są znane z tego, że nie jedzą śniadań ( zobacz ). Tak więc dla własnego zdrowia lepiej udać się na konsultacje do dietetyka, niż wierzyć...

Katarzyna Bosacka ostro o Robercie Lewandowskim
Newsy
Bosacka nie zostawia suchej nitki na Lewandowskim: "Wstyd! Szkoda, że kasa jednak jest najważniejsza...". O co chodzi?!
Zgadzacie się z Bosacką?

Ostry wpis Kasi Bosackiej na Facebooku! Gwiazda TVN Style skrytykowała Roberta Lewandowskiego za udział w reklamie "napojów gazowanych z kofeiną". Propagatorka zdrowego stylu życia uważa, że piłkarz nie powinien reklamować tej marki, ponieważ jest szkodliwa dla zdrowia, a on, jako sportowiec, ma dawać przykład innym. Najprawdopodobniej Bosackiej chodzi o reklamę Coca Coli, w której Robert wraz z mamą wystąpili już ponad rok temu.   Zobacz:  Mama Roberta Lewandowskiego wystąpiła z synem w reklamie! Ile zarobiła? To niezła suma! WIDEO   Więcej:  Zaskakujące słowa Cristiano Ronaldo o Robercie Lewandowskim. Co powiedział? Będziecie zdziwieni!   Sprawdź też:  Nie uwierzysz jak pieszczotliwie Ania nazywa Lewandowskiego. ZDJĘCIA Lewej znad jeziora w Bawarii   Kasia Bosacka ostro o Robercie Lewandowskim Kasia Bosacka, która w TVN Style od lat prowadzi programy na temat zdrowego odżywania się, jest wielką przeciwniczką napojów gazowanych. Robertowi dostało się za udział w reklamie Coca Coli: Panie Robercie Lewandowski naprawdę wstyd! Jest Pan sportowcem uwielbianym przez miliony Polaków także tych najmłodszych, pana żona jest propagatorką zdrowego jedzenia a reklamuje pan napoj gazowany z kofeiną, ten najbardziej znany na świecie, ten który jest jedną z przyczyn otyłości. Szkoda że kasa jednak jest najważniejsza... - pisze Bosacka na swoim Facebooku.   Zobacz również:  Dlaczego słodycze są niezdrowe?   Więcej:  Oto 25 najcenniejszych reklamowo polskich gwiazd! Lewandowski poza pierwszą dziesiątką! RANKING   Jej wpis podzielił internautów. Fakt cytuje odpowiedź jednego z nich na ostry komentarz Bosackiej: Firma Coca-Cola jest jednym z najdłużej związanych z FIFA (Federation Internationale de Football Association) partnerów korporacyjnych. Wspiera Federację nieprzerwanie od roku...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner