Małgorzata Rozenek może pochwalić się doskonałą figurą. Telewizyjna gwiazda przez ostanie miesiące sporo pracuje, a także żyje w stresie związanym z rozwodem. Mogłoby się wydawać, że Perfekcyjna Pani Domu swój wygląd zawdzięcza stylowi życia na wysokich obrotach. Prawda jest jednak inna.

Reklama

W rozmowie z "Gwiazdami" Rozenek zdradziła jak dba o linię. Okazuje się, że Małgorzata nie ma obsesji na punkcie swojego ciała.

- Nie przejmuję się figurą. Nie jadam za dużo. Często jestem na diecie. Lubię to. Zawsze wytrzymuję od początku do końca. Kiedyś byłam na restrykcyjnej diecie dopasowanej do grupy krwi. Chodziło o oczyszczenie organizmu. Miałam momenty zwątpienia, ale wytrzymałam – wyznała gwiazda.

Okazuje się, że Perfekcyjna Pani Domu jest sporym łakomczuchem i lubi dogadzać swojemu podniebieniu.

- Czasami jem naprawdę dużo. Ekipa się ze mnie śmieje, bo jak jesteśmy w rozjazdach, to ja zamawiam najwięcej: dwie przystawki, dwie zupki, dwa desery. Ale z każdego dania tylko uszczknę - wyznała Małgorzata.

Ponadto w swoje diecie Rozenek inspiruje się nawykami żywieniowymi Francuzek:

- Mieszkałam we Francji parę lat. Moje dzieci chodzą do szkoły francuskiej. Uważam, że sposób, w jaki o siebie dbają Francuzki jest idealny. Przyjemny i przynoszący efekty. One na przykład nie jedzą śniadań.

Czyżby Małgorzata Rozenek znalazła perfekcyjny sposób na smukłą linię i zdrowy wygląd?

Zobacz także

Zobacz: Rozenek o rozwodzie: Bardzo żal, ale podjęliśmy słuszną decyzję

Reklama

Małgorzata Rozenek na planie "Perfekcyjnej Pani Domu":

Reklama
Reklama
Reklama