Katarzyna Adamiak-Sroczyńska, Gwen Stefani
EastNews
Newsy

Rzeczniczka prezydenta Andrzeja Dudy jak prawdziwa gwiazda! Postawiła na modny trend

...i to na oficjalnym spotkaniu! Popełniła gafę?

Odkąd Andrzej Duda oficjalnie objął stanowisko prezydenta, wszyscy pilnie przyglądają się osobom z jego najbliższego otoczenia.
Duże zainteresowanie mediów budzi styl Pierwszej Damy, która porównywana jest do serialowej Claire Underwood. Wiele emocji wzbudza też prezydencka córka Kinga Duda (zobacz: Marta Kaczyńska i Kinga Duda spędzą razem wakacje?).

Tym razem oczy wszystkich skierowały się ku nowej rzecznik prasowej prezydenta, Katarzynie Adamiak-Sroczyńskiej. Była dziennikarka „Metra’’, „Życia Warszawy’’ i Radia Wnet, a także PR-owiec radiowej Trójki objęła funkcję dyrektora biura prasowego Kancelarii Prezydenta RP.

Katarzyna Adamiak-Sroczyńska zaliczyła swój debiut na nowym stanowisku - wzięła udział w spotkaniu dotyczącym wizyt zagranicznych prezydenta Dudy. Pojawiła się w klasycznym zestawie złożonym z granatowej marynarki i spodni w tym samym kolorze. Dobrała do niego białą koszulę w drobny wzór z czarnych serc. To jeden z najgorętszych trendów - ostatnio w koszuli z „serduszkowym’’ printem widzieliśmy prawdziwą trendsetterkę, Gwen Stefani!

Pojawiły się jednak głosy, że taki „odważny’’ strój nie przystoi rzeczniczce kancelarii prezydenta. Komentujący twierdzą, że Adamiak-Sroczyńska powinna założyć koszulę w drobną kratkę lub zupełnie gładką.

Naszym zdaniem pani rzecznik wyglądała elegancko i jak najbardziej stosownie do okazji. A że delikatnie przemyca trendy - tym lepiej!
Zgadzacie się z nami?
Katarzyna Adamiak-Sroczyńska, rzeczniczka prezydenta Andrzeja Dudy


Katarzyna Adamiak-Sroczyńska, rzeczniczka prezydenta Andrzeja Dudy


Gwen Stefani


Gwen Stefani

ons.pl
TV-Show
Czy Andrzej Duda weźmie jednak udział w programie Kuby Wojewódzkiego?
Czy Andrzej Duda weźmie jednak udział w programie Kuby Wojewódzkiego?

Kuba Wojewódzki zaprosił prezydenta Andrzeja Dudę do swojego programu. Od początku jesiennej ramówki Kuba zachęcał prezydenta do udziału w jego talk-show. Kuba bardzo chciałby zadać prezydentowi kilka pytań na temat programu. Prezydent, tak jak ja, ma własny program. Pomyślałem, że zaproszę go, żebyśmy mogli porozmawiać o własnych programach. Panie Andrzeju, zapraszam serdecznie. Pan wzywa do odbudowania wspólnoty. To jest świetne miejsce, bo trudno chyba dzisiaj znaleźć ludzi, którzy są dalej od siebie niż my - powiedział Kuba w swoim programie na początku września. Czy prezydent Duda pojawi się u Kuby Wojewódzkiego? Od tego czasu minęły już prawie dwa miesiące, zaproszenie było jeszcze kilka razy powtarzane. Jednak jak dotąd prezydent nadal nie pojawił się w programie Kuby. Dlaczego? Okazuje się, że zaproszenie Andrzeja Dudy do programu telewizyjnego nie jest takie proste. Potrzebne jest oficjalne pismo: Do Kancelarii Prezydenta nie wpłynęło zaproszenie dla Pana Prezydenta Andrzeja Dudy do udziału w programie „Kuba Wojewódzki” - powiedziała portalowi Wirtualnemedia.pl, Katarzyna Adamiak-Sroczyńska, dyrektor biura prasowego Kancelarii Prezydenta. Poza tym szanse i tak są niewielkie, gdyż: Występ w tego typu programie nie licuje z powagą urzędu - dodała dyrektor biura prasowego Kancelarii Prezydenta. Myślicie, że Kuba powinien napisać podanie i wówczas jego marzenie o udziale prezydenta Andrzeja Dudy w programie ma szansę się spełnić? Kuba nigdy nie krył się ze swoimi poglądami politycznymi. Wynik niedzielnych wyborów parlamentarnych został przez niego krytycznie skomentowany w social media. Do jego komentarzy odniósł się nawet Paweł Kukiz.   Zobacz także: Marta Kaczyńska odmieniona! Pełne usta, mocny makijaż... Dobra zmiana?   Kuba Wojewódzki chce zaprosić prezydenta do...

Kuba Wojewódzki w różowej koszuli, Andrzej Duda w garniturze
East News
Newsy
Prezydent Andrzej Duda nie pojawi się w show Kuby Wojewódzkiego. Dlaczego?
Prezydent Andrzej Duda nie pojawi się w show Kuby Wojewódzkiego. Dlaczego?

Prezydent Andrzej Duda nie pojawi się w programie Kuby Wojewódzkiego , który w pierwszym odcinku po wakacjach zaprosił głowę państwa do swojego show . Według doniesień portalu Wirtualnemedia.pl, stacja TVN nie wysłała oficjalnego zaproszenia, ale nawet gdyby tak się stało, to szanse, że odpowiedź będzie pozytywna są bardzo małe. Dyrektor biura prasowego Kancelarii Prezydenta stwierdziła bowiem, że prezydent nie pasuje do rozrywkowego programu. Andrzej Duda nie przyjdzie do show Kuby Wojewódzkiego - Do Kancelarii Prezydenta nie wpłynęło zaproszenie dla Pana Prezydenta Andrzeja Dudy do udziału w programie „Kuba Wojewódzki”. Występ w tego typu programie nie licuje z powagą urzędu - powiedziała Katarzyna Adamiak-Sroczyńska. Wygląda więc na to, że prezydent nie podziela entuzjazmu Kuby Wojewódzkiego, który uznał, że jego program jest świetnym miejscem, żeby porozmawiać o swoich poglądach. Czyżby Kuba Wojewódzki liczył, że pojawienie się Andrzeja Dudy przyniesie mu milionową widownię, tak jak było w przypadku kiedy jego zaproszenie przyjął były prezydent Bronisław Komorowski ? Odcinek z jego udziałem przyciągnął aż 2,1 mln widzów. To był to rekord wiosennej ramówki show. -  Prezydent, tak jak ja, ma własny program. Pomyślałem, że zaproszę go, żebyśmy mogli porozmawiać o własnych programach. Panie Andrzeju, zapraszam serdecznie. Pan wzywa do odbudowania wspólnoty. To jest świetne miejsce, bo trudno chyba dzisiaj znaleźć ludzi, którzy są dalej od siebie niż my- Kuba Wojewódzki apelował do prezydenta Andrzeja Dudy. Żałujecie, że prezydent nie pojawi się w programie Kuby?   Zobacz również: Kuba Wojewódzki zapytał Jarosława Kuźniara o Kamila Durczoka: "Cieszysz się, że odszedł?"   Prezydent Andrzej Duda Kuba Wojewódzki Kuba Wojewódzki

Kinga Duda
East News
Newsy
Wiadomo czym Kinga Duda będzie zajmowała się w kancelarii prezydenta. Jej obowiązki zaskakują!
Wiadomo czym Kinga Duda będzie zajmowała się w kancelarii prezydenta. Jej obowiązki zaskakują!

Kinga Duda otrzymała pracę w Kancelarii Andrzeja Dudy . Córka prezydenta została powołana na tę funkcję już w sierpniu 2020 roku. Wiadomo jednak, że będzie wykonywała obowiązki nieodpłatnie. Czym będzie się zajmowała Kinga Duda i w czym konkretnie będzie doradzała głowie państwa?  Zobacz także:  Kinga Duda dostała pracę w kancelarii prezydenckiej. Wiadomo ile zarabia córka Andrzeja Dudy Czym Kinga Duda będzie zajmowała się w Kancelarii Prezydenta? Powołanie Kingi Dudy na stanowisko jednego z doradców prezydenta wywołało sporo kontrowersji. Błażej Spychalski, rzecznik Andrzeja Dudy i Sekretarz Stanu w Kancelarii Prezydenta, wyjaśnił na czym polegają nowe obowiązki córki prezydenta:  Kinga Duda doradza panu prezydentowi w sprawach ludzi młodych, młodzieży, ale także np. w sprawach bardzo skomplikowanych jak pozasądowe rozstrzyganie sporów na arenie międzynarodowej - powiedział w wywiadzie z Polsat News Dodał również, że Andrzejowi Dudzie zależy, aby sytuacja zatrudnienia jego córki była dla wszystkich jasna:  Dla pana prezydenta bardzo istotną sprawą, jedną z najistotniejszych w polityce, jest kwestia transparentności. Powołanie Kingi Dudy na doradcę społecznego, podkreślam społecznego, nie mamy tutaj żadnego zatrudnienia jak niektórzy próbują twierdzić, jest właśnie wyrazem takiej transparentności. To jest usankcjonowanie pewnego stanu, który i tak już od dłuższego czasu miał miejsce. Czy społeczna praca w kancelarii ojca będzie dobrym startem w karierze prawniczej Kingi Dudy?  Zobacz także:  Kinga Duda w seksownej mini tańczy i śpiewa na scenie! W sieci pojawiło się nagranie sprzed lat Kinga Duda będzie doradzała Prezydentowi w sprawach ludzi młodych, młodzieży oraz takich jak pozasądowe rozstrzyganie sporów...

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner