Katarzyna Adamiak-Sroczyńska, Gwen Stefani
EastNews

Rzeczniczka prezydenta Andrzeja Dudy jak prawdziwa gwiazda! Postawiła na modny trend

Katarzyna Adamiak-Sroczyńska, Gwen Stefani
EastNews

Odkąd Andrzej Duda oficjalnie objął stanowisko prezydenta, wszyscy pilnie przyglądają się osobom z jego najbliższego otoczenia.
Duże zainteresowanie mediów budzi styl Pierwszej Damy, która porównywana jest do serialowej Claire Underwood. Wiele emocji wzbudza też prezydencka córka Kinga Duda (zobacz: Marta Kaczyńska i Kinga Duda spędzą razem wakacje?).

Tym razem oczy wszystkich skierowały się ku nowej rzecznik prasowej prezydenta, Katarzynie Adamiak-Sroczyńskiej. Była dziennikarka „Metra’’, „Życia Warszawy’’ i Radia Wnet, a także PR-owiec radiowej Trójki objęła funkcję dyrektora biura prasowego Kancelarii Prezydenta RP.

Katarzyna Adamiak-Sroczyńska zaliczyła swój debiut na nowym stanowisku - wzięła udział w spotkaniu dotyczącym wizyt zagranicznych prezydenta Dudy. Pojawiła się w klasycznym zestawie złożonym z granatowej marynarki i spodni w tym samym kolorze. Dobrała do niego białą koszulę w drobny wzór z czarnych serc. To jeden z najgorętszych trendów - ostatnio w koszuli z „serduszkowym’’ printem widzieliśmy prawdziwą trendsetterkę, Gwen Stefani!

Pojawiły się jednak głosy, że taki „odważny’’ strój nie przystoi rzeczniczce kancelarii prezydenta. Komentujący twierdzą, że Adamiak-Sroczyńska powinna założyć koszulę w drobną kratkę lub zupełnie gładką.

Naszym zdaniem pani rzecznik wyglądała elegancko i jak najbardziej stosownie do okazji. A że delikatnie przemyca trendy - tym lepiej!
Zgadzacie się z nami?
Katarzyna Adamiak-Sroczyńska, rzeczniczka prezydenta Andrzeja Dudy


Katarzyna Adamiak-Sroczyńska, rzeczniczka prezydenta Andrzeja Dudy


Gwen Stefani


Gwen Stefani

Przeładuj

Kto pierwszy powiedział "kocham"? Oliwia czy Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"? Zdradzili, jak wyglądała ta wyjątkowa chwila

zobacz 01:32