Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Kasia Smolińska w japońskim Vogue'u
ONS
Newsy

Wielki sukces Kasi Smolińskiej z Top Model. Zdjęcia modelki ukazały się w japońskim Vogue'u [FOTO]

Do tej pory żadnej uczestniczce się to nie udało

Kasia Smolińska z pierwszej edycji Top Model była jedną z najbardziej charakterystycznych modelek. Jakiś czas temu wzięła udział w nietypowym pokazie fryzjerskim, gdzie wykonywano też piękne sesje zdjęciowe. Modelka pokazała tam bardzo szczupłe ciało. Zobacz: Przerażające... Finalistka Top Model wygląda jak anorektyczka

O modelce jednak nie było zbyt głośno po zakończeniu popularnego show. Mówiono nawet, że Smolińska chce zmienić i branżę i zostanie dziennikarką. Do tego jak widać nie doszło, a uczestniczka programu może pochwalić się sporym sukcesem, który osiągnęła w modelingu. Kasia wzięła bowiem udział w sesji, która ukazała się właśnie w japońskiej edycji magazynu "Vogue". Do tej pory nie udało się to żadnej modelce, która wystąpiła w Top Model. 

Smolińska prezentuje cztery modowe zestawy: na zakupy, do pracy, na imprezę oraz na plażę. Wszystko utrzymane jest w konwencji lalki Barbie. Jak Wam się podoba?

Zobacz: Kasia Smolińska z Top Model, dla marki Diva
 

Kasia Smolińska w japońskim Vogue'u


Kasia Smolińska w japońskim Vogue'u


Kasia Smolińska w japońskim Vogue'u


Kasia Smolińska w japońskim Vogue'u

 

Adam z Top Model wystąpił w rozbieranej sesji:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Kasia Smolińska z Top Model
ONS
Newsy
Katarzyna Smolińska z „Top Model” wróciła na salony. Zmieniła się przez ostatnie 5 lat? ZDJĘCIA
Zobaczcie sami

Fani "Top Model" na pewno pamiętają Kasię Smolińską , uczestniczkę pierwszej edycji show. Modelka miała szansę na prawdziwą sławę, wzięła udział w wielu kampaniach i sesjach, jednak postawiła na dziennikarstwo. Kilka lat temu odbyła nawet staż z Karoliną Korwin Piotrowską w TVN Style. Zobacz: Smolińska pracuje za darmo! Ma już cel? Bardzo rzadko Katarzyna pojawia się na salonach. Niedawno modelka wybrała się na premierę filmu "Mały książę". Czy Smolińska się zmieniła przez ostatnie lata? Naszym zdaniem nie bardzo... Ale to chyba dobrze! Zobacz: Wielki sukces Kasi Smolińskiej z Top Model. Zdjęcia modelki ukazały się w japońskim Vogue'u     Kasia w 2010 roku:               

Kasia Smolińska przerażająco chuda. Top Model Smolińska
ONS
Newsy
Przerażające... Finalistka Top Model wygląda jak anorektyczka
W programie nie była taka wychudzona

Każda z dziewczyn aspirująca do bycia topmodelką musi dbać o swoją figurę. Jednak niektóre z nich zdecydowanie za bardzo biorą do serca ideał szczupłej sylwetki, przez co można mieć wrażenie, że niejedna ociera się o anoreksję. Nowe zdjęcia Kasi Smolińskiej prowokują do wysunięcia właśnie takich wniosków. Uczestniczka pierwszej edycji "Top Model" wzięła udział w nietypowym pokazie fryzjerskim, bowiem odbył się on na deskach Teatru Wielkiego. To właśnie na tę okazję, Pati Sokół , ogoliła na scenie głowę. ( Przypomnijmy: Była Nergala wraca z ogoloną głową. Pamiętacie ją jeszcze? ). Sesję promującą spektakl wykonała Hania Komasińska, a modelką była właśnie Kasia Smolińska. Z przerażeniem ogląda się zdjęcia, gdzie widać wystające żebra gwiazdki, obojczyki i łopatki. Czy to jest jeszcze sexy?     Zuza i Renata z Top Model na pokazie popularnej marki:

Newsy
Uczestniczka pierwszej edycji "Top Model" w sesji dla "Żurnala"
Tylko u nas: kulisy sesji z udziałem Kasi Smolińskiej

Nowy numer magazynu  „Żurnal”  pod redakcją  Karoliny Korwin-Piotrowskiej  ukaże się już w połowie maja. Pismo o kulturze, sztuce i modzie wyróżnia się wysokiej jakości sesjami zdjęciowymi na miarę zagranicznych magazynów modowych. Gazeta jest wydawana nieregularnie, tylko wtedy kiedy redakcja ma do przedstawienia szczególnie ciekawe materiały. Tylko u nas możecie zobaczyć jak powstawały zdjęcia do najnowszej sesji z udziałem  Kasi Smolińskiej  z  „Top Model” . To nie pierwsza uczestniczka tego programu, która pojawi się na łamach pisma. Wcześniej mogliśmy oglądać w nim Honoratę Wojtkowską. Zdjęcia do aktualnego numeru zostały zrobione przez   Roberta L. Bakę. Już nie możemy doczekać się efektów.   Fryzury - salon Wilcza 18 makijaż - Chanel modelki - Dominika- Avant Models i Kasia Smolińska- D'Vision Zobacz kulisy sesji dla magazynu "Żurnal" >>> mw

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner