Karolina Korwin Piotrowska w czarnej marynarce

Karolina Korwin Piotrowska skrytykowała gazetę za zdjęcia Wojciecha Młynarskiego: "Dno? G***o?"

Karolina Korwin Piotrowska w czarnej marynarce

Karolina Korwin Piotrowska zabrała głos w sprawie bulwersujących zdjęć Wojciecha Młynarskiego w jednym z tabloidów. Dziennikarka nie kryje oburzenia takim zachowaniem i ostro wypowiada się na temat tego, co się stało. Zdaniem Karoliny Korwin Piotrowskiej jest to skandaliczne, że tabloid publikuje zdjęcia umierającego artysty w internecie i w gazecie tylko po to, aby na tym zarobić:

Nigdy tego nie zapomnę. Szok to mało powiedziane. Dno? Gówno? Pięć metrów mułu? Brak określeń.  (...) Mało macie kasy? Mało macie spraw w sądzie i trzeba wam kolejnej? Nadal z zapałem kontynuujecie akcję zezwierzęcania ludzi? Obniżania wszelkich standardów moralnych, bo to, co się dla was liczy, to kasa? Będziecie mówić, jak to mieliście w zwyczaju już wcześniej, usprawiedliwiając swoje zachowanie prawem ludzi do informacji. Bo według was odbiorcy mają prawo wiedzieć, jak wygląda jeden z największych artystów polskiego słowa na łóżku szpitalnym. Jak wygląda przed śmiercią - napisała Karolina Korwin Piotrowska w felietonie dla o2.pl

Zdjęcia Wojciecha Młynarskiego w tabloidzie

W piątek rano wszystkich zszokowały zdjęcia zamieszczone w jednym z dzienników, które przedstawiały ciężko chorego Wojciecha Młynarskiego w łóżku pod kroplówką. Obie córki, Agata i Paulina Młynarskie wydały oświadczenie, w którym podkreśliły, że zostaną wyciągnięte konsekwencje prawne. Gwiazdy są w szoku, że w taki sposób wykorzystano cierpienie i chorobę ich ojca. Karolina Korwin Piotrowska też nie mogła przejść obok tematu obojętnie, dlatego w ostrych słowach wytłumaczyła, co na ten temat sądzi.

 

Zobacz:  Karolina Korwin Piotrowska krytykuje Woźniak-Starak, Lis i Rozenek! "Może mniej lansu?!" Mocne słowa!

 

Karolina Korwin Piotrowska skrytykowała tabloid za publikację zdjęć Wojciecha Młynarskiego

Paszporty Polityki, Karolina Korwin Piotrowska
ONS

Agata i Paulina Młynarskie wydały specjalne oświadczenie

Agata i Paulina Młynarskie ostro o zdjęciach z Super Expressu

 

Przeładuj

Daria Widawska o zarobkach w czasach pandemii! "Był czas zarabiania większych pieniędzy i nie odłożyliśmy"

zobacz 02:08