Karolina Korwin Piotrowska zachwycona Anetą Zając
ONS

Korwin Piotrowska: Wiem kto wygra "Taniec z gwiazdami"

Karolina Korwin Piotrowska zachwycona Anetą Zając
ONS

W ubiegłym tygodniu jako pierwsi ujawniliśmy nazwisko kolejnej gwiazdy, która wystąpi w polsatowskiej edycji "Tańca z gwiazdami" (zobacz). Informację o udziale Anety Zając przyjęliście bardzo pozytywnie, podobnie zresztą jak jej były partner, Mikołaj Krawczyk. Zobacz: Krawczyk będzie kibicował Zając w "TzG"

Teraz sporo ciepłych słów pod adresem aktorki przekazała Karolina Korwin Piotrowska, która w swojej rubryce we "Wprost" zdradziła nawet, że typuje ją do zwycięstwa całego show.

- Znając emocje towarzyszące temu programowi, i to jak zmienia on życiorysy uczestników, sporo się zadzieje. Najczęstsze osiągnięcia bohaterów "TzG" to odkrycie swojej stłamszonej kobiecości, napisanie książki, ciąża albo ewentualny medialny romans. Pani Anecie, która w mediach dzielnie milczy, życzę tego pierwszego. Chyba już nawet wiem, kto wygra ten program... - skwitowała wymownie dziennikarka.


Nie sposób przyznać Korwin racji. W przeciwieństwie do Krawczyka i Włodarczyk, Aneta Zając dotychczas dzielnie trzyma się swojego postanowienia o niekomentowaniu życia prywatnego. W zasadzie zrobiła to tylko raz, jasno dając do zrozumienia, że od kuszących okładek ważniejsza jest dla niej rodzina. Przypomnijmy: "Chronię dzieci! Będą to czytać za parę lat"

Faktycznie Aneta ma szansę wytańczyć Kryształową Kulę?Nowy wizerunek Anety Zając:

Przeładuj

Natasza Urbańska będzie pracować z córką?! Znamy ich plany!

zobacz 01:16