Kamil Stoch zostanie ojcem? Czy Ewa Stoch jest w ciąży? Czy Ewa Stoch jest w ciąży? Czy Ewa Stoch jest w ciąży? Czy Ewa Stoch jest w ciąży?
Kamil Stoch zostanie ojcem?
Jest coś na rzeczy?
1/5
Kamil Stoch zostanie ojcem?

 

Już od jakiegoś czasu mówi się, że Ewa i Kamil Stochowie chcieliby zostać rodzicami! Czy coś jest na rzeczy? Tygodnik „Na żywo” sugeruje, że temat dziecka to temat numer jeden w ich rodzinie. Co więcej, niektórzy już teraz sugerują, że żona skoczka jest w ciąży, ale ją ukrywa. Mamy jej najnowsze zdjęcia, które nie zostawiają żadnych wątpliwości.

Ewa i Kamil uczestniczyli niedawno w spotkaniu w Proszowicach - tam świętowano 31. urodziny sportowca! Na miejscu pojawili się również inni skoczkowie - Dawid Kubacki czy Stefan Hula. Jednak to Stochowie cieszyli się największym zainteresowaniem mediów i zgromadzonej publiczności. Stoch opowiedział m.in. o tym, jak spędził swoje urodziny:

Swoich 31. urodzin nie spędziłem w jakichś nietypowych okolicznościach. Nie wyprawiałem specjalnego przyjęcia, ale było bardzo sympatycznie. Ten dzień, w miły sposób, spędziłem z żoną Ewą - zdradził kibicom. 

Niektórzy zaś uważnie przypatrywali się zaś żonie Kamila, Ewie, która jest fotografem. Czego mogli się dopatrzeć? Zobaczcie kolejne slajdy! 

 

Zobacz: Huczne wesele polskiego skoczka! Wśród gości m.in. Stochowie! Musicie zobaczyć suknię żony Kamila!

Korzystasz z Facebook Messengera? Od dziś możesz otrzymywać od Party najważniejsze informacje ze świata showbiznesu! Kliknij - to zajmie Ci minutę.

2/5
Czy Ewa Stoch jest w ciąży?

 

Ewa jak zwykle była w doskonałym humorze i z chęcią odpowiadała na pytania fanów! Ci, którzy zastanawiają się, czy żona Kamila rzeczywiście spodziewa się dziecka, przypatrywali się jej figurze! A ta... jest nienaganna! ;)

 

Zobacz: Jakim mężem jest Kamil Stoch? Będziecie zdziwieni! A kim jest jego żona?

 

3/5
Czy Ewa Stoch jest w ciąży?

 

Ewa Bilan Stoch ma rewelacyjną, szczupłą figurę! Ale o tym, czy jest w ciąży, wiedzą sami zainteresowani. Kamil i Ewa nie zdradzają zbyt wielu szczegółów ze swojego życia prywatnego. 

Przypomnijmy - Kamil i Ewa poznali się w 2006 roku na zawodach w Planicy. Bilan fotografowała wówczas skoczków! Między młodymi od razu zaiskrzyło! Cztery lata później, w 2010 roku, wzięli ślub.

Mimo że Kamil dużo czasu spędza poza domem, jest bardzo zaangażowany w małżeństwo. Codziennie długo rozmawiamy. Jestem szczęściarą, bo on nie tylko sprawdza się świetnie w roli męża, ale jest też moim najlepszym przyjacielem - wyznała Ewa jakiś czas temu.

4/5
Czy Ewa Stoch jest w ciąży?

 

Na kolejnego wnuka bardzo czeka ojciec Kamila, pan Bronisław Stoch:

Na razie mamy jednego wnuka dzięki najstarszej córce Ani. Chłopak ma cztery i pół roku, chętnie się nim opiekujemy. Razem z żoną czekamy na więcej wnuków, bo bardzo lubimy dzieci - powiedział Bronisław Stoch w rozmowie z "Dobrym Tygodniem"

Żona Kamila niechętnie o tym jednak opowiada:

Na takie tematy mogę sobie porozmawiać z przyjaciółmi - mówiła w rozmowie z dziennik.pl

 

Zobacz: Kiedy zacząć przyzwyczajać dziecko do nocnika?

5/5
Czy Ewa Stoch jest w ciąży?

 

A więc wszystko w swoim czasie ;)

 

Więcej na temat Kamil Stoch Ewa Bilan-Stoch