Huczne wesele polskiego skoczka Wesela Grzegorza Miętusa - Maciej Kot z dziewczyną Wesela Grzegorza Miętusa - Dawid Kubacki i Marta Majcher oraz Kamil Stoch i Ewa Stoch Wesela Grzegorza Miętusa - Maciej Kot z dziewczyną Wesela Grzegorza Miętusa - Maciej Kot z dziewczyną
Huczne wesele polskiego skoczka
Kto jeszcze przyszedł?
1/6
Huczne wesele polskiego skoczka

 

W miniony weekend odbył się ślub kościelny byłego już skoczka - Grzegorza Miętusa z jego wybranką, Magdą! Para wzięła cywilny ślub już w styczniu ubiegłego roku, a zaraz potem na świecie pojawił się ich synek, Klemens Jan. Teraz przyszła pora na kościelną ceremonię z udziałem mnóstwa gości. Wśród nich nie zabrakło naszych najpopularniejszych skoczków! Zobaczcie, jak na weselu bawili się m.in. Kamil Stoch z żoną, Ewą oraz Maciej Kot z dziewczyną! 

 

Zobacz: Co należy zrobić przed ślubem – przygotowania krok po kroku

 

Wesele odbyło się w góralskim stylu, dlatego część gości pojawiła się w regionalnych strojach - chociażby Kamil Stoch z Ewą Bilan Stoch (miała na sobie te same czerwone korale, co na gali mistrzów sportu 2018) oraz Dawid Kubacki z dziewczyną, Martą Majcher.

Jak prezentowała się para młoda? Zobaczcie zdjęcia z tej ceremonii na kolejnych stronach galerii!

 

Zobacz: Ten sezon należał do Kamila Stocha! Ile skoczek zarobił na wszystkich zwycięstwach?

 

2/6
Wesela Grzegorza Miętusa - Maciej Kot z dziewczyną

 

Tak Grzegorz i Magda Miętusowie prezentowali się na swoim ślubie. Pan młody miał na sobie tradycyjny góralski strój, z kolei panna - klasyczną, białą suknię! Wyglądali zjawiskowo! :)

Oczywiście na ich ślubie nie mogło zabraknąć gwiazd! Maciej Kot z dziewczyną, Agnieszka, prezentowali się również stylowo ;)

 

Zobacz: Pomysły na wesele: oryginalne propozycje

 

3/6
Wesela Grzegorza Miętusa - Dawid Kubacki i Marta Majcher oraz Kamil Stoch i Ewa Stoch

 

Kto wygrał pojedynek na góralskie stylizacje? Dawid Kubacki z Martą czy Kamil i Ewa Stochowie? Oczywiście obie pary na część weselną przebrały się, jednak nie ma co ukrywać - ich stroje są spektakularne. Jak po góralsku, to po góralsku :)

 

4/6
Wesela Grzegorza Miętusa - Maciej Kot z dziewczyną

 

Partnerka Macieja Kota wybrała seksowną sukienkę z Lou.pl, idealną na wesele. Ale my tam razem skupiliśmy się na Macieju Kocie. który sam siebie porównał do najbardziej stylowego piłkarza, Grzegorza Krychowiaka :) Czy pójdzie w jego ślady i zostanie okrzyknięty najlepiej ubranym skoczkiem?

 

Zobacz: Jak zorganizować wynajem namiotu na imprezę plenerową? Ceny namiotów

 

5/6
Wesela Grzegorza Miętusa - Maciej Kot z dziewczyną
6/6
Wesela Grzegorza Miętusa - Dawid Kubacki i Marta Majcher oraz Kamil Stoch i Ewa Stoch