Kamil Durczok miał wypadek samochodowy

Kamil Durczok dostał program w Polsacie! Jesienią Polsat News włączy do swojej ramówki nowy program publicystyczny, w którym Kamil Durczok będzie rozmawiał z politykami. Jak nieoficjalnie ustalił portal wirtualnemedia.pl program będzie emitowany w czwartki o 20.00, a pierwsze odcinki zobaczymy już w październiku. Tomasz Matwiejczuk, rzecznik prasowy Telewizji Polsat, potwierdził tę informację:

Jego program będzie emitowany w paśmie wieczornym, powinien wystartować w październiku. Kamil Durczok jest profesjonalistą z dużym doświadczeniem dziennikarskim. Zdajemy sobie sprawę, że ostatnio dotyczyły go pewne kontrowersje, ale po rozmowach z nim i przeanalizowaniu całej sprawy doszliśmy do wniosku, że nie przeszkadza to, żeby prowadził program publicystyczny - powiedział w rozmowie z portalem.

Kamil Durczok w Polsacie!

 

W marcu 2015 roku Kamil Durczok rozstał się z redakcją "Faktów TVN" za porozumieniem stron po tym, jak specjalnie powołana komisja stwierdziła, że trzy osoby pracujące z dziennikarzem mogły być narażone na mobbing i molestowanie. Po rozstaniu ze stacją Kamila Durczoka obowiązywał 1,5 - roczny zakaz konkurencji, który wygasa we wrześniu.  Dodatkowo Kamil Durczok szykuje się do otwarcia serwisu internetowego.

 

Zobacz:  Durczok dostanie pół miliona odszkodowania! Dziennikarz skomentował wyrok: "Sąd absolutnie zmiażdżył..."

 

Kamil Durczok dostał nową pracę w Polsat News

 

Kamil Durczok dostał pracę w Polsacie

Kamil Durczok


Na antenie zobaczymy dziennikarza już w październiku.

Kamil Durczok

Więcej na temat Kamil Durczok