Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska na konferencji TVP Adriana Kalska jest dziewczyną Roznerskiego Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska są parą Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska są parą
Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska na konferencji TVP
WBF
Domyślaliście się wcześniej?
1/5
Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska na konferencji TVP
WBF

 

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski dwa tygodnie temu ogłosili, że są parą. Długo się ukrywali. Pod koniec października Mikołaj zakończył swój związek z Marcelina Zawadzką. Przez jakiś czas był sam i wtedy okazało się, że najwięcej go łączy z koleżanką z planu "M jak miłość"... Adrianą Kalską.

Choć w serialu od trzech lat grali parę, nikt na planie nie przypuszczał, że w prawdziwym życiu połączy ich uczucie. Do tej pory wszyscy w produkcji serialu zastawiana się jak to się stało, że nic nie zauważyli.

- Na planie ukrywali swój związek. Nic nie wiedzieliśmy. Myśleliśmy, że łączą ich tylko przyjacielskie relacje. Mają wspólny wątek, nic więc dziwnego, że spędzają ze sobą dużo czasu - powiedział "Dobremu Tygodniowi" osoba z produkcji serialu.

 

Zobacz: To ona zawładnęła sercem Mikołaja Roznerskiego! Kim jest Adriana Kalska? Tego o aktorce z "M jak miłość" na pewno nie wiecie!

 

Ale już od pierwszego spotkania bardzo się polubili i dobrze grało im się serialowych Izę i Marcina. Fani serialu cały czas liczą, że bohaterowie zejda się i będą razem. Czy życie posłuży scenarzystom za wzór?

 

Zobacz także: TYLKO U NAS! Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska SĄ PARĄ! Miłość z "M jak miłość" kwitnie!

2/5
Adriana Kalska jest dziewczyną Roznerskiego
Instagram

 

Już dwa lata temu spekulowano, że być może Adę i Mikołaja łączy coś więcej niż praca. Na konferencji TVP widać było, jak Mikołaj adorował siedzącą obok niego w czerwonej sukni Adrianę. Ale wtedy najwyraźniej to nie był ich czas.

3/5
Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska są parą
Instagram

 

Czy teraz Mikołajowi Roznerskiemu się uda? Do tej pory był związany z Martą Juras, którą też poznał na planie "M jak miłość". Mają wspólnie siedmioletniego synka, Antoniego. Potem zwiazał się z Olgą Bołądź, z którą był trzy lata. Z Marcelina Zawadzką był zwiazany nieco ponad cztery miesiące.

Powód?

Rozmijaliśmy się i niemal nie mieliśmy dla siebie czasu - powiedziała potem Marcelina.

 

Zobacz: Wszystkie dziewczyny Mikołaja Roznerskiego. Z kim był w związku przystojny gwiazdor z "M jak miłość"

4/5
Instagram

 

Teraz Mikołaj układa sobie życie z Adą, choć nie lubi opowiadać o swoim życiu prywatnym. Kiedy kolejny raz rozpadł się jego związek był zły, że media przypominają jego porażki.

- Zrobiono ze mnie jakiegoś bawidamka i przyprawiono mi gębę człowieka, który nie może sobie ułożyć życia osobistego - mowił w "Gali".

- Kiedyś na pewno będę miał żonę i więcej dzieci - powiedział aktor.

Czy żoną będzie Ada?

5/5
Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska są parą
Instagram

 

Na razie ich zwiazek sie rozwija. Adrianę i Mikołaja łączy nie tylko uczucie, ale i wspólna praca. Razem grają w "M jak miłość" oraz spektaklach teatralnych: "Atrakcyjny pozna panią" oraz "Kłamstwo".