Piotr Żyła podczas konkursu, Justyna Żyła na Instagramie
Eastnews/Instagram

Justyna Żyła chce odciąć się od nazwiska męża! Otwiera... nowy pensjonat z restauracją!

Piotr Żyła podczas konkursu, Justyna Żyła na Instagramie
Eastnews/Instagram

Justyna Żyła otworzy swój pensjonat? Wciąż nie milkną echa rozstania Justyny i Piotra Żyłów. Ale żona skoczka postanowiła odciąć się od nazwiska sławnego męża i wziąć sprawy w swoje ręce. Kilka tygodni temu 30-latka otworzyła kulinarnego bloga "UwaŻyła" (uwazyla.pl) i kanał na YouTubie o tym samym tytule. A to dopiero początek jej planów na przyszłość! W rozmowie z "Party" Justyna zdradziła, że dojrzała do wielkich zmian w swoim życiu. Jakich?

 

Chyba każda kobieta ma w życiu taki moment, kiedy jest gotowa wszystko zmienić. W moim przypadku ta chwila nadeszła właśnie teraz. Czuję, że jestem już na tyle silna i pewna siebie, że mogę postawić na siebie i realizować po kolei wszystkie marzenia, o których wcześniej nie śmiałam nawet głośno mówić - zdradziła "Party" Justyna Żyła.

 

Zobacz: Justyna Żyła opublikowała poruszający wpis: "Moje dzieci nie będą płakać przez człowieka, który jest ich ojcem"

 

Justyna Żyła otworzy pensjonat w górach?

Justyna Żyła nie zamierza siedzieć bezczynnie w domu. Niedawno, zadebiutowała na czerwonym dywanie podczas modowej gali Flesz Fashion Night. A to dopiero początek jej kariery w show-biznesie. Nie da się ukryć, że sukces kulinarnego bloga "UwaŻyła" dodał Justynie skrzydeł i zmotywował do dalszej pracy.

 

Przeczytaj także: Justyna Żyła już znalazła nową miłość?

 

Blog i kanał to dopiero początek mojej kulinarnej przygody, w planach mam jeszcze wydanie książki, a w przyszłości chciałabym też otworzyć w górach rodzinny pensjonat, w którym będę serwować swoje potrawy i desery. Ale najpierw muszę pozamykać pewne sprawy prywatne, żeby móc robić wszystko na najwyższym poziomie – powiedziała w rozmowie z "Party".

 

Jak będzie wyglądał pensjonat jej marzeń? A może jesteś ciekaw jak wyglądają wzajemne stosunki Justyny i Piotra Żyłów tuż przez rozwodem? Te informacje znajdziesz w nowym "Party".

 

Justyna Żyła zadebiutowała na czerwony dywanie podczas Flesz Fashion Night.

East News

Żona skoczka prowadzi w sieci program "UwaŻyła"  i kulinarnego bloga o tym samym tytule.

Justyna Żyła prowadzi w sieci kulinarny program
screen youtube.com

 

Więcej na temat Justyna Żyła
Przeładuj

Czy Klaudia El Dursi sama wzięłaby udział w "Hotel Paradise" jako uczestniczka?

zobacz 00:52