Julia Wróblewska tłumaczy się ze zdjęcia z matury
Instagram

Julia Wróblewska pokazała selfie z matury, a teraz tłumaczy się w DDTVN: "Oddałam telefon komisji"

Julia Wróblewska tłumaczy się ze zdjęcia z matury
Instagram

Julia Wróblewska tłumaczy się ze swojego zdjęcia z matury. Młoda aktorka zaledwie kilka dni temu pokazała swoim fanom na Instagramie selfie prosto z sali, gdzie zdawała maturę z matematyki. Na zdjęciu widać ławki, a na nich arkusze i kalkulatory. Zdjęcie było sporym zaskoczeniem, ponieważ według przepisów maturzyści nie mogą wnosić swoich telefonów na egzamin. Tymczasem naruszenie regulaminu grozi unieważnieniem egzaminu, o czym przekonała się jedna z uczennic z Boguchwały na Podkarpaciu. Dziewczyna w trakcie pisania matury otrzymała wiadomość SMS, przez co szkoła musiała unieważnić jej pracę. 

 

Julia Wróblewska w DDTVN o zdjęciu z matury

Julia Wróblewska w rozmowie z Dzień Dobry TVN zapewniła, że nie miała telefonu podczas egzaminu. Co powiedziała w śniadaniowym programie TVN?

Pojawiły się plotki z tym zdjęciem, które było zrobione godzinę przed egzaminem, pod okiem komisji i za zezwoleniem. Oddałam ten telefon komisji, nie miałam go na maturze. Więc nie rozumiem, kto wymyślił te plotki, one są wyssane z palca. Komisja się zgodziła i komisja to widziała - przyznała w wywiadzie. 

A jak poradziła sobie z maturą? Julia Wróblewska przyznała, że poszło jej świetnie!

Z polskiego matura była w miarę prosta. Angielski napisałam tyle ile mogłam, myślę że też napisałam dobrze. Z matematyki z zamkniętych mam 90 % nie wiem jak z otwartych, więc wiadomo to jest 45 % matury więc na pewno zdałam.

Trzymamy więc kciuki, aby wynik matury Julii Wróblewskiej był jak najlepszy!

 

Zobacz także: CZY TO ODPOWIEDNI STRÓJ NA MATURĘ? JULIA WRÓBLEWSKA POSTAWIŁA NA MOCNY MAKIJAŻ I SUKIENKĘ Z KORONKI

Julia Wróblewska tłumaczy się ze zdjęcia z sali egzaminacyjnej.

Julia Wróblewska
Instagram/Julia Wróblewska

Aktorka zapewniła, że świetnie poradziła sobie na maturze.

Julia Wróblewska
ONS

Więcej na temat Julia Wróblewska
Przeładuj

Pierwsza scena filmu "Artyści przeciw nienawiści" zaczyna się od... przekleństw Dody! Artystka zdradza kulisy tej sytuacji

zobacz 00:49