Julia Wróblewska pokazała na Instagramie zdjęcie wykonane na sali, w której odbywała się matura z matematyki. To selfie młodziutkiej gwiazdy, w którego tle widzimy ławki, na których leżą arkusze egzaminacyjne oraz kalkulatory. W poście do zdjęcia, Julia Wróblewska zdradziła, że egzamin z matematyki poszedł jej świetnie.

Reklama

Po matmie! Jak Wam poszło? Mnie dobrze! 22/25 z zamkniętych!!! 88% z zamkniętych jest - napisała aktorka.

Gratulujemy, ale... tylko czy zdjęcie z matury jest zgodne z regulaminem?

Zobacz też: Julia Wróblewska pokazała selfie tuż przed maturą! Był stres? ZDJĘCIE

Julia Wróblewska pokazała selfie z matury

Wnoszenie telefonu komórkowego na maturę jest zabronione. Takie naruszenie regulaminu grozi unieważnieniem egzaminu. W czasie tegorocznych matur doszło do sytuacji, kiedy jednej z maturzystek z Boguchwały na Podkarpaciu przyszedł SMS w trakcie egzaminu z języka polskiego. Egzamin dziewczyny został unieważniony, do kolejnego będzie mogła przystąpić dopiero za rok - informuje portal tvn24.pl.

Z podobną sytuacją miał do czynienia również Maciej Musiał, który przystępował do egzaminu dojrzałości w 2014 roku. Aktor, podobnie jak Julia Wróblewska, pokazał w sieci selfie z sali egzaminacyjnej. Fotka natychmiast obiegła sieć, a sprawą zainteresowała się dyrektor Centralnej Komisji Egzaminacyjnej. Na szczęście, okazało się, że zdjęcie zostało zrobione przed egzaminem, a nie w jego trakcie, dzięki czemu Maciej Musiał nie poniósł żadnych konsekwencji z tego tytułu.

Mamy nadzieję, że podobnie będzie z selfie Julii Wróblewskiej i że również jest tylko niewinną fotką sprzed matury. Trzymamy kciuki za powodzenie na kolejnych egzaminach!

Polecamy: Wróblewska stresuje się przed maturą. Tak weszła w dorosłe życie: papierosy, kawa... ZDJĘCIA

Selfie Julii Wróblewskiej z sali egzaminacyjnej. Aktorka zdradziła, że matematyka poszła jej bardzo dobrze.

Instagram/Julia Wróblewska

Reklama

Julii życzymy powodzenia na kolejnych egzaminach!

Instagram/Julia Wróblewska
Reklama
Reklama
Reklama