Party Stories
Jula o nowym wizerunku
ONS
Newsy

Jula o swoim nowym wizerunku: To krok na przód

Co nam jeszcze powiedziała?

W minioną sobotę jedną z atrakcji gali Eska Music Awards 2013 w Szczecinie był występ Juli. Wokalistka na scenie premierowo na żywo wykonała swój najnowszy singiel "Ślad". Występ i singiel wzbudziły wśród publiczności i internautów sporo emocji. Zobacz: Jula powraca z nowym singlem

Podczas imprezy dało się również zauważyć, że piosenkarka zmieniła image. Jula zrezygnowała z grzecznych stylizacji, na rzecz drapieżnego i bardziej wyrazistego wizerunku. Nam udało się podpytać gwiazdę, co skłoniło ją do takiej przemiany.

- Co druga osoba powtarza mi, że wyglądam inaczej. Może dlatego, że mam włosy spięte, a zawsze jestem w rozpuszczonych. No nic nowa płyta, jakiś krok na przód. Nie wiem. Ja idę za tym w czym mi jest wygodnie. Akurat to wpadło mi w oko i tak dzisiaj wyglądam - powiedziała Jula w rozmowie z AfterParty.pl


Podoba się wam Jula w takiej odsłonie?Gwiazdy na Eska Music Awards 2013:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Jula "Ślad" Eska Music Awards 2013
YouTube
Newsy
Jula powraca z nowym singlem [WIDEO]
Czy gwiazda internetu ponownie podbije listy przebojów?

Jula w zeszłym roku była jednym z największych odkryć muzycznej pop. Gwiazda internetu przebojami "Za każdym razem" czy "Nie zatrzymasz mnie" podbiła listy przebojów. Ponadto triumfowała na ubiegłorocznej gali Eska Music Awards oraz zdobyła nagrodę Top podczas Top Trendów 2012. Piosenkarka właśnie pracuje nad nową płytą. Zobacz: Jula i Mika Urbaniak wygrały Trendy Wczoraj w sieci ukazała się pełna wersja najnowszego singla Juli pt. "Ślad" . Dodatkowo piosenkarka wykonała ten utwór na żywo w Szczecinie na tegorocznej gali EMA 2013 . Najnowsza piosenka gwiazdy ponownie opowiada o nieszczęśliwej miłości. Czy Jula znów podbije listy przebojów. Co sądzicie o jej nowym singlu?   Gwiazdy na Eska Music Awards 2013:

Gwiazdy na Eska Music Awards 2013
Newsy
Gwiazdy pozują do zdjęć na Eska Music Awards 2013 [WIDEO]
Nasza kamera na wielkiej gali

Na tegorocznej gali Eska Music Awards 2013 mnożyło się od gwiazd. Oprócz nominowanych pojawili się m.in. Blue Cafe, Red Lips, Piotr Kupicha czy Jula . Wszyscy z uśmiechem pozowali do pamiątkowego zdjęcia. Jedno chwalili się zdobytymi statuetkami (jak Ewelina Lisowska czy Sylwia Grzeszczak ), a inni rozsyłali buziaki i machali do naszej kamery (jak Margaret czy Nelly Furtado ). Zobaczcie kto pojawił się na Eska Music Awards 2013:

Jula wygryzie Ewę Farną
Newsy
Jula wygryzie Farną?
Debiutująca Jula coraz lepsza od Ewy

Ewa Farna z tegorocznej gali Eska Music Awards 2012 wyjechała bez żadnej nagrody. To chyba pierwszy raz kiedy nastoletnia gwiazda nie zdobyła statuetki w głosowaniu internautów. Zazwyczaj fani Farnej miażdżyli konkurencję ilością oddanych głosów. Zobacz: Farna rozwaliła konkurencję na Viva Comet! Z kolei sukcesem może pochwalił się Jula . Młoda gwiazda szturmuje listy przebojów, a grono jej fanów powiększa się z każdym dniem. Muzyczni krytycy twierdzą, że Jula może zająć miejsce Farnej, bo kieruje swoją twórczość w ten sam target . Zwłaszcza teraz, po wygranej w Top Trendach i Eska Music Awards 2012 wielu kieruje swoją uwagę na Łomżankę, która w przyszłym miesiącu wyda swój debiutancki album. Jula walczy także o miejsce w 3 edycji "Bitwy na głosy" . TVP zastanawia się czy Łomżę powinna reprezentować ona, czy Marika. Podobno szanse na udział koleżanki Farnej są bardzo duże. Zobacz: Znamy cały skład trenerów "Bitwy na głosy 3"! Czyżby feralny wypadek przerwał dobrą passę Farnej i zraził do jej twórczości fanów? Zagłosujcie w naszym sondażu i wybierzcie lepszą - Jula czy Ewa? ''+''ipt>''); //--> Zobacz jak Jula, Ewa Farna i inne gwiazdy prezentowały się na Eska Music Awards 2012:

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner