Joanna Racewicz zastąpi Monikę Zamachowską w Pnś?

Joanna Racewicz zastąpi Monikę Zamachowską w Pytaniu na Śniadaniu? Tak właśnie sugeruje jeden z tygodników, który dotarł do zaskakujących informacji. Według doniesień "Na żywo" władzom TVP nie podobają się zbyt osobiste wywiady, jakich udziela żona Zbigniewa Zamachowskiego. Ostatnio w rozmowie z Galą Monika Zamachowska przyznała nawet, że jej mąż uważa, że jest "za inteligentna i za kompetentna na telewizję śniadaniową". Szczere wyznanie Moniki Zamachowskiej nie przypadło do gustu jej przełożonym.

Zobacz także: Zbigniew Zamachowski stracił syna! Monika Zamachowska opowiedziała o bolesnych wspomnieniach męża

Na specjalnym zebraniu podano, że Monika ma najgorsze notowania. Wciąż ciągnie się za nią opinia tej, która rozbiła małżeństwo, widzowie nie darzą jej sympatią- w rozmowie z "Na żywo" zdradził jeden z pracowników TVP. Tymczasem Monika, choć wie, że jest na cenzurowanym, udziela wywiadu, który nie stawia jej w dobrym świetle przed przełożonymi.

Sytuację Moniki Zamachowskiej może skomplikować również Joanna Racewicz . Okazuje się, że dziennikarka, która lada dzień ma dołączyć do ekipy prowadzących PnŚ, zastąpi jedną z dotychczasowych gwiazd śniadaniowego programu. Czy Joanna Racewicz zastąpi właśnie Monikę Zamachowską? Tego z pewnością dowiemy się już wkrótce!

 

Zobacz także: Kiedy i na jakich zasadach przysługuje urlop bezpłatny?

 

Monika Zamachowska zostanie zwolniona z PnŚ?

Monika Zamachowska na prezentacji nowej kolekcji Just for Fun by Loft37
ONS

Zastąpi ją Joanna Racewicz?

Joanna Racewicz na zakupach