Ale się bawili!
1/10

 

Joanna Krupa nie mogła sobie wymarzyć lepszego wieczoru panieńskiego! Choć oficjalnie modelka jest już po ślubie ze swoim ukochanym, przyjaciółki postanowiły zorganizować jej szampańską zabawę na barce w Warszawie. Za wszystko odpowiedzialna była przede wszystkim Joanna Jabłczyńska, która stanęła na wysokości zadania i zadbała o każdy szczegół! Nie zabrakło znanych i bliskich sercu gości Joasi Krupy. Na barce bawili się między innymi jej rodzice, menedżerka, a także koledzy z "Top Model": Dawid Woliński oraz Katarzyna Sokołowska. Jednak niekwestionowaną gwiazdą wieczoru była Magda Gessler, której taniec do muzyki disco polo uwieczniono na licznych nagraniach wideo! Ta noc była naprawdę wyjątkowa!

 

Zobaczcie więcej zdjęć i nagrań z wieczoru panieńskiego Joanny Krupy!

 

POLECAMY: Joanna Krupa chce zmienić sobie nazwisko! Wiemy, dlaczego!

2/10
Instagram

 

Na barce znalazły się niemal wszystkie bliskie sercu Joanny Krupy osoby. Katarzyna Sokołowska, Dawid Woliński, Joanna Jabłczyńska, Magda Gessler czy też jej rodzice. Wszyscy z radością świętowali fakt, że modelka znowu jest szczęśliwie zakochana. Przypomnijmy, że Joanna Krupa znalazła miłość u boku przystojnego biznesmena, Douglasa. Para poznała się w parku, gdy Joasia wyprowadzała swoje pieski, ubrana w zwykłe dresy i niemal całkowicie bez makijażu. Douglas zauroczył się jej naturalnością. Był pewien, że to aktorka, której kariera nie poszła po jej myśli, a ona zatrudniła się jako... pomoc do wyprowadzania psów! :) Już niebawem para weźmie drugi ślub. Gdzie odbędzie się ta uroczystość? Odpowiedź na następnej stronie! 

3/10
Instagram

 

Joanna Krupa w lipcu ślubowała swojemu ukochanemu miłość aż po grób w Stanach Zjednoczonych. Joasia i Douglas pobrali się w tajemnicy przed wszystkimi! Na uroczystości, która trwała około 15 minut, byli tylko oni! Dlaczego?

 

– Oboje z Douglasem chcieli mieć tę chwilę tylko dla siebie. Ale zaczęli już przygotowania do wesela w Polsce. Odbędzie się z wielką pompą! - mówi znajoma młodej pary w rozmowie z "Fleszem". 

4/10
Instagram

 

Przyjaciele, tuż przed kolejnym ślubem Joanny Krupy, który tym razem odbędzie się w Polsce, zorganizowali jej wieczór panieński. Niekwestionowaną gwiazdą imprezy była Magda Gessler, która w asyście Dawida Wolińskiego, wyczyniała cuda na parkiecie! Musicie to zobaczyć!

5/10
Instagram

 

Magda Gessler to prawdziwe imprezowe zwierzę! Gdy poczuje rytm muzyki, nie czeka ani chwili i przejmuje parkiet w swoim niepowtarzalnym stylu! W internecie pojawiło się sporo nagrań, które pokazują, jak Magda Gessler bawiła się na wieczorze panieńskim Joasi Krupy. Jesteśmy pod wielkim wrażeniem i chętnie pojawilibyśmy się z nią na imprezie :)

 

6/10
Instagram

 

Magda Gessler została niekwestionowaną królową tej imprezy!

7/10
Instagram

 

Podobno ślub Joanny Krupy ma się odbyć już za kilka tygodni. Modelka będzie świętowała ten dzień w obecności garstki zaufanych i bliskich jej osób. Plotka głosi, że Joanna i Douglas wezmą ślub w Krakowie. Ukochany gwiazdy "Top Model" nie lubi medialnego szumu. Dlatego modelka stara się, aby żadne szczegóły dotyczące ich życia prywatnego nie wyciekały do mediów. Ostatnio jednak zdradziła, że już niebawem zaczynają starać się o dziecko...

 

Zobacz także: Luksus w czystej postaci! Tak wygląda warszawski apartament Joanny Krupy!

8/10
Instagram

 

Joanna Krupa w programie "Uwaga! Kulisy sławy" zdradziła, że ma nadzieję, że podczas finału "Top Model" będzie już w ciąży! Trzymamy za nią kciuki :)

9/10
Instagram
10/10
Instagram