Joanna Krupa w białej bluzce Joanna Krupa suknia ślubna Romain Zago całuje Joannę Krupę
East News/Instagram
1/4
East News/Instagram

 

Joanna Krupa jest już po ślubie! Piękna modelka po raz drugi wyszła za mąż. Jej wybrankiem został amerykański biznesmen, Douglas Nunes. Choć para zna się naprawdę krótko oboje stwierdzili, że nie potrafią bez siebie żyć. Joanna Krupa ma już za sobą jedno nieudane małżeństwo. Przypomnijmy, że modelka przez ponad 10 lat była w związku z właścicielem nocnego klubu w Los Angeles, Romainem Zago. Jak były partner skomentował jej szybki ślub? I dlaczego nie został zaproszony na uroczystość, która odbyła się 4 sierpnia w Krakowie? Zobaczcie naszą galerię i dowiedzcie się więcej!

 

POLECAMY: Krupa: "Jestem bardzo oburzona!" Dlaczego Edyta Górniak nie przyszła na jej ślub? WIEMY!

2/4
Joanna Krupa w białej bluzce

 

Romain Zago skomentował ślub Joanny Krupy

Romain Zago i Joanna Krupa uchodzili za idealne małżeństwo. Modelka zawsze mówiła o nim w samych superlatywach. Jednak między małżonkami coś zaczęło się psuć. Częste wyjazdy Joasi do Polski nie ułatwiały sprawy. W dodatku Joanna Krupa podejrzewała swojego męża o zdradę. W końcu w mediach gruchnęła wiadomość o tym, że para zdecydowała się na separację. Niestety, tego związku nie dało się uratować. W 2017 roku ich małżeństwo oficjalnie przestało istnieć. Jakie więc było zdziwienie wszystkich, gdy zaledwie kilka miesięcy później w mediach pojawiła się informacja, że Joanna znowu jest zakochana! Tym razem jej wybrankiem został Douglas Nunes, który stronił od show-biznesu i światła jupiterów. 4 sierpnia para stanęła na ślubnym kobiercu. Do tej pory nie było jednak wiadomo, jak Romain zareagował na taki obrót spraw. Czy pochwalił drugie małżeństwo Joanny Krupy?

- Złożył mi gratulacje, ale powiedział, że chyba trochę za szybko zdecydowałam się po raz kolejny wyjść za mąż... Mamy przyjacielskie relacje, ja mu kibicuję i wierzę, że znajdzie kobietę, przy której będzie szczęśliwy. Chociaż on uważa, że nie jest jeszcze gotowy na związek i skupia się na pracy - zdradziła Joanna Krupa w wywiadzie, jakiego udzieliła "Gali". 

Dlaczego, mimo przyjacielskich relacji, Joanna Krupa nie zdecydowała się zaprosić byłego męża na swój ślub? Odpowiedź na kolejnej stronie!

 

Zobacz także: Wieczór panieński Joanny Krupy! Tańce, napoje i szalony taniec Magdy Gessler!

3/4
Joanna Krupa suknia ślubna
Instagram

 

Joanna Krupa i Douglas Nunes ślub cywilny wzięli w Stanach Zjednoczonych. Podczas kameralnej uroczystości nie towarzyszył im nikt inny. Kilka tygodni później para postanowiła przypieczętować swoją miłość również w kościele. Zakochani wzięli ślub w Tyńcu pod Krakowem. Na uroczystości nie zabrakło ich bliskich oraz przyjaciół. Wśród gości na próżno było jednak szukać Romaina Zago. Joanna Krupa nie zaprosiła go bowiem na swój ślub. Dlaczego?

 

- Nie sądzę, by to była komfortowa sytuacja zarówno dla mnie, jak i dla Romka oraz Douglasa - przyznaje Joanna Krupa w "Gali".

4/4
Romain Zago całuje Joannę Krupę

 

Taki widok to już przeszłość. Joanna Krupa znalazła szczęście u boku innego mężczyzny. Trzymamy za nią mocno kciuki i życzymy duuuużo miłości :)

Więcej na temat Joanna Krupa Romain Zago