East News
Gratulacje!
1/5
East News

 

Joanna Krupa jest już po ślubie! Piękna modelka wyszła za mąż za swojego ukochanego, Douglasa Nunesa! Ta wyjątkowa uroczystość odbyła się w sobotę 4 sierpnia w Krakowie. Choć Joanna Krupa i Douglas Nunes wcześniej wzięli już ślub cywilny w Stanach Zjednoczonych, teraz postanowili ślubować sobie miłość przed Bogiem. Wiadomo, że sakramentu małżeństwa udzielił im zaprzyjaźniony z celebrytką ksiądz Paweł Krężołek. Kto jeszcze pojawił się w Krakowie, aby towarzyszyć im w tym wyjątkowym dniu? Zobacz naszą galerię i dowiedz się więcej!

 

POLECAMY: Wieczór panieński Joanny Krupy! Tańce, napoje i szalony taniec Magdy Gessler!

2/5

 

Panna młoda postawiła na białą suknię, do której dobrała długi welon. Niestety, ochroniarze skrzętnie osłaniali modelkę przed wścibskimi spojrzeniami oraz fotoreporterami, którzy tłumnie zjawili się w Krakowie. Joanna Krupa była przez nich eskortowana aż do kościoła, gdzie czekali na nią bliscy oraz przyjaciele. Kto pojawił się na ślubie modelki? Zobacz kolejny slajd!

3/5

 

Podczas tej wyjątkowej uroczystości nie mogło zabraknąć przyjaciółki Joasi Krupy, Joanny Jabłczyńskiej. To właśnie ona zorganizowała niedawno wieczór panieński modelki. Zabawa była naprawdę huczna! Zgromadzeni goście imprezowali na barce w Warszawie. 

Kto jeszcze pojawił się w Krakowie, aby złożyć Joannie Krupie najserdeczniejsze życzenia?

4/5

 

Na tej wyjątkowej uroczystości nie mogło także zabraknąć Dawida Wolińskiego - przyjaciela Joanny Krupy z programu "Top Model". Projektant również bawił się z nią na wieczorze panieńskim. Dawid Woliński prezentował się naprawdę elegancko! Oprócz znanych osób, Joannie Krupie w tym wyjątkowym dniu towarzyszyli również jej bliscy, w tym między innymi siostra Marta, a także rodzice, którzy z pewnością uronili wiele łez szczęścia!

5/5
Joanna Krupa
Instagram

 

Joanna Krupa i Douglas Nunes poznali się tuż po tym, jak modelka rozstała się ze swoim mężem, Romainem Zago. Celebrytka bardzo przeżyła rozpad swojego małżeństwa. Nie spodziewała się nawet, że tak szybko zdoła znowu komuś zaufać. Douglas spotkał ją w parku, gdzie wyprowadzała swoje pieski. Zauroczył się jej naturalnością. Joanna Krupa spacerowała bowiem w dresach i niemal bez makijażu! Para bardzo szybko poczuła, że chce być razem do końca życia. Co więcej, to właśnie przy Douglasie Joanna Krupa zrozumiała, że pragnie niebawem zostać mamą. W niedawnym wywiadzie, jakiego udzieliła dla programu "Uwaga! Kulisy sławy" stwierdziła, że być może już podczas finału "Top Model" będzie w ciąży. Trzymamy za to kciuki!