Joanna Koroniewska zaraz się zrzygam Grey 3
ONS

Wpadka Koroniewskiej. Nowa książka o Greyu mocno ją zniesmaczyła: "Zaraz się zrzygam"

Joanna Koroniewska zaraz się zrzygam Grey 3
ONS

Fani "50 twarzy Greya" są zachwyceni zarówno książkami jak i filmem. Co poniektórzy twierdzą jednak, że brakuje tam kilku scen seksu, które warto by umieścić. Producenci przygotowali dla nich specjalną niespodziankę, której premiera już latem.  Zobacz: Za mało scen seksu w filmie? Produceni znaleźli na to rozwiązanie. Fani będą zachwyceni

Film podbił serca widzów, ale książki i tak są numerem jeden. Właśnie skończyły się nagrania na audiobooka do trzeciej części "Nowe oblicze Greya", w których udział wzięła Joanna Koroniewska. Aktorka podczas czytania powieści zaliczyła jednak małą wpadkę, która szybko trafiła do sieci. Czytanie audiobooka najwyraźniej nie sprawiało gwieździe przyjemności, ponieważ w trakcie wyznała:

Zaraz się zrzygam.


Najwyraźniej Koroniewska nie jest fanką tego typu literatury.Zobacz: Joanna Koroniewska po raz pierwszy jako mężatka na salonach!Koroniewska promuje Avon:

Przeładuj

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak rozstali się, a jak wspominają początek znajomości? „Ty mi mówiłaś fejkowe informacje…”

zobacz 01:33