Nowy kontrakt Joanny Jabłczyńskiej
ONS

Joanna Jabłczyńska zgranęła fortunę za nowy kontrakt reklamowy

Nowy kontrakt Joanny Jabłczyńskiej
ONS

Reklamy są jednym z najważniejszych źródeł dochodów dla wielu aktorów. Przekonała się o tym nieraz Joanna Jabłczyńska, która ma na swoim koncie wiele kampanii. Niektóre były charytatywne. M.in. ostatnia promująca wycieczki do Tunezji. Zobacz: Jabłczyńska reklamowała wyjazdy do Tunezji. Co mówi teraz? Aktorka wydała oświadczenie!

Teraz aktorka dostała lukratywny kontrakt. Jak informuje "Fakt" gwiazda "Na wspólnej" otrzymała aż 220 tysięcy złotych za wzięcie udział w kampanii reklamowej płynu do higieny intymnej! Spoty i plakaty z Joanną już w sieci.

Jabłczyńska, która jest prawniczką niedawno informowała, że odrzuca role aktorskie ze względu na brak czasu i dużo pracy pracę w kancelarii:

Odrzucam propozycje, które przychodzą, bo mam dużo pracy w kancelarii i nie ma czasu na sen, a organizm musi się regenerować, a ja narzucam mu za duże tempo. Teraz zatrudniamy pracowników, więc trochę sceduję obowiązków i wtedy może będzie czas, żeby przyjmować te propozycje – mówi Joanna Jabłczyńska w rozmowie z Newseria.pl


Reklama, a film to jednak co innego.


Zobacz: Joanna Jabłczyńska ma chłopaka? Wiemy, kim jest tajemniczy Piotr
 

Joanna Jabłczyńska na jesiennej ramówce TVN 

Przeładuj

Ida Nowakowska już wybrała imię dla synka? Będzie tradycyjne! "Nie chcemy zrobić krzywdy dzidziusiowi"

zobacz 02:08