Horodyńska o nowym stylu Siwiec
ONS

Horodyńska i Jacyków bezlitośnie o Siwiec: Jak lafirynda albo torba!

Horodyńska o nowym stylu Siwiec
ONS

Nikt nie ma chyba wątpliwości, że Joanna Horodyńska potrafi bezpardonowo ocenić stylizacje rodzimych gwiazd, a jej krytyczne oko dosięgnie każdego - bez względu na nazwisko i pozycję w show-biznesie. Ostatnio mocno oberwała nowa prowadząca Dzień Dobry TVN, a nawet dyrektor kreatywnej La Manii, uchodząca przecież za ikonę stylu. Przypomnijmy: Horodyńska masakruje nową prowadzącą DDTVN. Dostało się nawet Przetakiewicz

Teraz stylistka wzięła pod lupę Natalię Siwiec. Wraz z Tomaszem Jacykowem oceniła w swoim programie "Gwiazdy na dywaniku" dość skromną odsłonę modelki - morelowy sweterek i spódnicę czyli zestaw, który nie odsłaniał zbyt wiele. Zdaniem Horodyńskiej, Natalia skupiła się na drogich dodatkach: torebkach, butach czy zegarkach, zapominając całkiem o najważniejszym elemencie - samej kreacji. Dostrzega jednak plusy.
 

Zaobserwowałam nowe zjawisko u Natalii – operuje luksusowymi butami i torebkami, a środek zajeżdża banałem. Jakby się jej nie chciało, nie zależy jej, nie stara się! Ten oversize sprawił, że ta morelowa garsonka nie prezentuje się dobrze. Może gdyby była wyższa to jakoś by się to rozłożyło. Poza tym ma bardzo szczupłe ramiona i to powoduje, że ta obfitość kształtów jest za duża tutaj. Ale piękne buty i torebka. I połączenie moreli i różu z tym naturalnym kolorem skóry torebki i beżowymi butami, świetne zestawienie kolorystyczne - podsumowała.


Dużo ostrzejszy w swojej opinii był Jacyków, który jak zwykle zafundował kilka barwnych epitetów.
 

Mi się wydaję, że Natalia jest na pewnego rodzaju zakręcie. Buty i torebki stanowią inwestycję, środkiem czyli ciałem już się napracowała. Myślę, że teraz wolałaby ubierać się bardziej modowo i skromnie. Natomiast przy takim rozmiarze biustu wszelkie ekstrawagancje modowe wyglądałyby dziwnie. Może ona szuka nowego pomysłu na siebie? Przy takiej sylwetce mamy dwie możliwości – albo wyglądasz jak lafirynda albo jak torba. Albo wywalić piersi albo schować i nic po środku. Jeżeli wywalić to na baczność i sexy. A jeżeli chcemy troszeczkę luźniej to po prostu wygląda to ciężko i potężnie. W każdym razie czekamy na nową Natalię! - ocenił.


Zgadzacie się z taką opinią? Nie da się nie zauważyć, że podczas publicznych wyjść Siwiec prezentuje ostatnio mniej wyzywający, bardziej kobiecy i stonowany styl. To dobry kierunek?

Zobacz: Horodyńska została uznana za ikonę mody przez Goka. Teraz wybrała swoją idolkę

Seksowna Natalia Siwiec na wakacjach:

Przeładuj

Z okazji urodzin Party.pl Izabela Janachowska wybrała cztery najpiękniejsze suknie ostatnich czterech lat!

zobacz 01:53