Choć Joanna Horodyńska od lat przyjaźni się z duetem MMC, tym razem na Party Fashion Night pojawiła się, jako muza Bizuu. Blanka Jordan oraz Zuzanna Wachowiak stworzyły dla niej zaskakujący look - i to bez żadnej przymiarki!

Reklama

Joanna Horodyńska na Party Fashion Night 2023

Bez wątpienia Joanna Horodyńska jest wielką inspiracją dla wielu fashionistów. Stylistka nie boi się oryginalnych rozwiązań i odważnych projektów. Z uwagą śledzi najnowsze trendy i prezentuje je w mediach społecznościowych, niejednokrotnie wywołując różne emocje wśród internautów. Na tegoroczną imprezę Party Fashion Night również zdecydowała się na niecodzienne rozwiązanie. Marka Bizuu bowiem zrezygnowała z sukienki i ubrała modelkę w jeden z najmodniejszych elementów garderoby tego sezonu, czyli marynarkę.

- Przeskalowana forma z mocno zarysowaną linią ramion została zaczerpnięta z fasonu marynarki Trewir, która już 6 września - wraz z premierą 2. dropu kolekcji jesienno-zimowej - trafi do sprzedaży. Cały look stworzony na Party Fashion Night został wykonany z różnych tkanin w autorski, kwiatowy print - zdradziły nam projektantki.

Fot. Pawel Wodzynski/East News, Warszawa, 05.09.2023. Party Fashion Night 2023. N/z: Joanna Horodynska
Adam Jankowski, Artur Zawadzki East News

Zobacz także: Stylowa Joanna Horodyńska na pokazie MMC. Jej buty to hit sezonu

Jak wiadomo, kwiatowe motywy na stałe wpisały się w DNA Bizuu. Ten print, który znalazł się na marynarce Joanny Horodyńskiej pojawi się również w najnowszej kolekcji marki. Trudno jednak określić, jak długo powstawał projekt dla stylistki na nasze wydarzenie. Jak zdradziły nam Blanka Jordan oraz Zuzanna Wachowiak, "proces twórczy dziejący się w głowach i toczone na jego temat rozmowy, działy się bez przerwy, organicznie".

- Niestety z powodu tego, że cały look powstawał w pracowni marki w Poznaniu, a także intensywnego czasu wynikającego z premiery nowej kolekcji, w trakcie powstawania projektu nie odbyła się żadna przymiarka. Team marki Bizuu stanął na wysokości zadania i pomimo tak niesprzyjających warunków, urzeczywistnił niezwykle wymagający projekt Zuzanny i Blanki - poinformowała nas Joanna Stychno z PR marki Bizuu.

scena z: Joanna Horodyńska, fot. Wojtalewicz Jarosław/AKPA
AKPA Jacek Kurnikowski, Wojtalewicz Jarosław

Zobacz także: Joanna Horodyńska muza MMC w ekstrawaganckim projekcie na Flesz Fashion Night 2021

Reklama

Projektantki marki Bizuu nie bez powodu tym razem na swoją muzę wybrały Joannę Horodyńską. Blanka Jordan oraz Zuzanna Wachowiak chciały bowiem ubrać kobietę, która jest niezwykle odważna i świadoma estetycznie.

- Marka Bizuu kolekcją AW 23/24 rozpoczyna nowy etap w swojej historii, a Joanna jak nikt inny kocha modowe nowinki. Look stworzony na galę Party Fashion Night jest niczym modowy strój superbohaterki, a w naszych oczach Joanna jest właśnie jej najlepszym uosobieniem - dodały.

scena z: Blanka Jordan, Joanna Horodyńska, Zuzanna Wachowiak, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA
AKPA Jacek Kurnikowski, Wojtalewicz Jarosław
05.09.2023 Warszawa Party Fashion Night fot Artur Zawadzki/REPORTER N/z: Joanna Horodynska
Adam Jankowski, Artur Zawadzki East News
Reklama
Reklama
Reklama