Joanna Horodyńska i Tomasz Jacyków w ostatnim odcinku programu "Gwiazdy na dywaniku" wzięli pod lupę stylizację Rafała Maślaka z pokazu mody Tomasza Ossolińskiego. Niestety nie zostali na modelu suchej nitki... Poszło o marynarkę ze słynnej już kolekcji Balmain dla H&M.

Reklama

Joanna Horodyńska i Tomasz Jacyków o stylu Rafała Maślaka

Ocenę wyglądu Maślaka rozpoczęła Joanna Horodyńska. Stylistka nie pozostawiła na nim suchej nitki, zarzucając mu sztuczność:

Horodyńska: Tomek przed chwilą mówiliśmy o testosteronie, o prawdziwych facetach, którzy na nas czasem spadają a tutaj pojawił się jeden taki którego bym chętnie wykopała z tej ścianki. Przebrał się za chippendalesa. No jak on wygląda? Sztuczność widzę, sztuczność. Ile on godzin spędził przed lustrem, a ile w łazience? - powiedziała w programie.

Jacyków podzielił jej zdanie na temat stylizacji Maślaka:

Ta marynarka naprawdę kosztuje dwadzieścia parę tysięcy, problem w tym, że bardzo niewielki odsetek mężczyzn wygląda w tym zabawnie, uroczo, z grepsem, a nie jest przebranym - powiedział.

Rafał Maślak nie jest ostatnio ulubieńcem innych gwiazd. Dostało mu się także od Wróżbity Macieja, który na swoim profilu na Facebooku dopiekł modelowi:

Drogi Rafale Maślaku, widzisz, taka różnica jest między nami, że ja jestem osobą publiczną, a ty celebrytą. I z uwagi na tą podstawową różnicę nie potrafimy się zrozumieć. Osoba publiczna jest znana z czegoś - napisał na swoim facebookowym profilu.

Drogi Rafale Maślaku, widzisz, taka różnica jest między nami, że ja jestem osobą publiczną, a ty celebrytą. I z uwagi na...
Posted by Wróżbita Maciej Oficjalne Konto on 5 listopada 2015

Zobacz także

Nie sądziliśmy, że Rafał Maślak wzbudza tak skrajne emocje w show-biznesie!

Zobacz też: Rafał Maślak i Edyta Górniak założyli taką samą (męską!) marynarkę. Kto wygląda w niej lepiej?

Stylizacja Rafała Maślaka skrytykowana przez Joannę Horodyńską i Tomasza Jacykowa

ons.pl

Joanna Horodyńska i Tomasz Jacyków marnie ocenili styl modela

ons.pl

Wróżbita Maciej też nie pozostawił na Rafale Maślaku suchej nitki

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama