Jan Nowicki krytykuje Roberta Lewandowskiego
ONS/East News

Jan Nowicki OSTRO o grze Lewandowskiego na EURO: "Gra do d..y i go nie ma"

Jan Nowicki krytykuje Roberta Lewandowskiego
ONS/East News

Jan Nowicki krytykuje Roberta Lewandowskiego! Aktor ostro ocenił występy piłkarza na Mistrzostwach Europy w piłce nożnej. Nowicki nie ukrywa, że jest rozczarowany grą słynnego sportowca, który ma na swoim koncie zaledwie jedną strzeloną bramkę w trakcie rzutów karnych w meczu ze Szwajcarią. Nowicki podkreśla, że Robert Lewandowski jest dla wielu "Bogiem" naszej kadry, ale wszyscy jednak boją się powiedzieć, co myślą o formie piłkarza.

 

Robert Lewandowski w ogniu krytyki za grę na Euro 2016

Wszyscy się kryją po kątach, bo boją się, że obrażą Pana Boga. Pan Bóg jest mężczyzną i nazywa się Robert Lewandowski i jest jednym z największych napastników świata. Da sobie radę z tym, żeby usłyszeć, że gra do du** i go nie ma. Jako snajper ma normalnie strzelać bramki, on... gra piach- podsumował w rozmowie z WP Sportowe Fakty #dziejesienaeuro.

Niestety, to nie pierwsze krytyczne słowa o grze Roberta Lewandowskiego na EURO 2016. Formą piłkarza rozczarowane są również zagraniczne media, które również zauważyły, że daleko mu do wyników z Bundesligi, gdzie zachwycał swoją grą i ilością strzelonych bramek.

 

Oczekiwania wobec Roberta Lewandowskiego były ogromne od samego początku. Wszyscy wierzyli, że to właśnie on będzie najjaśniejszą gwiazdą naszej reprezentacji i będzie zdobywał dla nas najwięcej bramek. Obrońcy drużyn przeciwnych zdają sobie sprawę, że  Robert Lewandowski jest dla nich ogromnym zagrożeniem, dlatego bardzo szczelnie kryją naszego zawodnika i to głównie na nim skupia się obrona.

 

My jednak mocno wierzymy, że Robert Lewandowski jest w świetnej formie i jeszcze będziemy się cieszyć z jego bramek! :)

 

Zobacz także: Lewandowscy obchodzili trzecią rocznicę ślubu. Ania pokazała, co dostała od męża!

 

Jan Nowicki krytykuje Roberta Lewandowskiego.

Jan Nowicki na gali otwarcia II Festiwalu Aktorstwa Filmowego we Wrocławiu
AKPA

Robert Lewandowski zasłużył na tak ostrą ocenę?

Robert Lewandowski
East News

Przeładuj

Grzegorz Hyży zniknął z sieci! Co się z nim dzieje? Tłumaczy Agnieszka Hyży!

zobacz 02:15