ONS

James Marsden rozwodzi się

ONS

James Marsden i Lisa Linde przez 11 lat tworzyli związek małżeński, który z zazdrością śledziły amerykańskie panie domów. Po ponad dekadzie czasu spędzonego wspólnie para doszła do wniosku, że dłużej nie powinni być razem. A dokładniej na taki pomysł wpadła Lisa twierdząc, że James jest zbyt mało męski i nie dostarcza jej żadnych... negatywnych emocji. Na szczęście zamierzają nadal wspólnie wychowywać dwójkę dzieci, 10-letniego Jacka i 6-letnią Mary.


Para utrzymuje przyjacielskie kontakty. Według przyjaciół z otoczenia Lisy i Jamesa powodem rozstania jest biseksualna orientacja seksualna Marsdena.


- Wszyscy wiemy, że James lubi facetów. Lisa też o tym wiedziała od początku, ale nie przeszkadzało to jej. Najwyraźniej poczuła się chyba zazdrosna o kogoś innego. Przecież każda kobieta marzy o mężu, który zajmie się dziećmi, znajdzie czas na kino, ugotuje i posprząta - mówi bliska przyjaciółka pary w rozmowie z "News Of The World".


Innego zdania są przyjaciele Jamesa. Według nich Marsden jest heteroseksualny, a mówienie o innej orientacji seksualnej ma na celu zaszkodzić mu przy podziale majątku.


My nie oceniamy, nie wtrącamy się. Lisie i Jamesowi życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze (oddzielnego) życia...


chimera

Więcej na temat James Marsden Lisa Linde
Przeładuj

Kaczorowska, Krupa, Przybysz... Dla tych gwiazd to pierwszy Dzień Matki! Kto jeszcze został mamą w ostatnich miesiącach?

zobacz 01:58