Świąteczne stylizacje Tomasza Jacykowa
ONS

Tomasz Jacyków od zawsze słynął z kontrowersyjnych wypowiedzi i niewyparzonego języka. Ostatnio jednak przekroczył granice dobrego smaku, gdy w niewybredny sposób wypowiadał się na temat pedofilii i prostytucji. Nie skończyło się to dla niego najlepiej. Przypomnijmy: Jacyków wyleciał z TVN! To kara za skandaliczne wypowiedzi o pedofilii?

Znajomi zaczęli krytykować stylistę, a niektórzy nawet poprosili dziennikarzy i agencje fotograficzne o nie wrzucanie wspólnych zdjęć. Negatywny pr mocno odbił się też na zainteresowaniu usługami Tomasza wśród stałych klientów. "Fakt" ostatnio donosił, że z jego pomocy przy stylizacjach wycofało się sporo stałych osób.

Jacyków postanowił więc wykorzystać wolny czas po stracie stałej klienteli i ocieplić swój wizerunek. Gwiazdor wrzucił do sieci wideo, na którym opowiada, co powinniśmy założyć na kolację przy wigilijnym stole.

Moi mili, święta to taki czas kiedy awangarda z ekstrawagancją kładą się spać, a biorą górę klasyka i jeszcze raz klasyka. Dlatego, że święta to czas wielu pokoleń. To czas jedności, dlatego dobrze jest nikogo nie urazić. Ludzie mają różne spojrzenia - jedni idą z duchem czasu, inni nie idą. A my musimy pamiętać żeby było godnie i szczęśliwie. W związku z tym zamiast ultra mini, 10 centymetrów dłużej. Zamiast ćwieków i łańcuchów dyskretne korale. Zamiast fluorescencyjnych kolorów jesienno-zimowe kolory. Bądźmy sobą, ale spędźmy godnie ten czas.


Przekonują was porady Tomasza? Chcielibyście kontynuację jego modowego cyklu?

Zobacz: Jacyków o pedofilach: "Dobrze że są amatorzy 15-latków"

Torebki projektu Tomasza Jacykowa:

Więcej na temat Tomasz Jacyków święta gwiazd