Jacyków stracił pracę w TVN
ONS

Tomasz Jacyków jest jedną z barwniejszych postaci show-biznesu. Stylista został wylansowany przez TVN. W śniadaniówce najpierw zdawał relację z pokazów mody i komentował kreacje gwiazd, a później otrzymał kącik "Moda polska", w którym przeprowadzał metamorfozy i podpowiadał widzom jak dobrze wyglądać bez względu na wiek i figurę.

Ostatnio Jacyków udzielił wielu szczerych i kontrowersyjnych wyznań dotyczących jego życia osobistego we wczesnej młodości. Słowa te nie spodobały się władzom TVN'u i na pewien czas postanowiły zdjąć celebrytę z anteny. Do tej decyzji ustosunkował się już sam zainteresowany, który na łamach jednej z gazet oznajmił, że jego wypowiedzi, przez które został zawieszony zostały zmanipulowane. Przypomnijmy: Dobrze, że są amatorzy 15-latków

- Nie zostałem zwolniony, mój program "Moda polska" został zawieszony. Mam nadzieję, że tylko do momentu wyjaśnienia sprawy. Mój program został zawieszony przez te bzdury. Sprawa jest już u adwokatów - powiedział stylista w rozmowie z "Super Expressem".


Ostatnio stacje telewizyjne mocniej zaczęły dbać o swój wizerunek. Wystarczy przypomnieć sytuacje Marzeny Rogalskiej czy Macieja Kurzajewskiego, którzy zostali odsunięci od prowadzonych przez siebie programów za występy w reklamach. Myślicie, że Tomasz Jacyków powróci jeszcze do "DD TVN"?

Celebrytki na prezentacji torebek Tomasza Jacykowa: