Mroczny serial "Chilling adventures of Sabrina" bije rekordy popularności na Netflixie. A pamiętacie wielki hit lat 90. "Sabrinę, nastoletnią czarownicę"? Amerykański sitcom, na podstawie komiksów, cieszył się niesłabnącą popularnością w latach 1996-2003. W tym roku mija już 25 lat od premiery! Zastanawialiście się, jak wygląda dziś uwielbiana przez wszystkich czarownica, grana przez Mellisę Joan Hart? Aktorka ma dziś 45 lat, a czas jest dla niej niezwykle łaskawy.

Reklama

Zobacz także: Pamiętacie ''Jumanji''? Niesamowite, jak zmieniły się filmowe dzieciaki. Poznalibyście dziś filmowego Alana i Sarę?

Jak dziś wygląda "Sabrina, nastoletnia czarownica"?

Trudno uwierzyć, że od premiery "Sabriny, nastoletniej czarownicy" mija już 25 lat. Kiedy Mellisa Joan Hart wcielała się w rolę najpopularniejszej czarownicy miała zaledwie 20 lat. Serialowa Sabrina była niezwykłą nastolatką, która w wieku 16 lat odkryła, że posiada magiczne moce. Na codzień mieszkała z gadającym kotem Salemem oraz dwoma 600-letnimi ciotkami Hildą i Zeldą, które niejednokrotnie ratowały ją przed kłopotami. Miała również chłopaka Harvey'a, którego poznała w liceum do którego uczęszczała.

Mellisa Joan Hart ma dziś 45 lat, jednak wciąż wygląda jak dwudziestolatka! W życiu prywatnym doczekała się aż trzech synów: Masona, Tuckera i Braydona. Od 2003 roku jest również w związku małżeńskim z muzykiem, Markiem Wilkersonem.

Aktualnie mimo tego, że nie kontynuuje kariery aktorskiej to jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Na samym Instagramie śledzi ją ponad 1,5 miliona osób!

Zobacz także

Zobacz także: Jak wyglądają dzieci z "Kevin sam w domu"? Niektórzy zmienili się bardzo, inni prawie wcale!

Od premiery "Sabriny, nastoletniej czarownicy minęło już 25 lat! Mellisa Joan Hart wcieliła się w postać nastolatki w wieku 20 lat. Dziś ma już 45 lat ale niewiele się zmieniła!

W zeszłym roku sama wrzuciła porównanie tego, jak zmieniła się na przestrzeni lat i zaznaczyła, że gdy zaczynała przygodę w roli Sabriny, miała mniej lat niż te, które właśnie upłynęły od premiery.

Jakiś czas temu na profilu Melissy Joan Hart znalazło się zdjęcie z ekipą "Sabriny, nastoletniej czarownicy". Poznalibyście serialowych Harwey'a, Morgan i Josha?

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama