Kevin Kevin Kevin Kevin Kevin
Plakat promujący film Kevin sam w domu
East News

Nie, nie. To nie święta Bożego Narodzenia, ale znów obejrzymy "Kevina"! W związku z tym, że w domu musi siedzieć zdecydowana większość Polaków, Polsat postanowił przypomnieć kultową produkcję. I dlatego już dziś, w piątek 20 kwietnia o godz. 20 zobaczymy "Kevin sam w domu"! Obejrzycie? My na pewno!

"Kevin sam w domu" swoją premierę w Polsce miał dokładnie 22 maja 1992 roku (w USA dwa lata wcześniej). Czy bohaterzy "Kevina" wciąż są aktorami i dziś oglądamy ich na wielkich ekranach? Zobaczcie jak zmieniły się słynne dzieci z kultowego filmu! 

1/5
Kevin
instagram/mat.prasowe

Rolę tytułowego Kevina w pierwszej i drugiej części filmu zagrał Macaulay Culkin. 10-latek za udział w "Kevin sam w domu" otrzymał 100 tysięcy dolarów, natomiast za "Kevina samego w Nowym Jorku" już 4,5 mln dolarów! Aktor od wielu lat stara się wyjść na prostą, ponieważ hollywoodzkie życie bardzo go zniszczyło. Macaulay wielokrotnie łamał prawo, przy czym nie szczędził sobie używek. Obecnie stara się poradzić sobie z demonami przeszłości.

Zobacz także: Którą postacią z filmu „Kevin sam w domu” jesteś? Sprawdź w naszym PSYCHOTEŚCIE

2/5
Kevin
mat.prasowe/eastnews

W obydwu częściach w rolę kuzyna tytułowego bohatera wcielił się rodzony brat Macaulay'a, Kieran Kyle Culkin. 37-latek nie porzucił aktorstwa. Mogliśmy go zobaczyć m.in. w "Ucieczce od życia", "Cała Ona", "Uciec, ale dokąd" czy w "Ojcu panny młodej". 

3/5
Kevin
mat.prasowe/youtube

Hilary Wolf zagrała starszą siostrę Kevina, Megan. Młoda aktorka zagrała w dwóch filmach, jednak chwilę później porzuciła aktorstwo na rzecz judo. Hilary dwukrotnie reprezentowała Stany Zjednoczone na Olimpiadzie. Dziś spełnia się w roli matki dwóch chłopców. Co ciekawe, jej synowie dopiero kilka lat temu po raz pierwszy widzieli "Kevina" i mamę na wielkim ekranie. 

4/5
Kevin
instagram/mat.prasowe

Brat Kevina hodujący wielkiego pająka w pokoju to Devin Ratray. 42-latek nie zrobił wielkiej kariery w Hollywood, choć widywano go na ekranie. Zagrał m.in. w filmach: "Nebraska", "Blue Ruin" i "R.I.P.D." czy w "Strong Island Boys". Aktor ma też swój zespół "Little Bill and the Beckley", w którym śpiewa, komponuje i gra na gitarze. 

5/5
Kevin
mat.prasowe/youtube

W naszym zestawieniu nie mogłoby zabraknąć Jeffa, czyli Michaela C. Maronna. Aktor wcielił się w brata Kevina, który niespecjalnie dogadywał się z bohaterem. Po udziale w filmie Michael wystąpił jeszcze w kilku produkcjach, jednak dziś jest technikiem oświetleniowym i operatorem filmowym. 

 

Więcej na temat Kevin sam w domu