Newsy

Izabella Łukomska-Pyżalska zdradziła, jak dba o figurę: "Trenerki nie są mi potrzebne!" Jej sekret?

Izabella Łukomska-Pyżalska zdradziła, jak dba o figurę: "Trenerki nie są mi potrzebne!" Jej sekret?

Izabella Łukomska-Pyżalska zdradziła sekret swojej świetnej figury. Milionerka jest mamą sześciorga dzieci, a mimo tego, wciąż zachwyca figurą, której może jej pozazdrościć niejedna modelka. Wy też się zastanawiacie, jak ona to robi? My nie możemy wyjść z podziwu, więc gdy tylko nadarzyła się okazja, postanowiliśmy zapytać o sprawdzone sposoby na taki wygląd. Okazało się, że taka sylwetka nie jest efektem pracy pod okiem znanych trenerek, lecz... samodyscypliny. ;)

Ćwiczenia znam jeszcze sprzed czasów trenerek i nie są potrzebne do tego trenerki, chociaż na pewno dla wielu osób są one takim dodatkowym bodźcem. Bo jest łatwiej o te ćwiczenia. Ja z kolei, jak miałam dwadzieścia lat, to bardzo były wtedy słynne ćwiczenia na kasecie jeszcze takiej normalnej szpulkowej z Cindy Crowford i pamiętam, że też w domu sobie ćwiczyłam - zdradziła Party.pl Izabella Łukomska-Pyżalska.

A jak niesamowicie zgrabnej milionerce udaje się godzić dbanie o figurę z obowiązkami nad tak liczną rodziną? Dowiecie się z materiału filmowego. Zobacz też: Izabella Łukomska-Pyżalska deklaruje, że skorzysta z programu "500+". Milionerka ma sześcioro dzieci.

 

Izabella Łukomaska-Pyżalska słynie ze świetnej figury.

Izabella Łukomska-Pyżalska w białej sukience
East News

Milionerka ma swoje sprawdzone sposoby na zachowanie doskonałej sylwetki.

Izabela Łukomska-Pyżalska w białej sukience
ONS

Izabella Łukomska-Pyżalska na imprezie pierwszy raz po porodzie
ONS
Newsy
Milionerka pojawiła się na imprezie PIERWSZY RAZ po porodzie. Izabella Łukomska w nowej fryzurze
Milionerka pojawiła się na imprezie PIERWSZY RAZ po porodzie. Izabella Łukomska w nowej fryzurze

Jak prezentowała się młoda mama?

Izabela Łukomska-Pyżalska w rozpuszczonych włosach
Fleszstyle
Izabella Łukomska-Pyżalska przeszła metamorfozę! Jak teraz wygląda?
W takim wydaniu jeszcze jej nie widzieliśmy!

Izabella Łukomska-Pyżalska pokazała się w nowej fryzurze! Milionerka mocno zaszalała z wizerunkiem i wygląda naprawdę bardzo dobrze!  Nowym wizerunkiem pochwaliła się na Instagramie. Izabella Łukomska-Pyżalska postawiła na grzywkę na bok, która podkreśliła jej urodę i dodała dużo wdzięku! Jak Wam się podoba? Izabela Łukomska-Pyżalska w starej fryzurze Izabella Łukomska-Pyżalska jest matką szóstki dzieci, ale nie zapomina, że dobry wygląd wpływa na pozytywne samopoczucie. Milionerka szybko wróciła do sylwetki sprzed ciąży, a teraz zadbała także o wygląd swoich włosów. Do tej pory gwiazda prezentowała się w długich rozpuszczonych włosach, dlatego grzywka jest sporym zaskoczeniem. We wtorek na podobną metamorfozę zdecydowała się Ada Fijał. Jak Wam się podoba Izabella Łukomska - Pyżalska?   Zobacz:  Polska milionerka już nie jest blondynką. Pokazała się w nowej fryzurze   Izabella Łukomska-Pyżalska w nowej fryzurze   Izabela Łukomska-Pyżalska przed metamorfozą      

Izabella Łukomska-Pyżalska w czarnej sukience
East News
Newsy
Izabella Łukomska-Pyżalska deklaruje, że skorzysta z programu "500+". Milionerka ma sześcioro dzieci
Izabella Łukomska-Pyżalska deklaruje, że skorzysta z programu "500+". Milionerka ma sześcioro dzieci

Izabella Łukomska-Pyżalska chętnie skorzysta ze świadczenia 500 zł na dziecko. Milionerka jest matką sześciorga dzieci i otwarcie mówi o tym, że dodatkowe pieniądze w jej budżecie na pewno się przydadzą. Była modelka "Playboya", prezes klubu Warta Poznań S.A. i bizneswoman uważa, że nowy program socjalny rządu powinien przysługiwać wszystkim polskim rodzinom bez względu na status majątkowy. To odpowiedź milionerki na pojawiające się głody polityków PiS, które nawołują osoby zamożne do rezygnacji z nowego programu wsparcia rodzin. Łukomska-Pyżalska już jakiś czas temu deklarowała, że jeśli ten pomysł PiSu dojdzie do skutku, na pewno z niego skorzysta. Teraz potwierdziła swoje wcześniejsze słowa: Nie zdecydowałbym się na posiadanie tak licznej rodziny, gdybym zarabiała średnią krajową. Rodziny bardziej zamożne płacą większe podatki i też zasługują na docenienie przez państwo, jeżeli decydują się na liczną rodzinę. Uważam, że projekt 500 zł na każde kolejne dziecko nie powinien dyskryminować dzieci z jakiejkolwiek grupy społecznej - powiedziała w wywiadzie dla "Gazety Wyborczej". Izabella Łukomska-Pyżalska jest jedną z najbogatszych Polek. W 2015 roku magazyn "Wprost" oszacował jej majątek na 18 mln złotych. Dofinansowanie ma być wypłacane na każde drugie i kolejne dziecko w rodzinie. Zatem w przypadku sześciorga dzieci Izabelli Łukomskiej-Pyżalskiej, konto milionerki co miesiąc powiększałoby się o kwotę 2,5 tysiąca złotych.    Zobacz też: Milionerka chwali się boskim ciałem. Uwierzycie, że urodziła zaledwie pięć miesięcy temu?   Izabella Łukomska-Pyżalska skorzysta z programu "500+". Milionerka jest matką sześciorga dzieci.

Nasze akcje
Newsy

Poznaj legendy miejskiego stylu w nowej kolekcji CCC

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner