Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Izabella Łukomska-Pyżalska pokazała jak trenuje
ONS
Newsy

Izabella Łukomska-Pyżalska ostro trenuje. Milionerka pokazała zdjęcia z siłowni

Milionerka dba o swoje ciało

Izabella Łukomska-Pyżalska zaledwie kilka dni temu na swoim profilu na Facebooku pochwaliła się idealną figurą. Milionerka, która pięć miesięcy temu urodziła szóste dziecko, pokazała zdjęcie, na którym pozuje w kostiumie kąpielowym. Zobacz: Milionerka chwali się boskim ciałem. Uwierzycie, że urodziła zaledwie pięć miesięcy temu?

Okazuje się, że idealna figura młodej mamy to zasługa ostrych treningów. Łukomska-Pyżalska na portalu społecznościowym pokazała jak dba o swoją figurę i jak udało się jej zgubić zbędne kilogramy.

- Potreningowa pozytywna energia na resztę dnia ! Polecam- podpisała zdjęcie.


Zobaczcie jak Izabella-Łukomska Pyżalska, mama szóstki dzieci, trenuje na siłowni. Jesteśmy pod wrażeniem... 

Izabella Łukomska-Pyżalska chwali się figurą
Newsy
Milionerka chwali się boskim ciałem. Uwierzycie, że urodziła zaledwie pięć miesięcy temu?
Musicie to zobaczyć

Izabella Łukomska-Pyżalska może pochwalić się liczną rodziną. Milionerka ma szóstkę cudownych dzieci, z których ostatnie przyszło na świat zaledwie pięć miesięcy temu. Gwiazda jednak nie próżnowała i szybko powróciła na siłownię, aby zrzucić zbędne kilogramy. Zobacz:  Izabella Łukomska-Pyżalska urodziła szóste dziecko! Znamy płeć Efekty tej ciężkiej pracy widać właśnie teraz, kiedy przyszło lato. W czasie urlopu Pyżalska chętnie odkrywa swoje ciało, a zdjęcie, które zamieściła ostatnio na swoim profilu na Facebooku wywołało lawinę komplementów. Milionerka pozuje w kostiumie kąpielowym na basenie, a takiej sylwetki mogą jej pozazdrościć dużo młodsze koleżanki. Zresztą zobaczcie sami! Robi wrażenie?

Izabella Łukomska-Pyżalska w czarnej sukience
East News
Newsy
Izabella Łukomska-Pyżalska deklaruje, że skorzysta z programu "500+". Milionerka ma sześcioro dzieci
Izabella Łukomska-Pyżalska deklaruje, że skorzysta z programu "500+". Milionerka ma sześcioro dzieci

Izabella Łukomska-Pyżalska chętnie skorzysta ze świadczenia 500 zł na dziecko. Milionerka jest matką sześciorga dzieci i otwarcie mówi o tym, że dodatkowe pieniądze w jej budżecie na pewno się przydadzą. Była modelka "Playboya", prezes klubu Warta Poznań S.A. i bizneswoman uważa, że nowy program socjalny rządu powinien przysługiwać wszystkim polskim rodzinom bez względu na status majątkowy. To odpowiedź milionerki na pojawiające się głody polityków PiS, które nawołują osoby zamożne do rezygnacji z nowego programu wsparcia rodzin. Łukomska-Pyżalska już jakiś czas temu deklarowała, że jeśli ten pomysł PiSu dojdzie do skutku, na pewno z niego skorzysta. Teraz potwierdziła swoje wcześniejsze słowa: Nie zdecydowałbym się na posiadanie tak licznej rodziny, gdybym zarabiała średnią krajową. Rodziny bardziej zamożne płacą większe podatki i też zasługują na docenienie przez państwo, jeżeli decydują się na liczną rodzinę. Uważam, że projekt 500 zł na każde kolejne dziecko nie powinien dyskryminować dzieci z jakiejkolwiek grupy społecznej - powiedziała w wywiadzie dla "Gazety Wyborczej". Izabella Łukomska-Pyżalska jest jedną z najbogatszych Polek. W 2015 roku magazyn "Wprost" oszacował jej majątek na 18 mln złotych. Dofinansowanie ma być wypłacane na każde drugie i kolejne dziecko w rodzinie. Zatem w przypadku sześciorga dzieci Izabelli Łukomskiej-Pyżalskiej, konto milionerki co miesiąc powiększałoby się o kwotę 2,5 tysiąca złotych.    Zobacz też: Milionerka chwali się boskim ciałem. Uwierzycie, że urodziła zaledwie pięć miesięcy temu?   Izabella Łukomska-Pyżalska skorzysta z programu "500+". Milionerka jest matką sześciorga dzieci.

Izabela Łukomska Pyżalska pokazała synka
ONS
Newsy
Polska milionerka urodziła dwa dni temu. Już pokazała zdjęcie synka i zdradziła imię
Izabella Łukomska-Pyżalska jest bardzo szczęśliwa

Izabella Łukomska-Pyżalska to kobieta sukcesu, która jest jedną z najbogatszych Polek. Prezes Warty Poznań słynie również z ogromnego przywiązania do wartości rodzinnych. W sobotę po raz szósty została mamą. Przypomnijmy:  Izabella Łukomska-Pyżalska urodziła szóste dziecko! Znamy płeć Zaledwie dwa dni po porodzie, gwiazda pokazała zdjęcie swojego malutkiego synka, Ernesta , który z pewnością już jest oczkiem w głowie rodziców. Łukomska-Pyżalska pochwaliła się zdjęciem na Instagramie, a jej fani zachwycają się maleństwem. Milionerka uwieczniła śpiącego chłopca, którym opiekuje się jak należy i poświęca mu bardzo dużo uwagi. Z pewnością, jako doświadczona mama, ma również większy dystans całego zamieszania, a słowa otuchy od bliskich i fanów wspomagają ją w tych trudniejszych momentach.  Podobny do mamy? Zobacz:  Zosia Ślotała zastanawiała się, czy może jeść krewetki. Ciężarna milionerka odpowiedziała i zakpiła z celebrytki     Milionerka pokazała bliźniaki:

Nasze akcje
wyniki konkursu duplo 2021
Fleszstyle

KONKURS! Wygraj zaproszenie na największą imprezę modową w Polsce i inne supernagrody!

Partner
hada-labo-3d-lifting-mask
Fleszstyle

Sposób Japonek na zatrzymanie upływu czasu tkwi w prostocie kosmetyków

Partner
kosmetyki-neutrogena-bright-boost
Fleszstyle

TEST REDAKCJI: Sprawdziłyśmy kosmetyki Neutrogena® Hydro Boost® i Bright Boost!

Partner