Izabela Janachowska całuje Krzysztofa Jabłońskiego
Instagram @izabelajanachowska
Newsy

Izabela Janachowska wyznaje miłość Krzysztofowi Jabłońskiemu. Fani: "Wyglądają Państwo jak z bajki" 

Romantyczne nagranie Izabeli Janachowskiej i Krzysztofa Jabłońskiego poruszyło fanów: "Piękna para. Klasa sama w sobie".

Izabela Janachowska i Krzysztof Jabłoński pokazali nagranie z bożonarodzeniowego wyjścia. Gwiazda Polsatu zachwyciła wieczorową kreacją. 

Żadna kobieta nie ma takiej klasy jak Pani - komentują fani.

Małżonkowie zachwycili nie tylko kreacjami ale przede wszystkim swoją relacją. Ależ oni się kochają. 

Izabela Janachowska i Krzysztof Jabłoński na bożonarodzeniowej imprezie 

Izabela Janachowska i Krzysztof Jabłoński w tym roku obchodzili już 10. rocznicę ślubu. Ich miłość z roku na rok tylko przybiera na sile i chociaż nie wszystkim podoba się ich relacja, nie zamierzają się tym przejmować, a już tym bardziej niczego nikomu udowadniać. Niedawno medialną aferę wywołała Paulina Smaszcz, uderzając w gwiazdę Polsatu i sugerując, że "zrobiła sobie dzidziusia z milionerem". I chociaż sama Izabela Janachowska nie puściła tego płazem, głos zabrał Krzysztof Jabłoński i stanął w obronie żony. 

Fani Krzysztofa Jabłońskiego i Izabeli Janachowskiej uwielbiają oglądać ich razem i zazdroszczą uczucia, które ich połączyło. Milionerzy właśnie wzięli udział w bożonarodzeniowej imprezie. Izabela Janachowska opublikowała urocze nagranie, na którym nie szczędzi czułości ukochanemu i w cytując klasyk świąteczny Mariah Carey wyznaje: 

All I want for Christmas is you ❤️

Zobacz także: Izabela Janachowska zaskoczona zachowaniem syna. Pokazała, jak Chris chodzi w butach na obcasie!

Internauci są pod wrażeniem klasy i szyku Krzysztofa Jabłońskiego i Izabeli Janachowskiej i nie szczędzą im miłych słów: 

- Przyjemnie się Państwa ogląda - jest nie tylko pięknie, bije ciepło ❤️
- Jak gwiazda Hollywood.. pięknie ❤️
- Wow, wow, wow, prześlicznie ❤️❤️❤️🌹🌹🌹
- Żadna kobieta nie ma takiej klasy jak Pani … 🤩👏🏻🔥🔥🔥
- Piękna Para. Miło popatrzeć.… klasa sama w sobie 🔥🔥
- Piękna ta Wasza miłość 🥰❤️
- Wspaniała, szczęśliwa para ❤️ wyglądają Państwo jak z bajki 😍

Izabela Janachowska i Krzysztof Jabłoński na bożonarodzeniowym przyjęciu
Instagram @izabelajanachowska

Zobacz także: Paulina Smaszcz nie przeprosi Izabeli Janachowskiej i Iwony Pavlović: "Chyba one mnie"

Poruszenie wywołała również suknia Izabeli Janachowskiej. Elegancka kreacja wieczorowa o długości maxi idealnie podkreśliła sylwetkę najpopularniejszej w Polsce wedding plannerki, a srebrna wstawka dodała całości szyku. Pod wpisem padło wiele zapytań o sukienkę od zainteresowanych fanek. Izabela Janachowska zdradziła, że kreacja pochodzi z Izabela Janachowska Store. 

Romantyczne zdjęcie Izabeli Janachowskiej z mężem
Instagram @izabelajanachowska

Izabela Janachowska i Krzysztof Jabłoński 3
VIPHOTO EAST NEWS

Ewa Minge o związku Janachowskiej i Jabłońskiego: "Dziś Iza może zaprosić Krzysia na niezłe wakacje"

Krzysztof Jabłoński, Izabela Janachowska, Paulina Smaszcz
Kamil PIKLIKIEWICZ/East News, EOS
Newsy
Krzysztof Jabłoński staje w obronie Janachowskiej. "Udowodnię ci kłamstwo" - zapowiada Paulinie Smaszcz
Mąż Izabeli Janachowskiej nie zamierza pozwolić na obrazę ukochanej żony. "Przekazuje sprawę do mojego adwokata" - pisze wprost. Co na to Paulina Smaszcz?

Medialny konflikt Pauliny Smaszcz i Izabeli Janachowskiej zakończy się w sądzie? Ukochany mąż prowadzącej "Taniec z Gwiazdami" postanowił zabrać głos w sprawie. - Cześć Paulina, czy możesz mi powiedzieć, dlaczego kłamiesz? - dopytuje Paulinę Smaszcz, Krzysztof Jabłoński komentujący najnowszy instagramowy post dziennikarki. W sieci rozpętała się prawdziwa burza. Krzysztof Jabłoński staje w obronie Izabeli Janachowskiej. Co na to Paulina Smaszcz? Takiego medialnego konfliktu w show-biznesie nie spodziewał się chyba nikt! Paulina Smaszcz, która od kilku tygodni regularnie wbija szpile byłemu mężowi - Maciejowi Kurzajewskiemu i jego obecnej partnerce, Katarzynie Cichopek, weszła na wojenną ścieżkę z kolejnymi gwiazdami. Po tym, jak Paulina Smaszcz ostro skomentowała małżeństwo Izabeli Janachowskiej , mówiąc wprost "Wychodzi za milionera, czyli strzela sobie z nim dzidziusia", prowadząca "Taniec z Gwiazdami" nie zamierzała być obojętna na te oszczerstwa. Izabela Janachowska opublikowała prywatną korespondencję z Pauliną Smaszcz sugerując, że dziennikarka sama poszukuje nowego partnera wśród znajomych męża gwiazdy Polsatu - Krzysztofa Jabłońskiego. Między paniami szybko wywiązała się ostra wymiana zdań. Teraz sprawę postanowił skomentować także mąż Izabeli Janachowskiej. - Cześć Paulina. Czy możesz mi powiedzieć, dlaczego kłamiesz, pisząc, że rozmawiałaś ze mną na temat zakupów Izy? Dla jasności Iza nie ma limitów na zakupy i może kupować, co chce, bez konieczności rolowania mnie. Dlaczego kłamiesz, że ja dorobiłem się pieniędzy z Kaśką, a teraz je wydaję z Izą? Czy Ty znasz moje zeznania podatkowe i zeznania Katarzyny z okresu, kiedy z nią byłem przez 4 lata?  Ponieważ ich nie znasz, to, bardzo proszę, nie wypowiadaj się na te tematy - grzmi na Instagramie Pauliny Smaszcz...

Ewa Minge o małżeństwie Izabeli Janachowskiej i Krzysztofa Jabłońskiego 2
VIPHOTO EAST NEWS
Newsy
Ewa Minge ujawnia prawdę o poprzednim małżeństwie Krzysztofa Jabłońskiego! 
Ewa Minge postanowiła zabrać głos w obliczu medialnego konfliktu Izabeli Janachowskiej i Pauliny Smaszcz. Po czyjej stronie stanęła? "Łatwiej jej, bo ma bogatego męża? Oczywiście"

We wtorek, 8 listopada, niespodziewanie wybuchła medialna afera na linii Paulina Smaszcz - Izabela Janachowska. Była żona Macieja Kurzajewskiego w podcaście Anny Zejdler "Porażka, czyli sukces" nie szczędziła gorzkich słów prowadzącej "Taniec z gwiazdami" w kontekście jej małżeństwa z Krzysztofem Jabłońskim. Izabela Janachowska nie pozostawiła tego bez odpowiedzi, a pod oświadczeniem tancerki opublikowanym na Instagramie, pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których fani, a także przyjaciele z branży ją wspierają. Swój komentarz zamieściła również Ewa Minge. Projektantka stanęła po stronie Izabeli Janachowskiej i jej męża! Ewa Minge o małżeństwie Izabeli Janachowskiej i Krzysztofa Jabłońskiego: "Pozostają w symbiozie, kochają się i są szczęśliwi" W sieci wciąż jest gorąco po słowach Pauliny Smaszcz na temat małżeństwa Izabeli Janachowskiej i Krzysztofa Jabłońskiego  - dziennikarka powiedziała o tancerce, że ta "wyszła za milionera, czyli strzeliła sobie z nim dzidziusia". Izabela Janachowska mocno odpowiedziała Paulinie Smaszcz , a w obronie prowadzącej "Tańca z gwiazdami" stanął również jej mąż. Teraz swój głos postanowiła zabrać również... Ewa Minge, która doskonale zna Krzysztofa Jabłońskiego. Projektantka stanęła po stronie milionera i jego żony. - Wypowiem się. Muszę, bo atak na Izę jest poniżej pasa. Krzysztofa (męża Izy) znałam zanim poznała go Iza. Znam poprzednią żonę Krzysztofa i gwarantuje, że nikt nikogo tam nie zdradził i nie porzucił . Ot, nie wyszło im i tyle tematu. Krzysztof poza byciem milionerem (i nie jest to chyba wada a dowód na siłę, inteligencje i umiejętność zadbania o siebie i swoje stado) jest fantastycznym człowiekiem. Iza nie jest utrzymanką, a zanim poznała Krzysztofa miała pozycje i własne osiągnięcia. Nie poprzestała na żonie...

Paulina Smaszcz, Izabela Janachowska, Krzysztof Jabłoński
AGENCJA SE/East News, TRICOLORS/East News
Newsy
Paulina Smaszcz odgraża się mężowi Izabeli Janachowskiej: "Niech on mnie nie straszy, bo..."
Po ostrej wymianie zdań z Izabeli Janachowskiej z Pauliną Smaszcz, Krzysztof Jabłoński zagroził dziennikarce sądem. "Ja się pana Krzysztofa nie boję" - grzmi Paulina Smaszcz.

Konflikt między Izabelą Janachowską, a Pauliną Smaszcz rośnie w siłę. Obie panie nie szczędzą w swoją stronę mocnych komentarzy, a w sprawę postanowił włączyć się również mąż prowadzącej "Taniec z Gwiazdami". Po tym, jak Krzysztof Jabłoński dał Paulinie Smaszcz ultimatum, grożąc, że medialna wojna z jego żoną zakończy się w sądzie, dziennikarka ubiegła go pismem od prawnika. Teraz w rozmowie z mediami zdobyła się na szczere wyznanie na temat biznesmena. Paulina Smaszcz odgraża się mężowi Izabeli Janachowskiej Po tym, jak  Paulina Smaszcz ostro skomentowała małżeństwo Izabeli Janachowskiej , mówiąc wprost "Wychodzi za milionera, czyli strzela sobie z nim dzidziusia", pomiędzy paniami rozpętała się prawdziwa medialna wojna. Izabela Janachowska w mocnych słowach skomentowała zachowanie koleżanki z show-biznesu, a w konflikt między prezenterkami angażuje się coraz więcej gwiazd. Najpierw na awanturę Janachowskiej i Smaszcz zareagowała Katarzyna Cichopek . Później dołączyły również m.in. Joanna Koroniewska, Małgorzata Heretyk czy Ewa Minge. Także mąż Izabeli Janachowskiej nie był obojętny na obrazę dobrego imienia swojej żony. Krzysztof Jabłoński zagroził Paulinie Smaszcz sądem .  Jeżeli do jutra nie zobaczę sprostowania na Twoim profilu, to przekazuję sprawę do mojego adwokata - pisał wzburzony na Instagramie Pauliny Smaszcz. Również Paulina Smaszcz postanowiła podjąć poważne prawne kroki. W rozmowie z mediami wyznała również, że nie boi się słów Krzysztofa Jabłońskiego. -  Trwa wymiana zdań między naszymi prawnikami. Niech mi pan wierzy, mnie nie pokonała choroba, nie pokonało mnie wiele rzeczy, ja się pana Krzysztofa nie boję - przyznała Paulina Smaszcz w rozmowie z portalem "Świat Gwiazd". Zobacz także:  Paulina Smaszcz też grozi...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik