Izabela Janachowska o swoim małżeństwie
ONS
Newsy

Milioner Janachowskiej sporo podróżuje. Iza znalazła sposób na samotne noce

"Nie potrafię sama spać"

Ślub Izabeli Janachowskiej i Krzysztofa Jabłońskiego był jednym z większych wydarzeń medialnych w tym roku. Ceremonia była starannie planowana przez wiele miesięcy, a para tuż po niej wybrała się na romantyczny miesiąc miodowy. Nie wszystko jednak poszło po ich myśli. Przypomnijmy: Janachowska opowiedziała o miesiącu miodowym i intercyzie z milionerem

Wspólne życie po sakramentalnym "tak" nie jest jednak usłane różami. Jabłoński z uwagi na swoje biznesy sporo podróżuje i choć para stara się być razem, nie zawsze się to udaje. W rozmowie z "Dzień Dobry TVN" Janachowska przyznała, że nie lubi zostawać sama i nie potrafi przyzwyczaić się do samotnych nocy. Znalazła jednak na to sposób - pod nieobecność męża zaprasza koleżankę, która dotrzymuje jej towarzystwa.
 

Wyjechał go, nie ma go. Dlatego jestem sama. Ale jest mi przykro... On niewiele chodzi po imprezach i pewnie tak zostałabym wydelegowana sama, niemniej jednak przykro jest, jak go nie ma. Generalnie bardzo rzadko się zdarza, żebyśmy się rozstawali, bo to jest dla nas zawsze jakiś taki nieprzyjemny czas. Ja nienawidzę sama zostawać sama, nie potrafię sama spać. Więc zawsze jak już jest taka sytuacja, że muszę to wpada do mnie przyjaciółka i robimy sobie babski wieczór. Najgorsze to jest być samemu w domu, mam chyba takie złe wspomnienia z okresu, gdy byłam sama - tłumaczy.


Dobry sposób na samotność?

Zobacz: Milioner Janachowskiej kłóci się z matką o pieniądze. Iza skomentowała sytuację

 

Izabela Janachowska i Krzysztof Jabłoński na balu TVN
ONS
Newsy
Mąż Izabeli Janachowskiej ma gest: Czasem łamię budżet
W jakich okolicznościach?

Małżeństwo Izabeli Janachowskiej i milionera Krzysztofa Jabłońskiego wzbudza wielkie zainteresowanie mediów, a zwłaszcza kwestie finansowe pary. Tancerka często jest oskarżana o to, że związała się z mężczyzną tylko dla pieniędzy. W ostatnim wywiadzie zamknęła wszystkim usta informując, że podpisała intercyzę. Przypomnijmy:  Janachowska opowiedziała o miesiącu miodowym i intercyzie z milionerem Niedawno para razem pojawiła się charytatywnym balu TVN, podczas którego, jak co roku, odbywała się aukcja na rzecz fundacji. W rozmowie z "Dzień Dobry TVN" Janachowska zdradziła, że namawiała Jabłońskiego na wzięcie udziału w licytacji. Nie musiała robić tego długo. Okazuje się, że Krzysztof często łamie budżet podczas tego typu akcji: Janachowska: Rzadko chodzimy razem na wydarzenia, jeśli decydujemy się już, to to są naprawdę ważne imprezy. Często to są imprezy charytatywne. To zaszczyt tu być i zaszczyt pomagać. Ja go zawsze namawiam, czasami nawet ja licytuje ale tu ciężko coś wygrać. Jabłoński: Jest problem z tym, że zawsze łamię budżet. To idzie na dobry cel, więc po kieliszku szampana łatwiej się licytuje, po dobrym jedzeniu tym bardziej, przy dobrym towarzystwie jeszcze bardziej Ciekawe, jak było w tym roku. Zobacz:  Na ślubie Janachowskiej nagrano film. Mąż milioner zorganizował jego luksusowy pokaz Ślub Izabeli Janachowskiej i Krzysztofa Jabłońskiego:

Krzysztof Jabłoński narzeczony milioner Izabeli Janachowskiej
ONS
Newsy
Janachowska o wielkim ślubie z milionerem: Zaczęliśmy wariować
Tancerka opowiedziała o przygotowaniach

Niedługo minie rok od bajkowych zaręczyn Izabeli Janachowskiej i Krzysztofa Jabłońskiego . Wpływowy milioner jest wpatrzony w tancerkę i para planuje już wystawny ślub. Z opowieści Izabeli o pierwszych szczegółach uroczystości wyłania się obraz ceremonii, której nie powstydziłyby się największe gwiazdy. Przypomnijmy: Izabela Janachowska opowiedziała o sukniach ślubnych. Będą aż trzy! Dziś Janachowska gościła w studiu "Dzień Dobry TVN", gdzie uczestniczyła w dyskusji o stresie przed ślubem i organizacji samego wydarzenia. Celebrytka wyznała, że do uroczystości zaangażowała profesjonalistkę, która ma zająć się zorganizowaniem jej tak, jak Izabela i jej ukochany sobie wymarzą. Po części motywacją takiej decyzji był fakt, iż wiele osób z jej rodziny zaczęło doradzać parze, co jak przyznała Janachowska, doprowadzało ją do szaleństwa.   Do naszego ślubu jeszcze jest trochę czasu, bo pół roku. Jesteśmy na etapie przygotowań do tego wszystkiego i każdy ma swój pomysł, każdy chce nam dobrze doradzić. Zaczęliśmy wariować! Gosia, nasza organizatorka, powiedziała: To wasz dzień i wy macie być zadowoleni, wy zrealizujcie swoje marzenia, wasi rodzice i dziadkowie już mieli swoje śluby. Może to egoistyczne, ale chyba tak musi być, że to para młoda ma być zadowolona - wyznała. Izabela nie ukrywa, że takie rozwiązanie to olbrzymi komfort dla panny młodej. Zwraca też uwagę na to, że komunikacja z zatrudnioną osobą wygląda dużo inaczej niż np. z mamą czy babcią.   W ten dzień ślubu panna młoda powinna mieć taki moment dla siebie. Złożenie tego na ręce organizatorki to na pewno jakieś odciążenie. Od tej osoby przede wszystkim można wymagać tego, co chcesz. Jeśli przy organizacji ślubu pomaga babcia czy mama i coś nie wyjdzie, to przecież nie nakrzyczysz na nie, bo nie masz serca jej powiedzieć "jak...

Nowy biznes Izabeli Janachowskiej
Facebook
Newsy
Janachowska zrobiła ze swojego ślubu show. Teraz otworzyła własny biznes
Jej mąż jest milionerem, ją czeka taki sam los?

Izabela Janachowska zdobyła ogromna sławę dzięki udziałowi w "Tańcu z Gwiazdami". Gwiazda zrezygnowała jednak z udziału w show, ze względu na problemy zdrowotne, jednak nie zniknęła z show-biznesu. Jej głośny ślub z milionerem, Krzysztofem Jabłońskim, był jednym z najgłośniejszych wydarzeń towarzyskich zeszłego roku. Przypomnijmy: Milioner Janachowskiej sporo podróżuje. Iza znalazła sposób na samotne noce Tancerka już jakiś czas temu informowała, że ma pomysł na swój własny biznes. Do tej pory nie chciała jednak zdradzać większych szczegółów. Dziś wszystko jest już jasne - Izabela założyła własną firmę "Wedding- Dream", zajmującej się organizacją ślubów! Janachowska wszystkim klientom pomoże zorganizować wymarzoną ceremonię. Ma przecież ogromną wiedzę: Kochani! To wyjątkowy dzień… Za chwilę oddam w Wasze ręce coś, nad czym pracowałam od kilku miesięcy. A właściwie od momentu, kiedy zaczynałam planować własny ślub.Już pewnie domyślacie się, czemu poświęcony będzie serwis Wedding Dream– ślubom właśnie ! Ale nie tylko: znajdziecie tam wszystko to, co wiąże się z zaręczynami, przyjęciami weselnymi, podróżami poślubnymi i ich innymi nieodłącznymi elementami: od zaręczynowego pierścionka po podróż poślubną. Chcę podzielić się z Wami swoim doświadczeniem, bo dziś już wiem, że połowy swoich zmartwień i stresu mogłam uniknąć. Dlatego też tworzę Wedding- Dream, by przygotowania do Waszego Wielkiego Dnia były przyjemnością, a nie przykrym obowiązkiem! Za niedługi czas Wedding-Dream ujrzy światło dzienne- a tymczasem serdecznie zapraszam Was do polubienia i śledzenia fanpage'a - pisze na swoim nowym Facebooku Skorzystacie z jej usług? Zobacz: Milioner Janachowskiej kłóci się z matką o pieniądze. Izabela: Jest mi bardzo przykro, że... Ślub Izabeli Janachowskiej:

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner