Pola Lis, Iga Lis z szalikami Polski

Tomasz Lis pojechał z córkami do Francji na mecz Polska-Niemcy. Która z dziewczyn jest bardziej podobna do taty? ZDJĘCIA

Pola Lis, Iga Lis z szalikami Polski

Iga Lis, Pola Lis i Tomasz Lis razem na zdjęciu? Taki widok to teraz rzadkość. Sport jednak łączy i rodzina Lisów spotkała się, by pójść na mecz Polska-Niemcy na Euro 2016 we Francji. Dumny tata pokazał zdjęcie z ulic Paryża ze swoimi córkami.

 

Tomasz lis z córkami Polą i Igą pojechał na mecz Polska Niemczy do Francji
Twitter

Ostatnio bardzo ciężko jest Tomaszowi Lisowi spotkać ze swoją 16-letnią córką Igą i 19-letnią córką Polą, bo Iga robi karierę modelki i często wyjeżdża, a Pola studiuje w USA dziennikarstwo. Na szczęście, gdy tylko nadarza się okazja, to Lisowie spotykają się, a bardzo często taką okazją są wydarzenia sportowe. Dziewczyny od zawsze uwielbiały chodzić z tatą na mecze!

 

Pola Lis teraz próbuje też swoich sił jako dziennikarka sportowa, więc mecz przyda się jej do pracy. Lisom dobre humory dopisują i chodzą po Paryżu szczycąc się narodowymi barwami.

 

Która z córek Lisa jest bardziej podobna do ojca: Iga czy Pola?

 

Zobacz także: Starsza córka Kingi Rusin też ma chłopaka! Zobaczcie zdjęcia Poli i jej ukochanego!

 

 

Iga Lis, pola Lis we Francji na Euro 2016
Instagram

 

Tomasz Lis teraz częściej spotyka się ze swoją młodszą córką - Igą, bo ta mieszka w Polsce.

Tomasz Lis, Iga Lis

Przeładuj

Kaczorowska, Krupa, Przybysz... Dla tych gwiazd to pierwszy Dzień Matki! Kto jeszcze został mamą w ostatnich miesiącach?

zobacz 01:58