Baran Byk Bliźnięta
Baran
Baran
1/12
Baran
Baran

Baran

Uczucia: Partner może teraz narzekać na brak zainteresowania z twojej strony, będzie się czuł osamotniony i niezauważany. Staraj się więc poświęcać trochę więcej czasu swojej drugiej połówce. Także twoje relacje z krewnymi pozostawiają ostatnio wiele do życzenia. Może uda cie się zorganizować jakieś spotkanie rodzinne w większym gronie? Warto o tym pomyśleć

Kariera: Zdecydowanie coś się wreszcie ruszy w finansach. To dla ciebie ważne nie tylko z powodów materialnych ale przede wszystkim da ci satysfakcję. Uważasz bowiem, że twoja praca była niedoceniana tak, jak na to zasługuje. Drobne konflikty personalne nie popsują ci dobrego humoru i siłą spokoju zniechęcisz adwersarzy do dalszych sporów i kłótni.

2/12
Byk
Byk

Byk

Uczucia: Dobre wieści dla Byków starających się o dziecko! Wiadomość, którą otrzymasz, da ci wreszcie nadzieję na powiększenie rodziny. W związkach z niedługim stażem przyjdzie czas na plany i rozmowy o przyszłości. Wspólne zamieszkanie stanie się teraz realne. Osoby samotne powinny bliżej zainteresować się kimś, kogo poznają na imprezie towarzyskiej u znajomych.

Kariera: Teraz dużo będzie się działo, otworzą się przed tobą jakieś nowe perspektywy zawodowe, być może związane z wyjazdem do innego miasta. Ale nie podejmuj żadnych decyzji zbyt szybko, intuicja podpowie ci jak działać rozważnie ale i skutecznie. Nie daj się też namówić na żadne „złote interesy” bo takie nie istnieją. Stracisz tylko niepotrzebnie czas i pieniądze.

3/12
Bliźnięta
Bliźnięta

Bliźnięta

Uczucia: Rozmarzysz się teraz, będziesz bujać w obłokach i snuć plany na przyszłość. W tych planach będzie idealny związek, domek na wsi i długie, szczęśliwe życie... Nie myśl sobie, że to zbyt piękne aby było prawdziwe. Wszystko jest w towich rękach więc wróć na ziemię i zacznij konsekwentnie te marzenia realizować! Przede wszystkim uwierz w siebie, bo to już połowa sukcesu.

Kariera: Od dawna dajesz komuś do zrozumienia, że źle wypełnia swoje obowiązki, że zwala pracę na innych, ale efekt twoich starań pozostawał mizerny. Tym razem nie baw się w dyplomację, bez obaw wyłóż kawę na ławę. To przyniesie znacznie lepszy efekt. Jeśli trafi ci się możliwość służbowego wyjazdu to z niej skorzystaj, wiele zyskasz na tym w późniejszym czasie.

4/12

Rak

Uczucia: Jeśli w twoim związku pojawią się problemy i atmosfera stanie się ciężka - reaguj natychmiast! Nie podchodź do tego na zasadzie - jakoś to będzie tylko od razu wyjaśnijcie sobie powody wzajemnych ansów. Ta jedna, ale koniecznie szczera rozmowa, rozładuje konfliktową sytuację i jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki powróci wspaniałe porozumienie.

Kariera: W pracy ważne ale trudne rozmowy ze zwierzchnikami zostaw na inny, bardziej sprzyjający czas. Teraz nie załatwisz spraw po swojej myśli, może tylko dojść do niepotrzebnej wymiany zdań. Jeśli dużo czasu spędzasz za biurkiem zadbaj o odpowiednie krzesło, które da oparcie plecom. Rób także przerwy na ćwiczenia pobudzające krążenie i rozluśniające mięśnie.

5/12

Lew

Uczucia: Dla singli idealny czas na zawieranie nowych znajomości, na zaloty i flirty. Czas bardzo przyjemny więc koniecznie korzystaj z przychylnej ci aury. W związkach czeka cię podjęcie decyzji dotyczących spraw bytowych – może to być zmiana wyposażenia domu a nawet samego miejsca zamieszkania. Decyzje wiązać się będą z planami na przyszłośc więc nie podejmij ich pochopnie  

Kariera: Nowa osoba, która pojawi się na twoim zawodowym firmanencie, może być sprzymierzeńcem lub ... rywalem. Warto mieć ją po swojej stronie więc okaż jej zainteresowanie, zaproponuj pomoc i staraj się zaprzyjaźnić z nią. Nie musisz się martwić o finanse bo rokowania są dobre i twoje zaangażowanie będzie dostrzeżone i docenione. 

6/12
Panna
Panna

Panna

Uczucia: Twoja wrodzona pedanteria i umiłowanie porządku odezwą się teraz ze dwojoną siłą i mogą uprzykrzyć partnerowi życie. A od zbyt częstych sprzeczek o mało istotne drobiazgi do kosmicznej awantury droga naprawdę niedaleka. Zamiast po raz kolejny zwracać uwagę o porozrzucane rzeczy lepiej ugryź się mocno w język.  

Kariera: Systematyczność i obowiązkowość, przypisywana Pannom jakże często niesłusznie, bo te cechy zależą bardziej od ascendentu niż od zodiaku, teraz są jednak bardzo wskazane. Wręcz konieczne. Masz dużo pracy i nie wolno ci dopuścić do powstania żadnych zaległości. Wszelkie zaniedbania bardzo negatywnie odbiją się na tobie i twojej karierze zawodowej w przyszłości

7/12
Waga
Waga

Waga

Uczucia: Troszkę gorsze relacje z partnerem nie są powodem do większych obaw. Macie wiele spraw na głowie związanych z pracą i te kłopoty przynosicie do domu. Nie pozwól tylko złej aurze rozpanoszyć się w waszym domu na dobre i staraj się o zirganizowanie rozrywek - wspólne wyjście, obejrzenie razem dobrego filmu lub wieczór z przyjaciółmi

Kariera: W pracy bez drobnych zatargów i zgrzytów się nie obejdzie ale nie poświęcaj im więcej uwagi niż one na to zasługują. Szybko sytuacja powróci do normy. Prawdziwy problem leży gdzie indziej. Czujesz, że stery wymykają ci się z rąk i stres z tym związany odbija się negatywnie na twoim zdrowiu. Musisz zwolnić tempo i się wyciszyć.

8/12
Skorpion
Skorpion

Skorpion

Uczucia: Jeśli twoja druga połówka od zawsze była domatorem to nie wymagaj teraz aby rzucała się z entuzjazmem w wir towarzyskiego życia. I odwrotnie – jeśli w chwili poznania była imprezowiczem nie staraj się na siłę zamykać jej w czterech ścianach. Słowem – przypomnij sobie, co cię w niej urzekło, co zachwyciło i dlaczego jesteście razem. Nie staraj się jej zmieniać na siłę, bo związek się rozpadnie

Kariera: Nie bierz teraz na swoje barki zbyt wielu obowiązków, bo może być ciężko z siłami na ich wykonanie. Ten rok dał ci bowiem nieźle do wiwatu. W miesjcu pracy miej oczy dookoła głowy bo dzieją się jakieś zakulisowe gierki, o których nie masz pojęcia. A warto trzymać rękę na pulsie i śledzić wydarzenia żeby zawczasu przygotować się na zmiany.

9/12
Strzelec
Strzelec

Strzelec

Uczucia: Bliska ci kiedyś osoba z przeszłości może pojawić się teraz na horyzoncie. Nie obawiaj się jednak, że zaburzy ci spokój. Okaże się bowiem, że po twoich uczuciach nie pozostał nawet ślad, rozmowa nie będzie się kleić i pożegnasz się z ulgą. Osoby samotne niech przyjmą propozycję randki w ciemno, bo tym razem znajomi, którzy ją organizują, mogą trafić w dziesiątkę

Kariera: Potrzebna ci jest teraz wewnętrzna harmonia i ład - uporządkuj więc swoje myśli, wyrzuć z głowy to co ją zaśmieca i zanadto absorbuje. Zrób porządek na biurku lub w dokumentach, stosuj ostrą selekcję i pozbądź się całego zbędnego balastu. Poczujesz przypływ nowych sił i energii, pojawią się nowe i dobre pomysły a sił na ich realizację starczy.

10/12
Koziorożec
Koziorożec

Koziorożec

Uczucia: Jeśli od jakiegoś czasu nie układa się dobrze w twoim związku i masz wątpliwości czy chcesz tak przeżyć kolejne lata pomyśl czy wasza wspólna przyszłość ma sens. Lepej rozstać się w spokoju i w zgodzie nie czekając, aż konflikty doprowadzą do nienawiści. Osoby samotne a nieśmiałe powinny teraz zrobić odważny krok do przodu. Bez obaw – kierunek jest dobry.

Kariera: Czeka cię teraz dość gorący okres zawodowy. Dużo się będzie działo a ty znajdziesz się w samym centrum wydarzeń. Ale nie poświęcaj pracy zbyt wiele czasu kosztem życia rodzinnego bo nie wyjdzie ci to w ostatecznym rozrachunku na dobre. Ostrożnie z wydatkami -  na żadne dodatkowe wpływy nie możesz teraz liczyć więc nie szastaj zanadto pieniędzmi. 

11/12
Wodnik
Wodnik

Wodnik

Uczucia: Możesz mieć wrażenie, że partner wchodzi ci na głowę. Tupnij więc nogą i zakomunikuj wprost, że nie jest to dla ciebie komfortowa sytuacja. Wysyłanie subtelnych sygnałów i czekanie, że partner sam domyśli się co mu próbujesz dać do zrozumienia skazane jest na porażkę! Natomiast w małżeństwach z długim stażem teraz nastąpi prawdziwy renesans uczuć.

Kariera: Masz blokady w życiu zawodowym i nikt z zewnątrz ci nie pomoże w ich usunięciu. Musisz uwierzyć w swoje umiejętności, doświadczenie i wiedzę a wówczas zaczniesz odnosić sukcesy. Warto teraz uporządkować i uzupełnić infrmacje o nowych trendach w twojej dziedzinie, o nowych przepisach prawnych lub osiągnięciach naukowych. 

12/12
Ryby
Ryby

Ryby

Uczucia: Samotne Ryby powinni teraz częściej wychodzić z domu. Spędzanie czasu w samotności wpędza was w przekonanie, że tak już będzie zawsze. A to nieprawda! Teraz macie dobry czas na zawieranie znajomości, tylko więcej optymizmu. Jesli jesteś w związku i dążysz do przeforsowania swojego zdania w ważnej sprawie musisz postawić twardo na swoim.

Kariera: Wszystko, za co się teraz weźmiesz, uda ci się znakomicie pod jednym wszakże warunkiem – intencje masz dobre i czyste, nie kierujesz się złymi pobudkami takimi jak zawiść czy chęć odegrania się na kimś. Możesz liczyć na pomoc osoby z twojej branży, która stanęła lub stanie niebawem na twojej drodze. Ma ona dużą wiedzę i jej rady będą pomocne. 

Więcej na temat Horoskop