Hanna Lis o Tomaszu Lisie Hanna Lis o Tomaszu Lisie Hanna Lis, Tomasz Lis Hanna Lis, Tomasz Lis Hanna i Tomasz Lisowie na zakupach
Hanna Lis o Tomaszu Lisie
Co zdradziła dziennikarka? Zobacz!
1/5
Hanna Lis o Tomaszu Lisie

Hanna Lis w programie "20m Łukasza" opowiedziała m.in. o ostatnich plotkach na temat jej rzekomego kryzysu w małżeństwie z Tomaszem Lisem. Takie spekulacje pojawiły się kilka miesięcy temu, kiedy to gwiazda zdecydowała się na udział w programie "Azja Express" i wyjazd do Azji z Łukaszem Jemiołem, a na ślub Małgorzaty Rozenek przyszła z Leszkiem Stankiem. 

Hanna Lis o rzekomym "kryzysie" w związku z Tomaszem Lisem

Hanna Lis przyznaje wprost: media szukają sensacji wokół jej życia osobistego, a prawda jest taka, że... wszystko jest w porządku! Przez lata musiała znosić obecność paparazzi pod jej domem, kiedy jednak okazało się, że jest szczęśliwą żoną i matką, odpuścili:

Bardzo pilnie staram się tej prywatności strzec, niechętnie wpuszczam ludzi do swojego domu, swojego życia, życia moich dzieci, które są anonimowe.[...] To co mogą robić media? Jeśli nie da się ze mną porozmawiać o moim życiu osobistym, to trzeba je sobie wymyślić. To się często dzieje, w tej chwili już nie mam paparazzi siedzących na płocie, bo od kilkunastu lat funkcjonuje w normalnym, stałym związku, nie ma żadnych skandali z moim udziałem, więc stwierdzili, po kilku latach siedzenia na płocie, że nic z tego nie będzie. - mówi Hanna Lis.

Zobacz: Zdrada przyczyną kryzysu w małżeństwie

 

Niektórzy zastanawiają się, dlaczego Hanna sama jeździ na wakacje i tak rzadko spędza czas z mężem, Tomaszem. Gwiazda szybko wyjaśniła:

Rzeczywiście było tak, że ja kręciłam bardzo intensywnie "Bez planu" do października, była po drodze choroba Tomka mamy, a potem śmierć. Rzeczywiście lato spędziliśmy osobno i tyle, wokół tego powstało 168 tysięcy teorii spiskowych... - ucina Hanna Lis. 

I wszystko jasne!

 

Zobacz: Hanna Lis: "Kiedy ktoś pisze mi „Ty szmato”, to mnie to nie dotyka". A jak reaguje, gdy hejt spotyka jej rodzinę?

 

Wywiad z Hanną Lis w programie "20m Łukasza".

2/5
Hanna Lis o Tomaszu Lisie
3/5
Hanna Lis, Tomasz Lis
ONS
4/5
Hanna Lis, Tomasz Lis
ONS
5/5
Hanna i Tomasz Lisowie na zakupach
Więcej na temat Hanna Lis Tomasz Lis