Urodziny Edyty Górniak
Facebook

Górniak kończy dziś 42 lata. Z okazji urodzin zdradziła ważną informację

Urodziny Edyty Górniak
Facebook

Dziś swoje 42. urodziny obchodzi Edyta Górniak. Jedna z największych gwiazd polskiej muzyki ten szczególny dzień będzie świętować jutro na planie programu The Voice. Jesteśmy przekonani, że czekają tam na nią genialne niespodzianki, tymczasem dziś diwa odbiera życzenia od swoich fanów, którzy tłumnie składają je za pośrednictwem portali społecznościowych.

Zobacz: Górniak będzie świętować urodziny w The Voice. Co założy na ten dzień?

Edyta oczywiście nie byłaby sobą, gdyby w odpowiedzi na tak liczne gesty, nie odpowiedzieć tym samym. Gwiazda wystosowała specjalny post, w którym dziękuje fanom za życzenia i wsparcie, które okazują jej od początku kariery.
 

To co czuję dziś najmocniej to wdzięczność. Dziękuję za niemożliwie PIĘKNE życzenia od Was !! z okazji moich 42 urodzin. Za Waszą Miłość. Za oddanie, wzajemnie zbudowane przywiązanie. Za bliskość w Muzyce.. Jesteście dla mnie inspiracją i motywacją codziennie. Uśmiechem, który przynosi mi spełnienie. Moje marzenie ...? Bądźmy proszę dobrzy dla siebie nawzajem i dla siebie samych. Budujmy sytuacje, które będziemy chcieli wspominać. Pamiętajmy, że agresja i złość, to inaczej brak Miłości lub brak wiedzy. Współczujmy i wybaczajmy. Pokora i spokój - to siła - pisze gwiazda na swoim Facebooku.


Z okazji urodzin zdradziła też tytuł nowego singla, który zapowiada nową płytę i jak twierdzi sama artystka, ukaże się na rynku już niebawem.


W dniu swoich urodzin, uroczyście przekazuję Wam, iż Nowy utwór, który za chwilę będzie także Wasz i który zapowiada Album, nosi tytuł - "GLOW (oN)" Zapowiedź dnia Premiery będziecie mogli odnaleźć już w przyszłym tygodniu - obiecuje.


Czego chcielibyście życzyć Górniak w tym dniu?

Zobacz: Górniak skomentowała plotki o romansie z Baronem: "Trudna sprawa"

Edyta Górniak w The Voice of Poland:

Więcej na temat Edyta Górniak
Przeładuj

W "Przyjaciółkach" Wiktor zdradził Patrycję? "Jestem pewna!" Zobaczcie, co się wydarzy w kolejnym odcinku!

zobacz 00:30