Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Michał Pałubski
East News
TYLKO U NAS

Michał Pałubski odszedł z kabaretu Chatelet po ciężkiej chorobie. Dziś kończy 42 lata

Michał Pałubski odszedł z kabaretu Chatelet po ciężkiej chorobie. Dziś kończy 42 lata

Michał Pałubski kończy w środę, 3 marca 2021 roku dokładnie 42 lata. Kabareciarz jakiś czas temu walczył o powrót do zdrowia po ciężkiej chorobie. Pałubski po tym, jak zdiagnozowano u niego nowotwór, zaapelował do mężczyzn, aby się badali i nie lekceważyli swojego zdrowa. Wtedy też kabareciarz poinformował, że odchodzi z popularnej Formacji Chatelet. Fani Michała Pałubskiego żałowali, że nie zobaczą go w kabarecie, ale wysyłają mu mnóstwo słów wsparcia! Takiego odzewu ze strony Internautów chyba sam gwiazdor się nie spodziewał! Okazuje się, że kabareciarz nie zniknie ze sceny, ale spróbuje swoich sił w stand-upie. W 2019 roku Michał Pałubski zdradził nam, w jakim kierunku zamierza rozwijać swoją karierę zawodową. Co więcej, aktor zdecydował się rozszerzyć swój apel do mężczyzn i przygotował nową akcję.

Doda przesunie premierę filmu "Dziewczyny z Dubaju"? "Wszystkie eskorty modlą się o nowego wirusa"

Michał Pałubski odszedł z kabaretu Chatelet

Kabareciarz poinformował o odejściu z formacji i w mediach społecznościowych opublikował zabawne wideo, na którym zademonstrował w żartobliwy sposób, jak biegnie dalej przez życie. Zapytaliśmy aktora o jego dalsze plany na przyszłość:

Tak, odchodzę z formacji Chatelet. Po formacji zamierzam kontynuować swoją solową karierę, czyli będę robił stand up, bo dzięki niemu znów jestem bliżej ludzi i bliżej widza. Oprócz tego mam kilka projektów muzycznych gdzieś tam zanadrzu i pisze scenariusze do serialu komediowego. Na pewno nie umieram ani scenicznie, ani fizycznie - odpowiedział dla Party.pl Michał Pałubski.

O komentarz dotyczący odejścia Michała Pałubskiego poprosiliśmy też Formację Chatelet. Jak zareagowali na odejście aktora?

Tak, Nasze drogi się rozchodzą, ale w bardzo dobrych stosunkach! Michał zdecydował się próbować swych sił jak Standuper i my mu bardzo kibicujemy !!! I wiemy,że z jego strony też mamy duchowe wsparcie!

Michał Pałubski walczył z nowotworem

Michał Pałubski w 2019 roku trafił do szpitala, gdzie przeszedł operację wycięcia guza. Zdjęcie ze szpitalnego łóżka pokazał na Facebooku, gdzie poinformował, że zdiagnozowano u niego raka jądra. Kabareciarz wykorzystał tę trudną sytuację, aby uświadomić mężczyzn, jak ważne są badania! Jego apel obiegł całą Polskę i  artysta ma szansę zwiększyć świadomość profilaktyki wśród mężczyzn. Zapytaliśmy aktora czy spodziewał się aż tak dużego odzewu na swój apel i tylu pozytywnych komentarzy. Oto, co nam odpowiedział:

Nie myślałem, że będzie taki odzew ten post był skierowany tylko i włącznie do mojej grupy fanów było ich wtedy tylko cztery tysiące. Nie myślałem, że będzie tak dużo udostępnień, ale jak się okazało, że jest taki odzew bardzo się ucieszyłem. Zaskoczyli mnie Ci wszyscy ludzie, którzy zaczęli się zakładać pod postem i i kierować się na badania. Uznałem, że trzeba te akcje rozszerzyć. Dlatego teraz jak już gram solowo stworzyłem nową akcje: jeśli zrobiłeś badanie, możesz wejść na mój występ za darmo. Oczywiście w każdym mieście jest ograniczona ilość takich osób na występ. 

Apele gwiazd, szczególnie jeśli poruszają temat zdrowi, a są bardzo ważne. To oni, dzięki swojej popularności, mają szansę dotrzeć do dużej grupy ludzi i zwiększyć ich świadomość. Wielkie brawa za tego typu akcje!

Życzymy dużo zdrowia i dziękujemy za wpisy, które, zachęcając do badań, mogą uratować komuś życie!

Michał Pałubski w kabarecie
East News

 

 

Julia Wieniawa w zielonej marynarce
Instagram
Newsy
Jak choroba Julii Wieniawy wpływa na jej życie? „To wszystko mnie wyniszcza od środka"
Jak choroba Julii Wieniawy wpływa na jej życie? „To wszystko mnie wyniszcza od środka"

Julia Wieniawa już jakiś czas temu głośno przyznała, że zmaga się z niedoczynnością tarczycy i chorobą hashimoto, której jednym z objawów jest wzrost masy ciała. Ostatnio gwiazda serialu "Rodzinka.pl" zdradziła, że waży 51 kg, ale jak sama przyznaje, przez chorobę jej wygląd często się zmienia.  Aktorka wyznała szczerze, że opuchnięta twarz to efekt choroby , z którą się zmaga. Teraz Julia Wieniawa w rozmowie z Party.pl opowiedziała, jak problemy ze zdrowiem wpływają na jej życie prywatne i zawodowe. Gwiazda zdradziła, co według niej przyczyniło się do tego, że zachorowała na hashimoto. Posłuchajcie sami! Julia Wieniawa zmaga się z niedoczynnością tarczycy i chorobą hashimoto.  

Michał Pałubski z Formacji Chatelet walczy z nowotworem
East News
Newsy
Znany kabareciarz z Formacji Chatelet opowiedział o swojej walce z nowotworem! Michał Pałubski przeszedł poważną operację
Znany kabareciarz z Formacji Chatelet opowiedział o swojej walce z nowotworem! Michał Pałubski przeszedł poważną operację

  Michał Pałubski walczy o swoje zdrowie! Znany kabareciarz z popularnej Formacji Chatelet poinformował swoich fanów na Facebooku, że jakiś czas temu lekarze wykryli u niego nowotwór jądra. Michał Pałubski trafił do szpitala i przeszedł operację wycięcia guza. Teraz kabareciarz wraca do sił po operacji i apeluje do wszystkich mężczyzn, żeby pamiętali o profilaktycznych badaniach i samokontroli. W sieci pojawił się wpis i zdjęcia Michała Pałubskiego ze szpitala.  Gwiazdor polskiego kabaretu już po operacji Michał Pałubski z Formacji Chatelet po operacji wycięcia guza zamieścił na Facebooku poruszający wpis, w którym opowiada o nowotworze i apeluje do mężczyzn, aby dbali o swoje zdrowie.  Diagnoza: „guz” szybka akcja ciach i po nim . Guz to poważna sprawa np. guz mózgu- przyznał Michał Pałubski. Mój nie był tak poważny. Guz jądra.  I tu pytanie do panów? Czemu olewacie samobadanie? A gdy już coś wyczujecie próbujecie to zlekceważyć?  Czemu guz mózgu jest poważny, a guz ulubionego organu każdego faceta już nie??? Umiera się na to tak samo!!! I szczerze, co się stanie jak Wam wytną jajo? Stajecie się mniej męscy? Kto jest mniej męski: Facet z jednym jajem, czy jego zwłoki? Dlatego badajcie się i leczcie!!! Zobaczcie CAŁY wpis kabareciarza! A my życzymy Michałowi Pałubskiemu dużo, dużo zdrowia!!!   Zobacz także:  Metody leczenia raka jądra i rola samobadania Michał Pałubski przeszedł operację wycięcia guza.  

Michał Pałubski
East News
Newsy
Poruszające wyznanie Michała Pałubskiego w DDTVN! Popularny kabareciarz szczerze o walce z nowotworem
Poruszające wyznanie Michała Pałubskiego w DDTVN! Popularny kabareciarz szczerze o walce z nowotworem

Michał Pałubski w Dzień Dobry TVN opowiedział o swojej walce o zdrowie. Historia uwielbianego przez widzów kabareciarza, który zaledwie kilka tygodni temu odszedł z Formacji Chatelet, poruszyła Polaków. O tym, że u Michała Pałubskiego został wykryty nowotwór jądra dowiedzieliśmy się kilka miesięcy temu. Sam komik opublikował wówczas zdjęcia ze szpitala i przyznał, że walczy z ciężką chorobą i właśnie przeszedł operację wycięcia guza.  Diagnoza: „guz” szybka akcja ciach i po nim. Guz to poważna sprawa np. guz mózgu- przyznał Michał Pałubski. Mój nie był tak poważny. Guz jądra.  I tu pytanie do panów? Czemu olewacie samobadanie? A gdy już coś wyczujecie próbujecie to zlekceważyć? Czemu guz mózgu jest poważny, a guz ulubionego organu każdego faceta już nie??? Umiera się na to tak samo!!! I szczerze, co się stanie jak Wam wytną jajo? Stajecie się mniej męscy? Kto jest mniej męski: Facet z jednym jajem, czy jego zwłoki? Dlatego badajcie się i leczcie!!! - pisał wtedy Michał Pałubski.  Teraz, kilka miesięcy po tamtych wydarzeniach Michał Pałubski opowiedział o swojej walce o życie i zdrowie w programie "Dzień Dobry TVN".  Michał Pałubski zdradza, jak dowiedział się o chorobie Michał Pałubski w materiale opublikowanym w programie "Dzień Dobry TVN" przyznał, że zaczął podejrzewać u siebie nowotwór podczas kąpieli w wannie - kabareciarz wyczuł wówczas guz w jądrze. Jak już wiemy, Michał Pałubski poddał się operacji wycięcia jądra. Teraz wraca do zdrowia i cieszy się życiem! Zdarza się, że podchodzą do mnie ludzie i pytają "jak to jest żyć bez jądra". Są też takie sytuacje, że podchodzą do mnie kolesie z siłowni których znałem od jakiegoś czasu, zbijają piątkę i...

Nasze akcje
wyniki konkursu duplo 2021
Fleszstyle

KONKURS! Wygraj zaproszenie na największą imprezę modową w Polsce i inne supernagrody!

Partner
hada-labo-3d-lifting-mask
Fleszstyle

Sposób Japonek na zatrzymanie upływu czasu tkwi w prostocie kosmetyków

Partner
kosmetyki-neutrogena-bright-boost
Fleszstyle

TEST REDAKCJI: Sprawdziłyśmy kosmetyki Neutrogena® Hydro Boost® i Bright Boost!

Partner