Party Stories
Filip Chajzer w niebieskiej marynarce
Newsy

Filip Chajzer dziękuje fanom za wsparcie: "Walczę o każdą sekundę i minutę chęci do życia"

Ostatni okres był dla Filipa Chajzera bardzo ciężki. Jednak po stracie syna dziennikarz postanowił nie poddawać się i prawdopodobnie niedługo znowu go zobaczymy na antenie Dzień Dobry TVN. Na jego profilu na Facebooku przez bardzo długi czas była cisza, ale teraz Chajzer postanowił odezwać się do tysięcy fanów, którzy go wspierają:

Z całego serca dziękuję za Wasze wsparcie, jest dla mnie cholernie ważne. Szczególnie wtedy, kiedy walczę o każdą sekundę i minutę chęci do życia. Dawno się nie widzieliśmy... co u Was?

Małgorzata Ohme jest niezadowolona z Filipa Chajzera jako swojego partnera w "DDTVN"? Zażąda zmiany?

Filip Chajzer po śmierci syna

To drugi post dziennikarza na fanpage'u od czasu smutnej wiadomości o śmierci jego syna Maksa. Z krążących w mediach plotkach można jednak wywnioskować, że powoli Chajzer stara się stanąć na nogi. My bardzo trzymamy kciuki za szybki powrót Filipa do pracy.

 

Filip Chajzer na planie "Małych Gigantów"

Filip Chajzer w programie

 

Filip Chajzer w "Małych Gigantach"

Filip Chajzer w programie

 

Filip Chajzer w Dzień Dobry TVN

Filip Chajzer podczas dnia otwartego w
Akpa

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Filip Chajzer z dziećmi na planie Małych Gigantów
ONS
TV-Show
Filip Chajzer poprowadzi drugą edycję "Małych Gigantów"? Prezenter podjął decyzję!

Filip Chajzer jednak poprowadzi "Małych Gigantów"! To dobra wiadomość dla wszystkich fanów dziennikarza, który jeszcze niedawno miał zostać zastąpiony kimś innym. Dobra decyzja? Filip Chajzer poprowadzi "Małych Gigantów" Po tragedii jaka spotkała lubianego dziennikarza TVN, Filipa Chajzera wielu zastanawiało się, czy prezenter poprowadzi drugą edycję dziecięcego show. Utrata syna była dla niego wielkim ciosem, dlatego w tabloidach pojawiały się spekulacje, że jego miejsce zajmie ktoś inny. Pod uwagę brany był między innymi Robert Stockinger, który czasem przeprowadza wywiady w "Dzień dobry TVN". W czwartek se.pl podał jednak informację, że Filip Chajzer zdecydował się na poprowadzenie drugiej edycji "Małych Gigantów": Filip tak jak rok temu poprowadzi "Małych gigantów" - poinformowała nas osoba ze stacji TVN. Dobra decyzja?   Zobacz:  Filip Chajzer wrócił do pracy po śmierci dziecka... I jest w formie!   Filip Chajzer poprowadzi drugą edycję "Małych Gigantów" To dobra decyzja?

Filip Chajzer rozmawia z uczestniczką show Mali Giganci
Eastnews
Newsy
Filip Chajzer nie poprowadzi już "Małych Gigantów"?! Wiemy, kto może go zastąpić

Filip Chajzer po śmierci syna , który zginął w wakacje w wypadku samochodowym, zniknął z telewizji na kilka miesięcy. Niedawno dziennikarz znów zaczął nagrywać reportaże dla "Dzień Dobry TVN ", jednak pod znakiem zapytania stanęła jego rola prowadzącego show "Mali Giganci"! Filip Chajzer nie poprowadzi Małych Gigantów!? Jak donosi "Fakt" TVN planuje zastąpić Filipa w roli gospodarza show "Mali Giganci" innym prezenterem. Nikt bowiem nie wyobraża sobie, że po stracie jedynego syna, Chajzer byłby w stanie poprowadzić program z dziećmi. Nie ma na razie oficjalnych decyzji w tej sprawie, ale dla wszystkich w TVN jest oczywiste, że to konieczność. Filipa po prostu trzeba kimś zastąpić w roli prowadzącego show. Praca z małymi dziećmi za bardzo przypominałaby mu syna. A na to jest za wcześnie! - mówi dziennikowi osoba ze stacji Tabloid podaje, że Filipa może zastąpić Szymon Hołownia albo Robert Stockinger.   Na oficjalną decyzję musimy poczekać aż do grudnia, kiedy to ruszą prace nad drugim sezonem show.   Zobacz także: Karolina Korwin Piotrowska o hejcie na Figurskiego i Chajzera: "Nikt z tym nic nie robi, towarzystwo jest bezkarne"   Filip Chajzer w show Mali Giganci Kto powinien go zastąpić?

Filip Chajzer w koszuli w kwiatki
TV-Show
A jednak! Filip Chajzer poprowadzi "Dzień Dobry TVN"!
Tak, jak chcieli Czytelnicy Party.pl!

Filip Chajzer poprowadzi "Dzień Dobry TVN"! Dziennikarz ogłosił właśnie na swoim profilu na Facebooku, że będzie miał przyjemność poprowadzić sierpniowe wydanie programu śniadaniowego! Fani reportera bardzo ucieszyli się jego wpisem. Teraz będą go mogli oglądać go na żywo, a nie tylko w reportażach, które przygotowuje. A co napisał Filip Chajzer? Drodzy Państwo. Z ogromną przyjemnością informuję, że w sierpniu poprowadzę dla Państwa Dzień Dobry TVN. Trzymajcie kciuki. Za prowadzenie i nogę :) Mówią, że do wesela się zagoi... O prowadzeniu i gojeniu nic nie mówią :( Co ciekawe, w naszym plebiscycie przeprowadzonym całkiem niedawno wskazaliście, że Filip Chajzer powinien zastąpić Jarosława Kużniara, który niedawno pożegnał się ze stacją TVN. Miejsce Kuźniara zajął jednak Andrzej Sołtysik, który był jednym z pierwszych prowadzących "Dzień Dobry TVN". Jak widać teraz, znalazło się również miejsce dla reportera. Fani w komentarzach nie kryją radości:   Daliby Ci jakąś fajną babkę do pary i od razu jest konkurencja dla Prokopa i cioteczki Wellman. Kto tu by pasował do Filipa, kobieta ale z jajem... Hmmm.. Może Ula Hińcz, delikatna, ale zabawna, to by było dobre połączenie:) albo ktoś starszy...   Bardzo się cieszę Panie Filipie! Pana poczucie humoru, dystans do siebie, jak i wielka empatia i chęć niesienia pomocy na pewno przyciągnie stałych jak i nowych widzów Dzień Dobry TVN ;) Serdecznie pozdrawiam!   Mega !!! Tylko co ten biedy tvn zrobi jak ten miesiąc się kończy i oglądalność spadnie. Haha Tak naprawdę mają tylko Panią Wellman i Pana Prokopa i teraz na chwile Pana. Hehe Reszta Wam do pięt nie dorasta !! A Wy cieszycie się, że Filip Chajzer poprowadzi "Dzień Dobry TVN"?   Zobacz:  Filip Chajzer pierwszy raz tak szczerze o śmierci syna: "Myślisz, że się z tym uporałeś, a za...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner