ONS_150467_Jaroslaw Walesa 01.JPG 15_rank-kawalerowie_par_03.jpg ONS_355908_Daniel Radcliffe 01.JPG 05_rank-kawalerowie_par_03.jpg 04_rank-kawalerowie_par_03.jpg
ONS_150467_Jaroslaw Walesa 01.JPG
ONS
Przystojni, bogaci i sławni. Niejedna panna dałaby wszystko, by z którymś z nich stanąć na ślubnym kobiercu. Oto siedmiu najbardziej pożądanych kawalerów (jeden z odzysku). Sprawdź, dlaczego warto walczyć o ich serca.
1/6
ONS_150467_Jaroslaw Walesa 01.JPG
ONS
Jarosław Wałęsa – siła nazwiska
Kobieta, która go usidli, zyska nie tylko przystojnego małżonka, ale też nazwisko znane w całej Europie (plus teścia noblistę). „Poland? Aaa, Walesa!” – reagują zgodnie obcokrajowcy, słysząc o naszym kraju. Lech Wałęsa jest obok Jana Pawła II najbardziej znanym Polakiem. Jarosław (31), jedyny z ośmiorga dzieci legendarnego przywódcy Solidarności, poszedł w ślady ojca i zajął się wielką polityką. Jako poseł Platformy Obywatelskiej już drugą kadencję zasiada w sejmowej ławie. Dobrze wychowany, z zasadami, studiował w Stanach. I nie nudziarz! Po pracy zdejmuje garnitur i staje za gramofonami, by miksować muzykę.

Ranking opracował Maciej Kędziak
2/6
15_rank-kawalerowie_par_03.jpg
ONS
George Clooney – bóg seksu nie do zdobycia
Boski, uroczy, zjawiskowy – tak mówią o Clooneyu (46) kobiety. Kiedy omal nie roztrzaskał się na motorze, fanki modliły się za niego na internetowych forach.Okrzyknięty (dwukrotnie!) przez magazyn „People” najprzystojniejszym facetem świata George to kawaler z odzysku – był krótko żonaty z aktorką Talią Balsam. Po rozwodzie zajął się... łamaniem damskich serc. Ma ich na swoim koncie kilkanaście. Z rozbrajającą szczerością przyznaje, że kocha wszystkie panie i nie potrafi z żadną związać się na dłużej. Kobieta, która ujarzmi George’a i przekona go do ślubu, ma więc zagwarantowaną sławę. Bo zaobrączkowanie Clooneya to wyczyn tak trudny jak zdobycie Mount Everestu. Ale nagroda jest słodka...

Ranking opracował Maciej Kędziak
3/6
ONS_355908_Daniel Radcliffe 01.JPG
ONS
Daniel Radcliffe – magia pieniędzy
Najsłynniejszy czarodziej świata. Ale to nie za sprawą czarów Harry Potter trafił do naszego rankingu. Gdy zagrał w sztuce „Equus’’ (nago!), cały świat zobaczył, że z okularnika, idola nastolatek zakochanych w książkach Joanne Rowling, Daniel zmienił się (może za pomocą magii?) w seksownego mężczyznę. Nie bez znaczenia jest także to, że Radcliffe zgromadził jak na osiemnastolatka pokaźny majątek. Za filmy o Harrym dostał w sumie prawie 5 mln dolarów. Chce wybudować dom pod Londynem i zwiedzać świat. U jego boku brakuje tylko narzeczonej, która wcale nie musi być wróżką.

Ranking opracował Maciej Kędziak
4/6
05_rank-kawalerowie_par_03.jpg
Andrea Casiraghi – arystokrata z kasynami
Na razie Andrea (23) jest znany głównie jako syn księżniczki Karoliny z Monako. Przyszła pani Casiraghi nie tylko dostanie tytuł księżnej i wejdzie do jednej z najbardziej wpływowych rodzin na świecie, ale też stanie się współwłaścicielką gigantycznej fortuny. Majątek rodziny Grimaldich, która od ponad 700 lat rządzi miniaturowym księstwem Monako, jest wyceniany na 1,2 mld dolarów. Andrea jest więc obiektem pożądania, i do tego mrocznym – podobno nad rodem Grimaldich wisi klątwa. Może zdejmie ją ta, która zdobędzie serce Andrei?

Ranking opracował Maciej Kędziak
5/6
04_rank-kawalerowie_par_03.jpg
Justin Timberlake – śpiewający chłopiec
Pamiętacie pokój księżniczki Fiony z filmu „Shrek”? Na ścianie plakat, a na nim – „Sir Justin”. Jak widać, w przystojnym Timberlake’u (26) kochają się nawet dziewczyny z kreskówek. W końcu jest jednym z najpopularniejszych piosenkarzy na świecie. Zbiera wszelkie możliwe nagrody, a jego utwory okupują czołówki list przebojów. Na swoich płytach zarobił fortunę. Jest właścicielem siedmiu samochodów, ma warty 8 mln dolarów dom na wzgórzach Hollywood. Musi mieć w sobie coś niepowtarzalnego, skoro Britney Spears błagała go, by wrócił do niej, a Cameron Diaz długo płakała, kiedy ją rzucił. Może to ten urok wiecznego chłopca?

Ranking opracował Maciej Kędziak
6/6
13_rank-kawalerowie_par_03.jpg
ERBE
Książę William – przyszły król Anglii
Absolutny zwycięzca. Nie dość, że przystojny, sławny i bogaty, to na dodatek król. Oczywiście książę William (25) musi jeszcze poczekać na koronę Wielkiej Brytanii i Irlandii. Nie zmienia to jednak faktu, że kobieta, która zostanie jego żoną, zasiądzie kiedyś na tronie obok Wilhelma V. Wizja korony sprawia, że wiele pań od dawna staje do boju o serce starszego syna księcia Walii. William urodę na szczęście odziedziczył po mamie – Lady Dianie. Od niej też dostał w spadku jeden z najpiękniejszych uśmiechów świata (za to również kochają go kobiety) oraz – jak twierdzą jego znajomi – wrażliwość i dobre serce. Ma nieskazitelne maniery, ale czasami tylko robi sobie wolne od pałacowej etykiety (głośno było o jego alkoholowych przygodach w pubie). Świetnie wygląda zarówno we fraku, jak i w mundurze (jak na księcia przystało, odbył służbę w Królewskiej Akademii Wojskowej Sandhurst). Ma właściwie tylko jedną wadę. Babcię. Kobieta, której oświadczy się książę, będzie musiała zdobyć jeszcze serce królowej Elżbiety II. Kiedy William i wybranka jego serca usłyszą od niej „yes”, będzie to początek bajkowego życia królewskiej pary...

Ranking opracował Maciej Kędziak