Ewa Wachowicz opublikowała na Instagramie piękne nagranie na którym zaprezentowała się w drugiej sukni ślubnej. W minioną sobotę gwiazda Polsatu wzięła ślub ze swoim partnerem, a później pokazała wyjątkowe kazdry z romantycznej uroczystości. Teraz okazuje się, że Ewa Wachowicz miała przygotowaną drugą kreację, w której najprawdopodobniej bawiła się na weselu. Wyglądała w niej zjawiskowo!

Reklama

Ewa Wachowicz pochwaliła się kolejną suknią ślubną

W miniony weekend Ewa Wachowicz miała prawdziwe powody do radości. Dokładnie 2 września okazało się bowiem, że gwiazda Polsatu powiedziała "tak" swojemu partnerowi Sławomirowi Kowalewskiemu. Ewa Wachowicz pokazała mnóstwo zdjęć ze swojego ślubu, a teraz możemy zobaczyć, jak gwiazda prezentowała się w drugiej kreacji ślubnej.

Ewa Wachowicz powiedziała "tak" w sukni o kroju rybki z efektownym trenem. A jak wyglądała w drugiej kreacji? Tylko spójrzcie na to nagranie!

Zobacz także: Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska nie pojawili się na ślubie Wachowicz. Wiadomo, dlaczego

Zobacz także

Wszystko wskazuje na to, że na weselu Ewa Wachowicz zaprezentowała się w zwiewnej, długiej sukni z seksownym rozcięciem i głębokim dekoltem. Gwiazda Polsatu zachwyciła swoim wyglądem!

- Piękna suknia????
- Pięknie Pani wygląda ????
- Pani Ewo, piękna sukienka. Szczęścia dla Was obojga❤️- komentują internauci.

Zobacz także: Ewa Wachowicz i Sławomir Kowalewski wzięli ślub. Tak zaczęła się historia ich miłości

Instagram @ewawachowicz

Wam również podoba się druga suknia Ewy Wachowicz? A może pierwsza kreacja robiła większe wrażenie?

Instagram @ewawachowicz
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama