Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
ONS
Newsy

Ewa Kasprzyk odrzuciła rolę w serialu. Powodem miał być... Cezary Pazura

Czy to możliwe?

Rola w serialu produkowanym przez dużą stację to nie lada gratka dla wielu polskich aktorów. Stała praca i atrakcyjne wynagrodzenie to marzenie wielu. Jednak są tacy, którzy mogą sobie pozwolić, by taką propozycję odrzucić. Na przykład Ewa Kasprzyk. Dlaczego nie chciała zagrać w serialu "Aż po sufit!", produkowanym przez stację TVN? Zobacz też: Kasprzyk zrobiła furorę w "TzG". Pochwaliła się ile schudła


Powodem miał być kolega z planu - Cezary Pazura. Znany aktor ma ostatnio złą passę oraz problemy finansowe, które popychają go do przyjmowania różnych, nie tylko aktorskich propozycji zawodowych. Słynny jest już jego epizod z sprzedawaniem garnków emerytom. To wszystko powoduje, że jego nazwisko nie jest dobrze widziane w niektórych kręgach. Jak podaje "Super Express" zła fama Pazury miała odwieźć Ewę Kasprzyk od udziału w serialu, w którym gra Czarek:

Nowy serial był blisko, ale nie przyjęłam. Czasami tak jest, że trzeba coś wybrać - powiedziała aktorka w rozmowie z tabloidem.

Choć Kasprzyk sama nie przyznała tego wprost, powód jej odmowy zdradził tajemniczy informator gazety:

Tak naprawdę mało kto chce pracować z Czarkiem. Jego wizerunek został mocno nadszarpnięty, a zachowania nie podobają się kolegom z branży. Odkąd Czarek zadłużył się, tworząc swój film, zachowuje się nieracjonalnie, wszędzie próbuje wyszarpać pieniądze.

Żałujecie, że Kasprzyk nie pojawi się w obsadzie "Aż po sufit!"? Myślicie, że powodem rzeczywiście był Pazura?

Zobacz na Polki.pl: "Uroda Życia": Ewa Kasprzyk o bliskiej relacji z córką

  

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Ewa Kasprzyk, Cezary Pazura
Newsy
Ewa Kasprzyk zrezygnowała z roli z powodu Cezarego Pazury? Mamy komentarz!
Ewa Kasprzyk nie lubi Cezarego Pazury?

Ewa Kasprzyk zrezygnowała z roli w serialu TVN „Aż po sufit”. Powód? Podobno nie chce pracować z Cezarym Pazurą ! Tak naprawdę mało kto chce pracować z Czarkiem. Jego wizerunek został mocno nadszarpnięty, a zachowania nie podobają się kolegom z branży. Odkąd Czarek zadłużył się, tworząc swój film, zachowuje się nieracjonalnie, wszędzie próbuje wyszarpać pieniądz – można przeczytać w „Super Expressie”.   Ewa Kasprzyk nie chce pracować z Cezarym Pazurą? Czytaj: Ewa Kasprzyk odrzuciła rolę w serialu. Powodem miał być... Cezary Pazura. A co na to aktorka? "To nieprawda, że Ewa Kasprzyk zrezygnowała z serialu, bo nie chciała pracować z Cezarym Pazurą. Nie dostała nawet propozycji zagrania w nowej produkcji TVN, ale gdyby ją otrzymała z radością by przyjęła by role obok Cezarego bo bardzo się z nim lubi” – mówi nam Magdalena Kajrowicz, menedżerka Ewy Kasprzyk, która aktualnie przebywa na urlopie. To chyba już wszystko jasne! Przecież Ewa i Cezary nie raz pracowali razem, na przykład w filmie „Kariera Nikosia Dyzmy”. Wierzyliście w to, że Ewa Kasprzyk naprawdę nie chce pracować z Cezarym Pazurą?    

Newsy
Cezary Pazura słucha się swojej młodej żony. Dla niej zmienił wizerunek
Teraz wygląda lepiej?

Cezary Pazura i Edyta Olszówka   byli dzisiaj gośćmi "Dzień dobry TVN". Zapraszali na pierwszy odcinek serialu  "Aż po sufit" , w którym oboje grają małżeństwo z 25-letnim stażem. Zobacz: Edyta Olszówka, Anna Kalczyńska i Cezary Pazura na konferencji serialu "Aż po sufit" ZDJĘCIA Bartosz Węglarczyk i Kinga Rusin zapytali jednak Pazurę czy zapuścił brodę na potrzeby serialu, bo to pierwszy raz, kiedy aktor chodzi z zarostem. Kinga pochwaliła aktora, zapewniając go, że teraz broda jest bardzo modna. Cezary zaczął tłumaczyć, że tak naprawdę powodem zapuszczenia brody było lenistwo i na zmianę wizerunku namówiła go jego żona  Edyta Pazura . To był pomysł mojej żony. Były wakacje, przestałem się golić,  bo mi się nie chciało . Broda zaczęła rosnąć, a żona powiedziała: "Wiesz co, a może ją zostaw, jest fajnie, inaczej". Mnie się też spodobało - powiedział Cezary. Kinga Rusin była zachwycona tym, że Cezary Pazura tak się słucha żony. A Wam jak się podoba brodaty Cezary Pazura? Broda dodaje mu lat czy wręcz przeciwnie, uszlachetnia?  

Edyta Olszówka, Cezary Pazura
ONS
Seriale
Twórcy serialu "Aż po sufit!" podziękowali widzom! Swoje trzy grosze dorzucił też Szymon Majewski...
Twórcy serialu "Aż po sufit!" podziękowali widzom! Swoje trzy grosze dorzucił też Szymon Majewski...

Nie będzie drugiego sezonu serialu "Aż po sufit!" z Edytą Olszówką i Cezarym Pazurą . Choć jeszcze niedawno pojawiały się sugestie, że być może powstanie kolejny seria , informacje nie potwierdziły się. We wtorek wyemitowano ostatnio odcinek i podziękowano widzom serialu. Niestety, produkcja gromadziła zbyt małą widownię i stacja zrezygnowała z kontynuacji przygód Domirskich. Na stronie TVN możemy przeczytać oficjalne podziękowanie dla sympatyków serialu: Drodzy Widzowie – sympatycy rodziny Domirskich, dziękuję Wam za 13 wyjątkowych wtorkowych wieczorów, które spędziliście z naszym serialem.(...) Jako twórcy „Aż po sufit!” chcieliśmy stworzyć serial słodko-gorzki, poruszający ważne współczesne tematy. Serial wzruszający i mądry, pełen ciepłych, radosnych i zabawnych chwil, ale również refleksji, trudnych problemów i poważnych wniosków – tak jak to jest w życiu.  Wierzę mocno, że to trudne zadanie zrealizowaliśmy. Cieszę się, że doskonała praca „starszyzny aktorskiej” i niezwykła atmosfera profesjonalizmu i życzliwości w całej ekipie, jaka była podczas tej produkcji stały się także świetną bazą na przyszłość dla młodego pokolenia aktorów. Głęboko wierzę w ich talenty i będę zawsze sekundować ich karierom. Byliśmy jak dobra objazdowa trupa teatralna: jeden za wszystkich - wszyscy za jednego - napisała Dorota Chamczyk, producentka serialu "Aż po sufit!". Szymon Majewski o końcu serialu "Aż po sufit!" Po zakończeniu emisji serialu nie brakuje komentarzy na temat przyczyn porażki "Aż po sufit!". Plotkuje się o winie Cezarego Pazury, który zawodowo ma ostatnio nie najlepszą passę. Aktora w obronę wziął Szymon Majewski , który na swoim profilu na Facebooku napisał: Czytam, że serial „Aż po sufit“ zabiła atmosfera wokół Czarka Pazury. Co ciekawe o złej atmosferze piszą te gazety, który pisały od...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner