Ewa Farna
ONS
Newsy

Farna: Mam dosyć wielki tyłek aby tam pomieścić wszystko

Ewa o wadach Polaków i udziale w "X-Factor"

Ewa Farna od prawie dwóch miesięcy w mediach promuje swój nowy album "(W)Inna". Gwiazda opowiada głównie o tym, czym najnowsze dzieło różni się od jej wcześniejszej twórczości. Za każdym razem potwierdza, że nowe numery, które nagrała są bardziej osobiste i dzięki nim chce przekazać, to co dzieje się w jej życiu obecnie. A dzieje się dużo. Zobacz: Cena za popularność? Psychofan wtargnął do domu Ewy Farnej

Dziś piosenkarka odwiedziła studio "Dzień Dobry TVN". Na kanapie Ewa poruszyła kilka gorących tematów. Zaczęło się od narzekania na nasze narodowe przywary.

- To jest charakter nas Słowian. Mamy to w sobie, potrzebujemy znaleźć te negatywne rzeczy w ludziach, żeby dowartościować siebie. Nie chcę należeć do tych ludzi. Nie chcę tak żyć, nie będę się dostosowywać. Odpowiadam swoją muzyką, tym że pracuję, robię koncerty. Nie chcę wracać do tematów nieprzyjemnych.


Farna wyznała w osobliwy sposób, że nie przejmuje się tym, co czyta na serwisach o gwiazdach czy w kolorowych magazynach:

- Nie boli mnie to. Ja mam dosyć wielki tyłek, aby tam pomieścić wszystko. Jak napiszą, że ma te 3 kilo więcej, że mam chłopaka, nie mam chłopaka. To wszystko jest tak banalne. Ja wiem jak jest. Jestem szczęśliwą osobą, jestem zdrową osobą. Jakby się rozpisywali, że mam problemy z mężem, dziećmi, to są poważne sprawy. Jak ktoś komuś wchodzi w łóżko albo w portfel, to jest nie fajne. Najpierw trzeba sprawy załatwić wewnętrznie, a później z całym światem.


Piosenkarka skomentowała również swój udział w "X-Factor". Ewa na Facebooku wczoraj napisała oświadczenie w tej sprawie. "DD TVN" postanowiło pociągnąć wątek. Zobacz: Skandal! Ewa Farna nie wystąpi w X-Factor: Nic nie wiem na ten temat!

- No ja nadal nie mogę zaprzeczyć, ani potwierdzić, ponieważ na ten temat nie za bardzo wiem. Dostała propozycję. To jest na razie tyle. Nie wiem kiedy to będzie, jak to się będzie odbywać. Nie mogę powiedzieć tak czy nie. Sprawa w toku, negocjacje. Bardzo bym chciała wziąć udział w programie ze względu na jurorów, bo uwielbiam Kubę i Czesława, Tatiany jeszcze nie poznałam. Mnie to bawią takie show, czuję się w tym dobrze. Zobaczymy jak wszystko się potoczy. Wydałam płytę. Podstawą jest dać dobre koncerty dla fanów. Nie wiem, czy to się uda pogodzić z "X-Factorem".


Jak widać Farna aktualnie jest bardzo zapracowana. Ciągłe wywiady, koncerty, spotkania z fanami. Myślicie, że gwiazda znajdzie czas na udział w muzycznym show?


 

Ewa Farna wywiad. Ewa Farna za gruba. Ewa Farna X Factor. Ewa Farna TVN. Ewa Farna urlop. Ewa Farna prywatnie
ONS
Newsy
Miała być prawnikiem, a teraz? Ewa Farna rzuciła studia
Gwiazda jest zadowolona ze swojej decyzji

Ewa Farna jakiś czas temu podjęła zaskakującą decyzję porzuceniu studiów na Uniwersytecie Warszawskim. Prawo nie okazało się dobrym kierunkiem dla wokalistki, więc postanowiła zrezygnować z nauki i zająć się karierą. Jej decyzja wywołała wiele kontrowersji wśród fanów, ale nowa jurorka X-Factora jej nie żałuje. Zobacz: Wzruszenie, łzy i szaleństwo Ewy w pierwszym odcinku "X Factor" W wywiadzie dla "Gwiazd Faktu" Ewa Farna mówi, że cieszy się, że ma czas na spotykanie ze znajomymi, których przez zajęcia bardzo zaniedbała. Parę miesięcy temu zdecydowałam się zakończyć studia na UW i po raz pierwszy miałam czas pójść z kolegami zagrać w tenisa . Od 6 lat nie miałam czasu, żeby to zrobić, a jestem w wieku, kiedy powinnam mieć na to czas - przekonuje artystka   Farna zdradza również, czy ma szansę wrócić jeszcze na uczelnie. Może tak się stać, ale piosenkarka nie widzi siebie jednak w roli prawnika: W Warszawie przez brak czasu i psychiczne zmęczenie czułam się chodzącym trupem. Zawsze mogę mówić, że teraz mam pauzę, chociaż wiadomo, że zazwyczaj po przerwie nikt na studia nie wraca. Ja takiej ewentualności nie odrzucam, ale nie chcę niczego obiecywać. Bo choć wciąż tematyka prawnicza mnie interesuje, to wiem, że tego zawodu chyba nigdy nie będę wykonywać - dodaje. Jesteśmy pewni, że w zawodzie piosenkarki Ewa Farna ma szansę wytrwać jeszcze kilka ładnych lat. Zobacz:  Chłopak Farnej to żywe złoto. Rozpłynęła się w wywiadzie Farna na konferencji TVNu:

Ewa Farna
Olga Majrowska
Newsy
Ewa Farna: "Nie czuję się gwiazdą!"
O surowych zasadach i rockandrollowej karierze z Ewą Farną, królową polskich nastolatek, rozmawia Elżbieta Pawełek

– Niedawno skończyłaś 18 lat. Czujesz się już dorosła? Ewa Farna: Prawie, choć to niewiele zmieniło w moim życiu. To zmiany raczej formalne. Mogę brać udział w wyborach i zrobić „prawko” (śmiech). Ale jestem tą samą dziewczyną co dawniej, choć teraz w euforii, bo ciągle jeżdżę autem! – Myślisz czasem: teraz mogę robić, co chcę, zarabiam, mam kasę na wszystko? Ewa Farna: Nie, wcale nie! Byłam wychowana w pokorze, bez rozrzutności. Jak są pieniądze, nie idę od razu do Diora, żeby kupić sobie rzeczy z najnowszej kolekcji. Nawet nie mam dostępu do swojego konta. Nie wiem, ile zarabiam. Naprawdę! Nadal dostaję kieszonkowe od rodziców. Mam też własną kartę kredytową, którą płacę, na przykład za telefon, bo strasznie dużo wydzwaniam. – Jesteś popularna po obu stronach Tatr. Czujesz się lepiej w Polsce czy Czechach, gdzie się wychowałaś? Ewa Farna: Trudno powiedzieć. Polacy mają morze, a Czesi piękną Pragę, więc tu i tam jest fajnie! (Śmiech). Jestem Polką urodzoną w Czechach. Historia sprawiła, że kilka tysięcy Polaków znalazło się po drugiej stronie Olzy. Kocham Pragę, mam czeski zespół, ale w moich żyłach płynie polska krew. Czuję wielką satysfakcję, że mogę występować w  Polsce. Zostałam wychowana bardzo patriotycznie. – W domu liczą się: Bóg, honor, ojczyzna? Ewa Farna: Tak, właśnie w takiej kolejności. My jesteśmy ewangelikami. Czesi się dziwią, kiedy ktoś jest wierzący. Ale dla mnie Bóg jest jeden. Myślę, że obojętne mu, czy człowiek jest katolikiem, czy ewangelikiem. Nie chciałby nienawiści czy wojen religijnych, przecież wiara ma jednoczyć! W niej mam oparcie, w życiu kieruję się dziesięcioma przykazaniami. Nawet w kontrakcie mam zapisane, że moje działania będą zgodne z dekalogiem i zasadami fair play. Oznacza to, że nie zgodzę się na żadne...

Ewa Farna ma psychofana
ONS
Newsy
Cena za popularność? Psychofan wtargnął do domu Ewy Farnej
Piosenkarka często przeżywa chwile grozy

Ewa Farna jest najpopularniejszą wokalistką pop młodego pokolenia w Polsce i Czechach. Gwiazda sprzedaje tysiące płyt, jej piosenki zdobywają szczyty list przebojów, a koncerty gromadzą tłumy. Aktualnie sporo dzieje się w życiu piosenkarki, a to wszystko w ramach promocji płyty "(W)Inna" oraz zainteresowania mediów jej nowym związkiem. Zobacz: Farna z chłopakiem na czeskim Grammy największą sensacją W ciągu ostatniego miesiąca Ewa udzieliła sporej ilości wywiadów. W rozmowach stara się odpowiadać jak dojrzała gwiazda i nie boi się trudnych tematów. Farna wielokrotnie wspominała już o ciemnych stronach swojej popularności. Będąc młodą atrakcyjną i utalentowaną dziewczyną dorobiła się nawet grupy obsesyjnie zakochanych w niej fanów ( "Farnę nęka 40-letni zboczeniec" ). O kilku z nich opowiedziała dziennikowi "Metro". Nie jest z tego powodu zadowolona. - Było kilka takich zdarzeń. Codziennie przez pół roku o tej samej porze dostawałam SMS-a od nieznanego mężczyzny. Inny koczował w aucie przed moim domem. Raz, podczas Wielkanocy, wtargnął do naszego domu wraz z gośćmi obcy facet z dzieckiem. Usiadł na kanapie w salonie i próbował mnie przekonać, że jego syn to dla mnie znakomita partia . To jednak nie wszystko... - Kiedy indziej, przed koncertem w Czechach, ochrona wpuściła za kulisy chłopaka, który udawał mojego narzeczonego. Był przebiegły . Powiedział, że nie ma go na liście zaproszonych, bo utrzymujemy nasz związek w tajemnicy - wyżaliła się piosenkarka. Niestety cena za popularność jest czasami bardzo wysoka. Ostatnio Farna przekonała się, że natrętni fani potrafią przekroczyć wszelkie granice przyzwoitości. Zobacz: "Ty suko, nie gwiazdorz!" Farna na planie najnowszego teledysku:

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner