Już dziś wieczorem rusza kolejna odsłona najnowszej edycji "Mam Talent". W programie z pewnością nie zabraknie ogromnych emocji i zaskakujących występów. Kto tym razem oczaruje jurorów? W trzecim odcinku zaprezentuje się m.in. trio: Mona Lizak, Vipera i Amba Fatima. Przejdą do kolejnego etapu programu?

Reklama

Występ drag queens w "Mam Talent"

W wiosennej ramówce TVN nie mogło zabraknąć jednego z największych hitów stacji, czyli "Mam Talent". W najnowszej edycji programu zmienił się skład jury i teraz uczestników oceniają Agnieszka Chylińska, Julia Wieniawa i Marcin Prokop. Tydzień temu 14-latek doprowadził Chylińską do łez i jurorka od razu wcisnęła "złoty przycisk". Czy w trzecim odcinku uczestnicy również oczarują jurorów? Na scenie zaprezentują się m.in. Mona Lizak, Vipera i Amba Fatima!

Mona Lizak jest drag queen od 2020 roku, Vipera zajmuje się fire-show i od ponad czterech lat jest drag queen, a Amba Fatima uwielbia najbardziej prowokujące nurty ze świata drag.

Reklama

Czy show Vipery, Mony Lizak i Amby Fatimy zachwyci jurorów "Mam Talent"? Mina Julii Wieniawy mówi wszystko. Zobaczcie ten występ!

Zaskakujący występ w 3. odcinku Mam Talent
Mirosław Sosnowski/Tvn/ x-news
Zaskakujący występ w 3. odcinku Mam Talent
Mirosław Sosnowski/Tvn/ x-news
Reklama
Reklama
Reklama