Ewa Farna komentuje plotki o swoim wyglądzie Szczęśliwa Ewa Farna w żółtym total looku Ewa Farna w odważnej mini na koncercie Ewa Farna na konferencji Polsat Super Hit Festiwal Ewa Farna
Ewa Farna komentuje plotki o swoim wyglądzie
Instagram
1/5
Ewa Farna komentuje plotki o swoim wyglądzie
Instagram

Ewa Farna skomentowała plotki dotyczące swojego wyglądu. Artystka to zdecydowanie jedna z najpopularniejszych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Niestety, od  pewnego czasu piosenkarka musi zmierzyć się z niezbyt przychylnymi komentarzami dotyczącymi jej wyglądu i wagi. I chociaż sama Ewa Farna wiele razy podkreślała, że ona sama dobrze czuje się we własnym ciele i nie chce wyglądać jak wychudzona modelka to wciąż pojawiają się osoby, które ostro krytykują gwiazdę. Ewa Farna w rozmowie z magazynem "Wysokie Obcasy" skomentowała plotki i krytyczne komentarze. 

Cały ten temat wagi jest dla mnie w ogóle absurdem. Ja nie czuję się otyłą osobą, nie czuję, żebym była anormalna. I jeżeli mnie ktoś tak nazywa, to ja tego nie akceptuję. Bo to, że mam 5 kg, a nawet 10 kg więcej, to nie znaczy, że jestem otyła. Poza tym lubię dobre, jakościowe jedzenie, ćwiczę, nie prowadzę niezdrowego trybu życia. Co jest nie tak, skoro mogę się zmieścić w normalne ciuchy, zwykłą rozmiarówkę? Co to za chora presja? Przypuszczam, że większość dziewczyn wygląda bardziej jak ja niż jak Kate Moss. Czemu was nie obchodzi, że nie chleję, nie biorę narkotyków i nie robię skandali seksualnych?- zastanawia się Ewa Farna.

Co jeszcze powiedziała gwiazda? Odpowiedź na następnej stronie. Zapraszamy do naszej galerii.

Zobacz także: Wkurzona Ewa Farna o swojej wadze: “Jem po prostu za dużo…” Odpowiada też hejterom... ostro!

2/5
Szczęśliwa Ewa Farna w żółtym total looku
East News

Ewa Farna zdradziła, czego unika w swojej diecie.

(...) nie piję coli, nie jem frytek, nie jem hamburgerów, nie smakują mi absolutnie, bo ja lubię jeść dobrze. Na szczęście nie jestem na nic chora, choć mogłoby się okazać, że jakbym była chora, to może by się ci dziennikarze przestali nabijać. I tak uważam, że opcja „jeść częściej, ale regularnie”, o której mówią dietetycy, jest dla mnie świetnym rozwiązaniem, jednak ta regularność to w moim życiu najtrudniejsze wyzwanie- przyznała w wywiadzie dla "Wysokich obcasów". 

Czy artystka usłyszała kiedyś od swojego partnera, że powinna zmienić swój wygląd? Tego dowiecie się na następnej stronie. 

 

3/5
Ewa Farna w odważnej mini na koncercie
East News

Żaden facet mi nie powiedział niczego złego o moim wyglądzie. Ale też facet jest dla mnie motywacją do zmiany, bo nie będę ściemniać, że nie chcę dla niego dobrze wyglądać. Ale nie dlatego, że on mnie zmusza, tylko dlatego, że jest wspierający, że ja bym chciała być dla niego taka „wow”- zdradziła gwiazda.

Zobaczcie, jak prezentuje się Ewa Farna. Ona wie, jak podkreślić swoje kobiece wdzięki! 

4/5
Ewa Farna na konferencji Polsat Super Hit Festiwal
ONS

Artystka zachwyca w seksownych i kobiecych stylizacjach...

5/5
Ewa Farna

... a jej stylizacje zawsze są zgodne z najnowszymi trendami. 

Więcej na temat Ewa Farna