Ewa Farna o swojej figurze sprzed lat
Instagram @ewa_farna93
Newsy

Ewa Farna wspomina swoją dawną figurę: "Jeszcze piersi były na swoim miejscu"

Ewa Farna pokazała zdjęcie z przeszłości i zachwyca się... swoimi piersiami. Zwróciła uwagę również na coś ważnego. Nie każda kobieta o tym pamięta.

Ewa Farna niedawno została po raz drugi mamą. Wokalistka chętniej dzieli się swoją rodzinną codziennością i lubi opowiadać o tym, jak zmieniło się jej ciało po dwóch ciążach. Gwiazda jak zwykle ma ogromny dystans do siebie i zaskoczyła fanów zdjęciem z przeszłości, na którym podziwia swój biust!

Iwo Lew, Cristian, Vincent... Takie imiona dla swoich dzieci wybierały gwiazdy w 2022 roku

Ewa Farna zachwyca się swoim biustem, pokazała zdjęcia z przeszłości

Ewa Farna jest mamą trzyletniego Artura i dwumiesięcznej Elli. Wokalistka z radością opisuje swoje podwójne macierzyństwo, które okazało się dla niej nie lada wyzwaniem! Mimo zmęczenia i nieprzespanych nocy Ewa Farna promienieje i jest pełna energii. Jej nowa rola w życiu przynosi więc dodatkowe przemyślenia którymi gwiazda dzieli się z fanami na swoim Instagramie. Ostatnio Ewa Farna śmiała się, że sukcesem jest, gdy umyje włosy! Tym razem także postanowiła rozbawić internautów, rozbrajającym wyznaniem.

Przy okazji premiery ostatniej płyty Ewy Farnej, wokalistka postanowiła po raz pierwszy tak otwarcie opowiedzieć o swoim ciele, o tym, jak się zmienia i jakie ma niezwykłe możliwości. Ewa Farna bez obaw wspomniała, jakie obelgi słyszała od innych i ta trudna przeszłość zmotywowała ją do mówienia o prawdziwym ciele. Artystka skupiła się na tym, by pokazać kobietom, że idealne zdjęcia w sieci nie są odzwierciedleniem prawdy, a niedoskonałości ciała to piękny zapis jego historii. W teledysku do jednej z piosenek Ewa Farna pokazała nawet swoje rozstępy! W swoich wyznaniach Ewa Farna jest nie tylko szczera i bardzo otwarta, ale także stawia na poczucie humoru i dystans do pewnych zmian. Na swoim Instagramie wokalistka opublikowała swoje zdjęcie sprzed 6 lat i zażartowała:

 - 6 lat temu. Tu jeszcze piersi były na swoim miejscu - śmieje się wokalistka.

 

Ewa Farna w bordowym garniturze chwali się kiedyś piersiami
ewa_farna93/Instagram

Zobacz także: Ewa Farna szczerze o macierzyństwie: "Sukcesem jest kiedy umyję włosy"

Ewa Farna faktycznie uwielbia na wielkie wyjścia wkładać stroje z głębokim dekoltem i zawsze prezentowała się w nich zachwycająco. Zdjęcie, które pokazała pochodzi z 2016 roku z gali wręczenia nagród Fryderyki. W bordowym kombinezonie gwiazda wyglądała naprawdę zachwycająco!

Ewa Farna w bordowym garniturze
Artur Zawadzki/REPORTER

Zobacz także: Ewa Farna urodziła córeczkę. Gwiazda wybrała dla niej mało popularne imię. Co oznacza?

Ewa Farna często podkreśla, że pięknie wyglądające ciało na zdjęciach to czasem kwestia pozy i odpowiedniego ustawienia. Na swoim Instagramie gwiazda dodała mnóstwo zdjęć kobiet, które pozowały do zdjęć dwojako: najpierw naturalnie a później w przemyślanych pozach, dzięki czemu wszelkie niedoskonałości znikały.

- Ale! Coś na pocieszenie, że czasami nawet te na insta zdjęcia mają swoje poprzedniki. I jedno i drugie może być równo prawdziwe. Czasami to kwestia światła, pozy, gotowości….

Ewa Farna przypomina w ten sposób, żebyśmy się nie dały złapać w pułapkę i wrażenie, że wszyscy wokół mają idealne ciała, a my nie dorastamy do społecznych norm. Świat mediów społecznościowych potrafi świetnie udawać, że wygląda lepiej niż w rzeczywistości i zawsze warto o tym pamiętać. 

Ewa Farna w bordowym garniturze
Artur Zawadzki/REPORTER

Ewa Farna uwielbia jednokolorowe garnitury. Jeszcze nie tak dawno, będąc w zaawansowanej ciąży, Ewa Farna zachwyciła fanów piękną, pomarańczową stylizacją, choć jak to ona, nie bała się zażartować nawet na temat tej kreacji. Ewa Farna zdradziła, że miała wtedy na sobie strój kąpielowy! Bez względu jednak na to, fani zachwycali się doskonałą sylwetką gwiazdy i jej fantastycznym, odsłoniętym biustem.

Ewa Farna pokazała ciążowy brzuszek
Instagram/EWA FARNA

Ewa Farna
Instagram @ewa_farna9
Newsy
Ewa Farna zmieniła fryzurę na bardzo wyrazistą. Fani przecierają oczy ze zdumienia!
Ewa Farna pokazała się w zupełnie nowym wydaniu. Gwiazda jeszcze nigdy nie postawiła na taki wizerunek. Fani: "Dziewczyna Tarzana".

Ewa Farna w ostatnim czasie wróciła do intensywnej pracy. Piękna gwiazda zaskoczyła fanów niezwykłą piosenką pt.: "Ciało", w której opisała swoje podejście do wyglądu, ciała i ciałopozytywności. Na potrzeby swojego nowego singla gwiazda nagrała zachwycający teledysk, w którym także wystąpiła. Okazuje się, że wielki sukces "Ciała" to zaledwie preludium do tego, co przygotowała artystka. Kolejny teledysk i występy zachęciły gwiazdę do nowych eksperymentów ze swoim wizerunkiem. Jej najnowsze zdjęcie kompletnie zaskoczyło fanów! W takiej fryzurze gwiazdy jeszcze nie widzieliśmy! Ewa Farna w bujnej fryzurze. Ma na sobie tylko włosy? Ewa Farna na swoim Instagramie pochwaliła się zupełnie nowym zdjęciem. Gwiazda zdecydowała się na ciekawą stylizację do swojego nowego teledysku. Wokalistka całą swoją płytę nazwała "Ciało" więc możemy się domyślić, że kolejne utwory, podobnie jak tytułowy, będą traktować na ten sam temat. O ile w teledysku Ewa Farna zaskoczyła pokazaniem swoich niedoskonałości, tak teraz pokazała niezwykłą fryzurę, która niemal całkowicie ją zakrywa! A to za sprawą długich, puszystych włosów w rudym kolorze, które kompletnie odmieniły artystkę. Taka zmiana wizerunku jest ściśle związana z ważnym wydarzeniem w życiu gwiazdy: Zapisujcie się do PRESAVE mojego nadchodzącego singla, żeby móc odsłuchać go jako pierwsi! Dla zapisanych osób mamy super zaproszenie, wylosujemy piątkę z Was i zaprosimy na meet&greed podczas mojego koncertu w Wieliszewie niedaleko Warszawy, będzie okazja, żeby spotkać się osobiście!🥰  - zapowiada gwiazda.  Ewa Farna kompletnie zaskoczyła fanów informacją o kolejnych artystycznych planach i zdjęciem, które dołączyła do swojego postu. Fani nie spodziewali...

Ewa farna w teledysku do piosenki "Ciało", screen YouTube
YouTube
Newsy
Ewa Farna pokazała swoje rozstępy, dlaczego? "Zdecydowałam się dopiero na planie"
Ewa Farna bardzo poruszyła fanów i media swoją najnowszą piosenką "Ciało". Wokalistka pokazała w teledysku swoje rozstępy. Teraz wyjaśniła dlaczego to zrobiła.

Ewa Farna  mierzy się z krytyką swojego ciała, odkąd tylko zaczęła dorastać. Ewa długo była gwiazdą dziecięcą, potem nastolatków. Gdy zaczęła jednak zmieniać się w dorosłą artystkę, coraz częściej zaczęła się spotykać z krytyką swojego wyglądu. Temat ciała i jego akceptacji stał się dla niej na tyle ważny, że gwiazda postanowiła poświęcić mu swoją najnowszą płytę. Tekst do piosenki "Ciało" bardzo poruszył fanów, a jeszcze bardziej emocjonujący okazał się teledysk , w którym kobiety z różnymi historiami eksponują swoje ciała. Wśród nich stanęła Ewa Farna, która pokazała kawałek swojej historii: ciążowe rozstępy.  Dlaczego Ewa Farna postanowiła pokazać swoje ciało? Wokalistka do współpracy przy teledysku zaprosiła wiele kobiet z różnymi historiami. Każda z nich, którą widzimy w teledysku ma za sobą najczęściej wcale niełatwe przejścia i doświadczenia. To właśnie dzięki tym kobietom Ewa Farna podjęła decyzję, że też pokaże siebie.  Wokalistka przecież nie miała łatwo, od zawsze była krytykowana, wmawiano jej nie tylko nadwagę, ale choroby: Nie lubię, jak ktoś mi zmyśla, jak pitoli mi głupoty, że jestem niezdrowa, bo nie mam rozmiaru 36. Ale że mam rozstępy to jest prawda, ja je pokazałam, to był mój wybór, by pokazać i powiedzieć dziewczynom: "ej słuchajcie, są dziewczyny, które znacie z plakatów z mediów, ale one mają takie same problemy". Są sprawy, które nie są kwestią sławy czy pieniędzy, ale jesteśmy ludźmi i mamy bardzo podobnie w niektórych kwestiach - tłumaczyła Ewa Farna w rozmowie z Odetą Moro dla "Onet rano". Dlatego właśnie, słuchając historii kobiet wokół niej, wokalistka postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce i tak jak...

Ewa Farna
Mateusz Jagielski/East News
Newsy
Ewa Farna ofiarą obrzydliwego hejtu: "Wyglądasz jak dwa tiry, ponton z ośmioma brodami"
Ewa Farna twierdzi, że doświadczyła cyberprzemocy. Krytyczne słowa, które padały wobec niej, były bezlitosne. Artystka wspomina w wywiadzie jak sobie z tym poradziła.

Ewa Farna została gwiazdą, będąc nastolatką. Już wtedy zachwycała mocnym głosem i niezwykłą energią na scenie. Jej kariera doskonale rozwijała się jednocześnie w Polsce i w Czechach. Gdy siłą rzeczy jej ciało zaczęło się zmieniać, a z nastolatki stawała się kobietą, zainteresowano się nie tylko jej talentem, ale i wyglądem. Komentowano, że Ewa Farna nie ma figury modelki, w mediach społecznościowych rozpisywano się o wadze artystki, a słowa, które w jej stronę padały, można zdaniem Ewy Farny określić cyberprzemocą. Jak sobie poradziła z tak ogromną krytyką? Za co dziś kocha swoje ciało? I co oznacza dla niej ciałopozytywność? Po tylu latach trudnych doświadczeń Ewa Farna nie tylko zna odpowiedzi na te pytania, ale także jest dumna z tego w jaki sposób o swoim ciele myśli.  Ewa Farna w wywiadzie o krytyce: "Myślałam, że coś ze mną jest nie tak" Ewa Farna musiała się zmierzyć z krytyką swojej osoby, będąc bardzo młodą, dorastającą jeszcze kobietą. Choć to normalne, że jej ciało się zmieniało, dla niej oznaczało to konieczność zmierzenia się z nieprzychylnymi komentarzami. Gwiazda była przekonana, że kłopot tkwi w niej samej, i bardzo przeżywała to, co ją spotkało. Opowiedziała o tym w najnowszym wywiadzie dla "Wysokich obcasów": Ataki na moją wagę były tak agresywne, że uważam, iż nazwanie tego cyberprzemocą było uzasadnione. Te komentarze zaczęły dawać mi się we znaki, myślałam, że coś ze mną jest nie tak. (...) W najbardziej wrażliwym momencie życia czytałam, że wyglądam jak dwa tiry, jestem pontonem z ośmioma brodami... Jak mówi, wielokrotnie zastanawiała się, czy ci, którzy wymyślają te krzywdzące określenia zdają sobie sprawę, że po drugiej stronie jest człowiek. Byłam nastolatką, moje ciało maksymalnie się zmieniało, przeistaczało z...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik