Ewa farna w teledysku do piosenki "Ciało", screen YouTube
YouTube
Newsy

Ewa Farna pokazała swoje rozstępy, dlaczego? "Zdecydowałam się dopiero na planie"

Ewa Farna bardzo poruszyła fanów i media swoją najnowszą piosenką "Ciało". Wokalistka pokazała w teledysku swoje rozstępy. Teraz wyjaśniła dlaczego to zrobiła.

Ewa Farna mierzy się z krytyką swojego ciała, odkąd tylko zaczęła dorastać. Ewa długo była gwiazdą dziecięcą, potem nastolatków. Gdy zaczęła jednak zmieniać się w dorosłą artystkę, coraz częściej zaczęła się spotykać z krytyką swojego wyglądu. Temat ciała i jego akceptacji stał się dla niej na tyle ważny, że gwiazda postanowiła poświęcić mu swoją najnowszą płytę. Tekst do piosenki "Ciało" bardzo poruszył fanów, a jeszcze bardziej emocjonujący okazał się teledysk, w którym kobiety z różnymi historiami eksponują swoje ciała. Wśród nich stanęła Ewa Farna, która pokazała kawałek swojej historii: ciążowe rozstępy. 

Iwo Lew, Cristian, Vincent... Takie imiona dla swoich dzieci wybierały gwiazdy w 2022 roku

Dlaczego Ewa Farna postanowiła pokazać swoje ciało?

Wokalistka do współpracy przy teledysku zaprosiła wiele kobiet z różnymi historiami. Każda z nich, którą widzimy w teledysku ma za sobą najczęściej wcale niełatwe przejścia i doświadczenia. To właśnie dzięki tym kobietom Ewa Farna podjęła decyzję, że też pokaże siebie.  Wokalistka przecież nie miała łatwo, od zawsze była krytykowana, wmawiano jej nie tylko nadwagę, ale choroby:

Nie lubię, jak ktoś mi zmyśla, jak pitoli mi głupoty, że jestem niezdrowa, bo nie mam rozmiaru 36. Ale że mam rozstępy to jest prawda, ja je pokazałam, to był mój wybór, by pokazać i powiedzieć dziewczynom: "ej słuchajcie, są dziewczyny, które znacie z plakatów z mediów, ale one mają takie same problemy". Są sprawy, które nie są kwestią sławy czy pieniędzy, ale jesteśmy ludźmi i mamy bardzo podobnie w niektórych kwestiach - tłumaczyła Ewa Farna w rozmowie z Odetą Moro dla "Onet rano".

Dlatego właśnie, słuchając historii kobiet wokół niej, wokalistka postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce i tak jak one, odważyła się pokazać. Co ciekawe, decyzję o tym, podjęła dopiero na planie!

Zdecydowałam się dopiero na planie, że pokaże też kawałek swojego ciała, bo wokół mnie były te wszystkie dziewczyny z niesamowitymi historiami, ze smutnymi historiami. Po różnych, kurczę chorobach czy tam naprawdę ciężkich ciążach. A ja tutaj te dwa rozstępki i się będę przejmować? Bez przesady!

Stanęłam z nimi w rzędzie i powiedziałam, dobra dziewczyny, zmotywowałyście mnie, ja też idę wyłożyć karty na stół - wspomina wokalistka. 

Zobacz także: Ewa Farna szczerze o hejcie i swojej wadze: "Moje ciało przeszło psychicznie niełatwą drogę"!

Ewa Farna przyznała, że nie będzie się przejmować żadnymi komentarzami w mediach. Przeszła już tyle, by nie musieć się skupiać na tym, co o niej napiszą lub powiedzą. 

Ewa Farna w klipie
Mat. prasowe

Ewa Farna o swojej wadze: "Nie czułam się nigdy otyłą osobą"

Ewa Farna w wywiadzie z "Onetem" zdecydowała się opowiedzieć jeszcze o tym, jak czuje się ze swoją wagą. Okazuje się, że wokalistka nigdy nie czuła się osobą otyłą, widziała że chce coś w swoim ciele poprawić dla zdrowia. Drogą do piosenki "Ciało" był bardzo długi proces składający się m.in.: na body shamming. 

Na pewno moje ciało przeszło trudną psychiczną drogę, bo jest to coś, na co bardzo zwracano uwagę, chociaż nie czułam się nigdy otyłą osobą, ani nie byłam nigdy niezdrowa. Miałam oczywiście w życiu okres kiedy wyglądałam bardziej niezdrowo i sobie to uświadomiłam, zaczęłam coś tam z tym robić. Temat wagi to jest coś, co jest do mnie przyklejone i codziennie muszę podejmować się takiego wyzwania. Natomiast ta piosenka nie jest o tym. Doprowadziło mnie do niej ta uwaga skupiona na moim ciele i body shamming do momentu, kiedy przyszła ciąża - mówiła Farna dla "Onetu".

Okazuje się, że ciąża była kluczowym wydarzeniem w życiu Ewy Farny. Nie tylko z wiadomych powodów, chodzi także o to, jak wspaniale ją zniosła, a ściślej, jak wspaniale zniosło ją jej ciało:

Pokazało mi w ciąży, jak pięknie mi służyło, jak czułam się zdrowo, jak dwa tygodnie przed tym jak urodziłam dziecko wystąpiłam na scenie i czułam się świetnie i zrozumiałam, że moje ciało jest zdrowe przede wszystkim, a moje nogi doprowadziły mnie do tego momentu w którym jestem dzisiaj, że moje barki udźwignęły niemało hejtu. 

Ewa Farna przemieniła złe komentarze i krytykę na swoją siłę. Teraz chce dzielić się tym z innymi. 

Zobacz także: Ewa Farna zabrała synka do pracy! Fani nie dowierzają: "Artur jest już taki duży?"

Ewa Farna urodziła zdrowego synka, Artura. A ciąża uświadomiła jej, że jej ciało jest naprawdę silne, a przede wszystkim zdrowe. Można więc śmiało powiedzieć, że to, co zrobiła Farna, jest także dedykowane wszystkim mamom, których ciała zmieniły się po porodzie. 

Szczupła Ewa Farna w czerwonej sukience
Instagram

Ewa Farna w wywiadzie z "Onetem" wyjaśniła, że chodzi jej nie tylko o akceptację ciała, względem tego czy jest szczupłe, czy nie, ale także jako ciała, które jest nośnikiem naszej historii. Nie pozbędziemy się przecież blizn, rozstępów, czy innych "pamiątek", które o nas opowiadają. 

Ewa Farna w klipie
YouTube

Ewa Farna na Festiwalu w Sopocie w czarnej marynarce
WOJCIECH STROZYK/REPORTER
Newsy
Ewa Farna w nowym utworze z ważnym przesłaniem! "Moje ciało bywało gnębione przez innych"
Wielki powrót Ewy Farnej! Jej piosenka "Ciało" miała swoją premierę dziś, ale już jest wielkim hitem sieci. O czym opowiada? "To może być numer, który zawsze będzie mi przypominał jak ważne jest starać się przyjąć to, jak życie się na mnie podpisze"

Na ten utwór czekało mnóstwo fanów. Ewa Farna kilka dni temu zapowiadała nowy singiel, dziś, w poniedziałek 25 maja, miał swoją premierę. Utwór "Ciało" pojawił się na serwisach muzycznych oraz YouTubie, gdzie od razu trafił na "kartę na czasie", ciesząc się niezwykłą popularnością. "Ciało" Ewy Farnej ma bowiem bardzo ważne przesłanie, o którym artystka opowiedziała w wywiadzie.  Ewa Farna z nowym hitem "Ciało"! "Na przyszłość to może być numer, który zawsze będzie mi przypominał jak ważne jest starać się przyjąć to, jak życie się na mnie podpisze" - tak o swoim nowym singlu mówi Ewa Farna. "Ciało" jest swego rodzaju hymnem wszystkich kobiet, których tytułowe ciało było krytykowane, komentowane, hejtowane. Jak samej Ewy: "Moje ciało bywało gnębione przez innych i nawet się wstydzę, że czasami w niego zwątpiłam. Moje, chociaż nie szczupłe, nogi doprowadziły mnie aż tutaj, na barkach też coś już tam udźwignęłam, więc jestem tak normalnie wdzięczna" - mówi w Onecie o swoim singlu Ewa.  W rozmowie z "Onet Rano" Farna dodała, że temat jej ciała, wagi, sylwetki czy formy po ciąży pojawiał się w mediach bardzo często, co sprawiło, że miała gorsze i lepsze momenty: Na pewno moje ciało przeszło niełatwą drogę. Jest to coś, na co bardzo u mnie zwracano uwagę. Nie czułam się nigdy otyłą osobą, ani nie byłam nigdy niezdrowa. Miałam takie okresy, gdy wyglądałam niezdrowo i sobie to uświadomiłam. Dla mnie temat wagi to jest coś, co jest do mnie przyklejone - mówi gwiazda.  Zobacz także:  Ewa Farna była "linczowana" za swoją figurę! Odpowiedziała jej Marina Łuczenko-Szczęsna   Farna zwraca uwagę, że piosenka...

Sopot Festival: Ewa Farna podpaliła scenę i zachwyciła widzów
VIPHOTO/East News/Piotr Matusewicz/East News
Newsy
Sopot Festival: Ewa Farna podpaliła scenę i zachwyciła widzów! "Kobieta petarda"
Ten występ zapamiętamy na długo. Ewa Farna miała do powiedzenia bardzo ważne przesłanie. Słowa artystki wzruszyły widzów do łez.

Swój pierwszy sukces Ewa Farna odniosła mając zaledwie 11 lat. Piosenkarki, która była dziecięcą i nastoletnią gwiazdą, a dziś zachwyca swoimi dojrzałymi piosenkami, nie mogło zabraknąć na Top of The Top Sopot Festival 2021, gdzie możemy zobaczyć występy największych polskich artystów. Ten jednak ciężko będzie przebić! Ewa Farna rozgrzała publiczność do czerwoności i zachwyciła nie tylko swoim głosem, ale i stylizacją! Zobaczcie, jak Ewa Farna wyglądała na scenie.  Ewa Farna na  Top of The Top Sopot Festival 2021 28-letnia piosenkarka zaśpiewała podczas drugiego dnia festiwalu Top of The Top Sopot Festival 2021, a swój sceniczny występ rozpoczęła hitowym, elektryzującym utworem "Bez Łez". Artystka poruszyła serca publiczności i telewidzów, którzy właśnie śledzą to, co dzieje się w Operze Leśnej na antenie stacji TVN. Ich komentarze mówią same za siebie! - Ewa jest wspaniała 🔥 - Kobieta petarda. Jest niesamowita!! Zdolna, mądra i piękna❤️❤️❤️❤️🔥 - Super występ i najlepsza wokalistka, był ogień 🥰💕💖🔥🔥 Zobacz także:  Ewa Farna pokazała syna, Artura. Chłopiec włosy ma po tacie!  Ewa Farna zachwyciła również swoją stylizacją. Gwiazda wystąpiła w białej, eleganckiej sukience, modnych sandałkach, błyszczącym płaszczu w kolorze nude oraz wzorzystych, czaro-białych rękawiczkach. Prawdziwa klasa! Co więcej, podczas swojego występu Ewa Farna poruszyła temat bodyshamingu. Gwiazda, która sama musiała mierzyć się z obrzydliwym hejtem i komentarzami dotyczącymi jej wyglądu, ostatnio nagrała piosenkę "Ciało", a teledysk do utworu poruszył internautów. Ewa Farna pokazała na nim rozstępy , a w klipie wystąpiły  kobiety z różnymi historiami,...

Ewa Farna o swojej figurze sprzed lat
Instagram @ewa_farna93
Newsy
Ewa Farna wspomina swoją dawną figurę: "Jeszcze piersi były na swoim miejscu"
Ewa Farna pokazała zdjęcie z przeszłości i zachwyca się... swoimi piersiami. Zwróciła uwagę również na coś ważnego. Nie każda kobieta o tym pamięta.

Ewa Farna niedawno została po raz drugi mamą. Wokalistka chętniej dzieli się swoją rodzinną codziennością i lubi opowiadać o tym, jak zmieniło się jej ciało po dwóch ciążach. Gwiazda jak zwykle ma ogromny dystans do siebie i zaskoczyła fanów zdjęciem z przeszłości, na którym podziwia swój biust! Ewa Farna zachwyca się swoim biustem, pokazała zdjęcia z przeszłości Ewa Farna jest mamą trzyletniego Artura i dwumiesięcznej Elli. Wokalistka z radością opisuje swoje podwójne macierzyństwo, które okazało się dla niej nie lada wyzwaniem! Mimo zmęczenia i nieprzespanych nocy Ewa Farna promienieje i jest pełna energii. Jej nowa rola w życiu przynosi więc dodatkowe przemyślenia którymi gwiazda dzieli się z fanami na swoim Instagramie. Ostatnio Ewa Farna śmiała się, że sukcesem jest, gdy umyje włosy!  Tym razem także postanowiła rozbawić internautów, rozbrajającym wyznaniem. Przy okazji premiery ostatniej płyty Ewy Farnej, wokalistka postanowiła po raz pierwszy tak otwarcie opowiedzieć o swoim ciele, o tym, jak się zmienia i jakie ma niezwykłe możliwości. Ewa Farna bez obaw wspomniała, jakie obelgi słyszała od innych i ta trudna przeszłość zmotywowała ją do mówienia o prawdziwym ciele. Artystka skupiła się na tym, by pokazać kobietom, że idealne zdjęcia w sieci nie są odzwierciedleniem prawdy, a niedoskonałości ciała to piękny zapis jego historii. W teledysku do jednej z piosenek  Ewa Farna pokazała nawet swoje rozstępy! W swoich wyznaniach Ewa Farna jest nie tylko szczera i bardzo otwarta, ale także stawia na poczucie humoru i dystans do pewnych zmian. Na swoim Instagramie wokalistka opublikowała swoje zdjęcie sprzed 6 lat i zażartowała:  - 6 lat temu. Tu jeszcze piersi były na swoim miejscu - śmieje się wokalistka.   Zobacz także:  Ewa Farna...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik